Rządowe “mądrości” w praktyce: w galeriach handlowych posiłki spożywa się na podłodze

konsumpcja w galerii handlowej/ fot. Twitter
6

Od 1 lutego 2021 rząd zezwolił na otwarcie sklepów w galeriach handlowych. Jednak w ramach tzw. walki z koronawirusem restauracje w galeriach mogą serwować posiłki wyłącznie na wynos. Oznacza to, że nie można zjeść przy stoliku. Można udać się do samochodu, co w obecnych warunkach pogodowych jest gwarancją, że posiłek będzie zimny. Ewentualnie można zjeść na stojąco lub tak, jak na zamieszczonych poniżej zdjęciach, czyli… siedząc na podłodze. Do takich absurdów i upokorzenia Polaków doprowadził rząd „dobrej zmiany”. Zdjęcie zostało zamieszczone na Twiterze w poniedziałek (8.02.2021).

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kolejnym idiotyzmem, będącym rezultatem rządowych obostrzeń epidemicznych, jest policja pilnująca, żeby ludzie nie jedli przy stolikach, przy których mogą usiąść czekając na wydanie zamówionego posiłku. Poinformowała o tym jedna z internautek.

Czy istnieje jakiekolwiek uzasadnienie zdrowotne dla tego typu absurdów? Nie! Pomysły rządu na tzw. walkę z pandemia sprowadzają się do nękania ludzi ganianych ogłupiającymi rozporządzeniami jak stado baranów. Otwarte baseny, zamknięte aquaparki, otwarte teatry, zamknięte stadiony, otwarte galerie handlowe, zamknięte stoki narciarskie. Nie ma w tym żadnego sensu. I wszystko zmienia się co kilka dni, w zależności od tego, co rządowi strzeli do głowy. Plan przewidujący korelację restrykcji z liczbą stwierdzonych zakażeń już dawno poszedł do kosza. Najnowszą ilustracją rządowych „mądrości” są ludzie jedzący posiłki na podłodze. Tak rząd dba o zdrowie i życie Polaków. Kpiny!

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

Skandaliczne działania policji wobec właściciela rybnickiego klubu Face2Face. Zatrzymanie i zarzut spowodowania zagrożenia epidemiologicznego [WIDEO]

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Hsiwjs mówi

  Dziękujemy pisiorki, uj wam w du..p.e

 2. 11.07.1943 mówi

  To zupełnie jak we włoskiej knajpce u mnie. Wszyscy oczekujący na zamówienie siedzieli przy stolikach. Kurła tak było… Ludzie co z nami? Obudźmy się!!!!
  Wystarczy

 3. Jacenty mówi

  Za to musi być kara! Doczekają się, będzie trybunał, wyrok i kara. Ale najpierw trzeba będzie przywrócić karę śmierci. Tak żeby trybunał nie był niczym ograniczany, żeby miał pełną gamę sankcji.

 4. elikant mówi

  Totalne upokorzenie i upodlenie ludzi trwa….

 5. Wojciech mówi

  wszyscy oni to już praktyczne trupy, ofiary koronawirusa… Nowa narracja mówi o “późnych zgonach” na kowida. osoby które przechorowały tą straszną chorobę, nawet o tym nie wiedząc, i tak kiedyś umrą i będzie to “późny zgon”…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.