Ryszard Petru wyjaśnia, jak należy rządzić: „POGLAMGAĆ ludzi tam, gdzie oni tego potrzebują”. VIDEO

fot. sejm.gov.pl
3

Pierwsze posiedzenie Sejmu RP po wakacyjnej przerwie i oto nowoczesny Ryszard Petru w szczytowej formie! Śmiało wszedł na mównicę i w krótkich słowach wyjaśnił, jak należy rządzić. Sprawa jest niesłychanie prosta. Trzeba po prostu POGLAMGAĆ ludzi tam, gdzie oni tego potrzebują i już. Premier Szydło i jej rząd widocznie nie znają się na POGLAMGANIU, więc Ryszard musi im tłumaczyć takie banały tracąc swój ceny czas, który mógłby wykorzystać na udzielenie błyskotliwego wywiadu z pozycji przyszłego premiera POGLAMGAJĄCEGO od rana do nocy jak Polska długa i szeroka.

W zaistniałej sytuacji mamy bardzo ważne pytanie: Czy Ryszard na pewno POGLAMGAŁ Joannę Schmidt tam, gdzie ona tego potrzebowała? Jeśli tak, to super. A jeśli nie, to niech Ryszard szybko kupuje kolejne bilety na Maderę i POGLAMGA we właściwym miejscu, żeby nie było, że na POGLAMGANIU zna się tylko teoretycznie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Źródło: twitter

Globkurier [CPS] PL

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. mariusz mówi

  ktos tego ciula spietranego pietru zrobil poslem.

 2. Jarek mówi

  przepraszam, ale czy p-osła Petru mogłaby zastapić np babcia klozetowa – więcej powagi w sejmie by było

 3. Ada mówi

  Można być prezyDĘTYM , jednym cichym skokiem z motorówki, można być hrabią historykiem od “Gęsiarki” i japońskich taboretów lub też sześciokrólem GLAMGUPETRU.
  Można też ze zdobytym porządnym zawodem, czy doktoratem itp. pracować “na zmywaku” – dla chleba, ale też, żeby nie skręcać się ze śmiechu lub wstydu za tych wszystkich GLAMGACZY wielkich, którzy widocznie muszą być tam, gdzie są w zamian za tych drugich!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.