„Różaniec do granic”. Wzdłuż granic Polski wierni modlą się o pokój dla Polski i świata

7

Dziś w święto Matki Bożej Różańcowej, wzdłuż granic Polski ma stanąć milion osób, by wspólnie modlić się o pokój dla Polski i świata. Modlitwa odbędzie się m.in. na Rysach, w Bałtyku, w bazie wojskowej w Afganistanie i za kołem podbiegunowym.

W 320 kościołach na terenie 22 diecezji na obrzeżach Polski zostanie podjęta modlitwa o pokój dla Polski i całego świata. Od godziny 10.30 wierni zbierają się w kościołach na konferencjach i adoracji Najświętszego Sakramentu, a o godzinie 14.00, w specjalnie przegotowanych strefach modlitwy, których w całej Polsce jest cztery tysiące, rozpocznie się modlitwa różańcowa.

Akcja „Różaniec do granic” była promowana od kilku tygodni. Organizatorzy określili ją mianem „największego wydarzenia modlitewnego w Europie po Światowych Dniach Młodzieży w 2016”. Ambasadorem akcji został m.in. popularny aktor Cezary Pazura, w wyniku czego stał się ofiarą obrzydliwego hejtu, w którym wziął również udział radny z Białogardu Jerzy Harłacz.

PRZECZYTAJ: „Pazura się zeszmacił!” Za „Różaniec do granic” i świadectwo wiary aktor stał się ofiarą hejtu. Murem za aktorem!

Źródło: rozaniecdogranic.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Sebastian mówi

  Jezu, jak to dobrze, ze wreszcie sobota sie skonczyla i mamy niedziele. Moze nawet pojde dzis do Kosciola, tylko zeby Rozanca nie bylo. I najlepiej bez kazania, ewentualnie moze byc List Episkopatu Polski, to sobie pospie troche, opre glowke przy sciance i pomarze przez chwile o Polsce bez Pieronka i Dziwisza, bez Beaty Szydlo i ks. Tymoteusza, bez Czarka, Jacka i Miedlara oraz ich znajomosci historii o Rozancu, oraz o tym, ze zamiast Kosciola, stoi w naszej wsi nowiutki Burdel, gdzie mieszkancy naszej wsi maja 50% znizke w niedziele.

 2. Julie mówi

  A co wy tu badziwie antypolskie szukacie. Nikt was do wiary w Pana Boga nie zmusza ani tez chodzenia do kosciola. A ten z Bialogardu to taka sama czerwona gnida ja kwasniewski. Jemu tez po pijaku wience upainskie na leb spadaja , tfuuuuuuu

 3. Ania mówi

  Do Sebastian i do M. Marsz do zborów protestanckich !

  1. Sebastian mówi

   Protestantyzm ma te wyzszosc nad. Katolicyzmem, ze tam Biskupa wybiera sie na 5 lat i jesli nie ma przeciwwskazan, przedluza mu sie ta funkcje na kolejne lata. W Katolicyzmie Biskup ma pelnic te funkcje dozywotnia i zadna afera, oprocz pedofilskiej, nie jest w stanie pozbawic go tej funkcji. No, moze choroba psychiczna, ale tez nie zawsze.

 4. M mówi

  Ksieza to zboczency albo pedofile. Ci w porzo sa kurwa jeszcze gorsi!

  1. test24 mówi

   No to idealnie pasują do waszego LGBT i islamu. Czemu więc ich hejtujecie, zamiast wspierać?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.