Kobieta chwyciła za megafon podczas tzw. strajku kobiet. Aborcjonistki dostały szału! [WIDEO]

"Myślę, czuję nie morduję!"
4

31 października 2020 ulicami Dębicy (woj. podkarpackie) przemaszerowało kilkaset aborcjonistek. Z wulgarnymi hasłami na ustach i nienawiścią wypisaną na twarzy, domagały się pełnego “prawa” do aborcji. Na strajk udały się dwie Polki, które nie zgadzają się z eugenicznymi postulatami strajku, któremu przewodzi lesbijka-awanturnica Lempart.

W pewnym momencie, w trakcie nielegalnej manifestacji aborcjonistek, młoda kobieta przejęła od organizatorów megafon i powiedziała to, co leży na sercu milionów Polek i Polaków.
Halo, czy mnie dobrze słychać? Jestem kobietą, przyjechałam tu z bardzo daleka, żeby Wam powiedzieć: MYŚLĘ, CZUJĘ, NIE MORDUJĘ! – powiedziała.
Aborcja to morderstwo – wykrzyczała druga kobieta, podarła plakat aborcjonistek i rzuciła go o ziemię. Po kilku sekundach, zanim do strajkujących dotarło, co wykrzyczały piękne dziewczyny, lewaczki dostały szału, odebrały megafon i zaczęły krzyczeć wulgarne: “wypierdalaj”. Całe zdarzenie tak skomentował Jacek Międlar: Takie zestawienie: piękna i młoda za życiem, lesba i łachudra za śmiercią.

Jak możemy wyczytać na na stronie na Facebooku “Dębiccy Patrioci”, dwie odważne kobiety to działaczki Młodzieży Wszechpolskiej.
Dzisiaj w Dębicy kolejny tzw. Strajk Kobiet, Wszechpolki z Podkarpacia nie mogły pozwolić na to, żeby głos kobiet, które bronią życia nienarodzonych nie został usłyszany! czytamy na stronie.

Oby więcej takich głosów rozsądku! Przypomnijmy, że w sieci trwa akcja #NieStrajkuje. Akcja #NieStrajkuje polega na zamieszczaniu w mediach społecznościowych krótkich wpisów oznaczonych hasztagiem „NieStrajkuje” oraz wyjaśnieniem powodów. Część z nich zawiera także zdjęcie dłoni z symbolem akcji. Hasztagowi „NieStrajkuje” towarzyszą także dwa inne: #NieWMoimImieniu oraz #BabiesLivesMatter. Do akcji przyłączyło się już bardzo wiele Polek i wspierających je mężczyzn. Hasztag akcji znajduje się obecnie na pierwszym miejscu trendów na polskim Twitterze.

Przykłady:

Źródło filmu: FB – Dębiccy Patrioci

Przeczytaj także:

Marta Lempart i jej „biznesy”. Kim jest liderka wulgarnych strajków?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Krzysztof mówi

  Pięknie! Odważne dziewczyny. Właśnie takie świadectwa mogą pomóc tej bandzie na protestach wybudzić się od lewackiego zaczadzenia do racjonalnego myślenia.

 2. kici kici KOCUR mówi

  Więc nie wszystkim młodym ludziom odbiło. Podziwiam te odważne i mądre dziewczyny i chylę czoła. Widać od razu patriotyczne wychowanie w świecie prawdziwych wartości. Czołem wielkiej Polsce i szponem jej wrogom!

 3. W K mówi

  Lempart precz do siebie na pustynię!

 4. Krzysztof mówi

  Patrząc na te kobiety/ dziewczyny które są za życiem, uważam że są piękne. I nie mówię tu o pięknie fizycznym, ale duchowym. Widać w nich miłość i dobro.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.