Rządowe “mądrości” w praktyce: w galeriach handlowych posiłki spożywa się na podłodze

konsumpcja w galerii handlowej/ fot. Twitter
6

Od 1 lutego 2021 rząd zezwolił na otwarcie sklepów w galeriach handlowych. Jednak w ramach tzw. walki z koronawirusem restauracje w galeriach mogą serwować posiłki wyłącznie na wynos. Oznacza to, że nie można zjeść przy stoliku. Można udać się do samochodu, co w obecnych warunkach pogodowych jest gwarancją, że posiłek będzie zimny. Ewentualnie można zjeść na stojąco lub tak, jak na zamieszczonych poniżej zdjęciach, czyli… siedząc na podłodze. Do takich absurdów i upokorzenia Polaków doprowadził rząd „dobrej zmiany”. Zdjęcie zostało zamieszczone na Twiterze w poniedziałek (8.02.2021).

Wsparcie - darowizny

Kolejnym idiotyzmem, będącym rezultatem rządowych obostrzeń epidemicznych, jest policja pilnująca, żeby ludzie nie jedli przy stolikach, przy których mogą usiąść czekając na wydanie zamówionego posiłku. Poinformowała o tym jedna z internautek.

Czy istnieje jakiekolwiek uzasadnienie zdrowotne dla tego typu absurdów? Nie! Pomysły rządu na tzw. walkę z pandemia sprowadzają się do nękania ludzi ganianych ogłupiającymi rozporządzeniami jak stado baranów. Otwarte baseny, zamknięte aquaparki, otwarte teatry, zamknięte stadiony, otwarte galerie handlowe, zamknięte stoki narciarskie. Nie ma w tym żadnego sensu. I wszystko zmienia się co kilka dni, w zależności od tego, co rządowi strzeli do głowy. Plan przewidujący korelację restrykcji z liczbą stwierdzonych zakażeń już dawno poszedł do kosza. Najnowszą ilustracją rządowych „mądrości” są ludzie jedzący posiłki na podłodze. Tak rząd dba o zdrowie i życie Polaków. Kpiny!

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

Skandaliczne działania policji wobec właściciela rybnickiego klubu Face2Face. Zatrzymanie i zarzut spowodowania zagrożenia epidemiologicznego [WIDEO]

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Hsiwjs mówi

  Dziękujemy pisiorki, uj wam w du..p.e

 2. 11.07.1943 mówi

  To zupełnie jak we włoskiej knajpce u mnie. Wszyscy oczekujący na zamówienie siedzieli przy stolikach. Kurła tak było… Ludzie co z nami? Obudźmy się!!!!
  Wystarczy

 3. Jacenty mówi

  Za to musi być kara! Doczekają się, będzie trybunał, wyrok i kara. Ale najpierw trzeba będzie przywrócić karę śmierci. Tak żeby trybunał nie był niczym ograniczany, żeby miał pełną gamę sankcji.

 4. elikant mówi

  Totalne upokorzenie i upodlenie ludzi trwa….

 5. Wojciech mówi

  wszyscy oni to już praktyczne trupy, ofiary koronawirusa… Nowa narracja mówi o “późnych zgonach” na kowida. osoby które przechorowały tą straszną chorobę, nawet o tym nie wiedząc, i tak kiedyś umrą i będzie to “późny zgon”…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.