Ruch Narodowy i Wolność zawiązują koalicję. Będzie wspólna lista wyborcza do Parlamentu Europejskiego [WIDEO]

konferencja prasowa Ruchu Narodowego i Partii Wolność/ fot. twitter
13

„W środę, 5 grudnia 2018 roku, władze Partii Wolność i Ruchu Narodowego sfinalizowały rozmowy o wspólnym starcie i podpisały umowę powołującą do życia koalicję wyborczą, która w lutym 2019 roku zarejestruje koalicyjny komitet wyborczy na wybory do Parlamentu Europejskiego” – informuje we wspólnym oświadczeniu zarząd Ruchu Narodowego i Partii Wolność.

Koalicjanci deklarują, że ich celem jest wprowadzenie do Parlamentu Europejskiego silnej reprezentacji Polaków o poglądach antyunijnych, wolnościowych, konserwatywnych, narodowych i katolickich. Jak informują przedstawiciele obu partii, wspólna lista wyborcza ma być odpowiedzią na apele o zjednoczenie sił antyunijnych i jest otwarta na innych partnerów.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

„Chcemy współpracy ze środowiskami o zbliżonych do nas poglądach na Unię Europejską i niepodległość Rzeczypospolitej. Naszym celem jest bezkompromisowa obrona naszej Ojczyzny przed brukselskim centralizmem, lewicowymi tendencjami wspieranymi przez UE, zagranicznymi naciskami oraz reprezentowanie polskiego interesu narodowego na forum Parlamentu Europejskiego. Zapraszamy wszystkich zwolenników naszych idei do włączenia się we wspólną batalię, która czeka nas wiosną 2019 roku!”- czytamy w oświadczeniu.

Źródło informacji: ruchnarodowy.net, twitter

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Koniec żartów! Albo Polexit, albo witajcie w IV Rzeszy

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. MSW mówi

  Trudne sprawy, wielka odpowiedzialność. Szczęść Boże.

 2. piotr p mówi

  Partia Wolność to twór masonerii. W takiej koalicji RN popłynie.

 3. michu mówi

  Miejmy nadzieję, że agentura tej koalicji nie rozbije. Chociaż to mało prawdopodobne… 😉

 4. Normalny mówi

  Myślę, że bardzo dobry pomysł. Trzeba łączyć się w imię nadrzędnej idei. A tą ideą jest wyjście z kloacznej zydomasonskiej unii jewropejskiej. To prawdziwe cuchnace szambo na wzór bolszewickiego RWPG i Układu Warszawskiego. Wszystkie środowiska patriotyczne, narodowe, niepodległościowe powinny przyłączyć się do tej inicjatywy nie tylko ze względów cywilizacyjnych ale i materialnych. Do tych wściekłych masonów będziemy wkrótce jeszcze bardziej dopłacać…

 5. ech życie mówi

  Połączcie siły z Jakubiakiem. Powodzenia. Przeciw Wam będzie Mossad, CIA, BND a także „rodzime”WSI, TVN, TVP, wyborcza…..dwie ambasdadoressy, Tusk, Shetyna, Duda i Kaczyński………nawet cała moja oduraczona rodzina z wyjątkiem mnie i mojej małażonki. Powodzenia

  1. Dik mówi

   Chcesz łączyć siły z człowiekiem, który zaczynał w LWP, a potem zrobił karierę w biznesie? Nic ci taki życiorys nie mówi? Żadna ostrzegawcza lampka się nie włącza?

 6. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Popieram!Szczęść Boże!Obyśmy wygrali!

 7. The Indoraptor mówi

  Kurcze ile mnie ominęło! Ale że koalicja z Korwinem? ?????! RN chyba na głowę upadł! Korwin i jego wypowiedzi to kotwica lub kamień u szyji! Korwina to na emeryturę wysłać a nie do Polityki wciągać! Tylko wtedy gdy krzykacz Korwin odejdzie z polityki to partie prawicowe i ich koalicja mają realne szanse na dobry wynik w wyborach!

  1. michu mówi

   Tak z Korwinem. Bo poglądy na gospodarkę ma najlepsze (on jest bardziej symbolem, chodzi o środowisko UPR itp)

  2. Włościanka mówi

   Korwin to zagadka ale jego poseł Sośnierz wydaje się świetny. Tylko to wciąż za mało . 3 % w sondażach będzie?

 8. gojek mówi

  Małe kroki. na początek rozsadzenie euro-kołchozu od środka. Oby się nie podzielili przez krecią robotę agentury…

 9. Piotr Bein mówi

  Krecią robotę agentury już widać. Żydo-mason JKM chciałby dzikiego kapitalizmu i rabunku majątku narodowego poprzez prywatyzację.
  JKM przeciwnik UE, ale siadał w PE przez lata za gaże i diety. I co — wyrwał Polskę z jewżopy i ż-Nato? Zapobiegł importom banksterii przez Moraw-icka?
  Wciskanie JOW przez JKM: toto istnieje od dawna w Szwajcarii i USA — i co? Prawie taką samą demon-krację mają jak Polacy.

  „Prawica” narodowa Zachodu jest w łapskach syjonistów:
  https://www.youtube.com/watch?v=qE6X3SW01Bo

  Zaś Polin nie jest wyjątkiem:

  – zadeklarowany syjonizm chrześcijański i związki z syjonistycznym terrorystycznym Betar Polin w sekcie Chojeckiego
  – lawirowanie Mariana Kowalskiego — sojusz z ww. sektą, a w MN2018 miejsce przy PiSraelickich zdrajcach narodu
  – miłość śledczego reportera Gadowskiego do ż-lokaja Trampka i do syjonistów, a hejt do wszystkiego co ruskie
  – zjawisko Jakubiak z agenturalnego Kukiz ’15 — apologeta i obrońca Mariana Kowalskiego ostatnio u Roli
  – b. kontr-wywiadowiec Piotr Wroński nie mówi o bankstersko-syjonistycznej agenturze dominującej w Polin, ale namolnie wymienia agenturę „ruską”
  – prof. Korab-Karpowicz z mgrem inż. Józefem Bizoniem stręczyli nam Betar, poniżając anty-syjonistycznych patriotów…
  – grupa KORREUS Józefa Kamyckiego i ichni Jan Sposób umizgiwali się do Potockiego chcąc coś ugrać politycznie, a ugrali uszczerbek reputacji
  – siostry Bejda i Wojda z Łowickiej Inicjatywy Obywatelskiej przyciągnęły wielu użytecznych idiotów do manifesto Cichockiego a la syjohitlerowska III Rzesza: „Bij żyda w swym zasięgu, żydłackich kanalii nie ruszysz”

  Podobne slalomy mamy u znanych nam z grup mejlowych, patriotycznych rodaków z aspiracjami przywódczymi i opinotwórczymi. Ww. Jan Sposób, ignorantka Teresa Garland, Grzegorz Niedźwiecki, Krzysztof Kornatowicz, Alex Berdowicz … agitują/opowiadają się za osobami agenturalnymi: Potocki, Korab-Karpowicz, Gadowski, Chojecki, Jakubiak…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.