Ruszyła kampania do wyborów samorządowych. Platforma atakuje siebie w nowej akcji propagandowej!

Smog Alert i samokrytyka Platformy / Fot. Twitter
1

O tym, że w szeregach Platformy Obywatelskiej nie ma tęgich głów wiemy od dawna. Jednak jak na największą partię opozycyjną przystało, oczekiwalibyśmy nieco wyższego poziomu. Tym razem działacze PO osiągnęli już himalaje głupoty. Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej w Luksemburgu uznał, że Polska złamała prawo unijne „dopuszczając do nadmiernych wieloletnich przekroczeń stężeń pyłu zawieszonego PM10 w powietrzu”. Chodzi o nie przestrzeganie dyrektywy unijnej z 2008 roku określającej dopuszczalne alarmowe granice zanieczyszczenia powietrza.

Posłuszna dyrektywom UE Platforma Obywatelska postanowiła i tym razem zaatakować partię rządzącą. Podlaskie struktury PO opublikowały takie oto wpisy: Rząd nie zrobił nic w walce o czyste powietrze! To przez te zaniechania szykuje dla nas kary pieniężne. A my płacimy za to zdrowiem każdego dnia. Podajcie dalej! Kolejny z nich brzmi: Rząd nie zrobił nic w walce o czyste powietrze! szykuje dla nas kary pieniężne. Dla obecnego rządu nie liczy się zdrowia suwerena, tylko duchowe wsparcie i pamięć o Smoleńsku!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Do wpisów załączono grafikę z napisem Nie zrobili nic w walce ze smogiem,, płacimy za to zdrowiem każdego dnia oraz wizerunkami posłów: Beatę Szydło, Jarosława Kaczyńskiego i Mateusza Morawieckiego.

Problem w tym, że w swoim absurdalnym amoku, działacze PO nie doczytali, że Trybunał Sprawiedliwości oceniał sytuacje na podstawie danych z lat 2007-2015, czyli z czasu rządów PO-PSL. Nie ma to jak w idiotycznej akcji propagandowej zaatakować własną partię. W końcu ruszyła kampania do wyborów samorządowych. Świetny start!

Źródło: PAP, Twitter

Przeczytaj także:

„Budyń” zapowiada reelekcję, a grozi mu 3 lata więzienia! Odcina się od niego nawet Platforma Obywatelska

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. Jaca mówi

    Ta obłudna lewacka platforma nie ma wstydu, myśli że na takie hasło złowi wyborców w następnych wyborach.
    Brzydzę się takimi zakłamanymi ludźmi. Mam nadzieję, że już nigdy nie dojdą do władzy, tak nam dopomóż Bóg.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.