Rośnie liczba imigrantów z Afryki w Polsce. Od 2017 odnotowano wzrost o 1200%!

16

Polska z roku na rok staje się kolejnym europejskim krajem, w którym osiedla się coraz więcej mieszkańców Czarnego Lądu. Z oficjalnych badań wynika, że liczba udzielanych wiz studenckich i pracowniczych dla Afrykańczyków wzrosła o 1200%.

Z danych opublikowanych przez system RAD-on zajmującym się sporządzaniem raportów, analiz oraz zbieraniem danych o szkolnictwie wyższym i nauce w Polsce, wynika, że na polskich uczelniach studiuje więcej osób z takich krajów jak Nigeria (2 tys.), Zimbabwe (2,4 tys.), Niemcy (1,2 tys.), Czechy (1,5 tys.) i Rosja (1,6 tys.). Dodajmy, że Zimbabwe to niewielki kraj zamieszkały przez 15 milionów obywateli położony na południu Afryki. Skąd wzięli się w Polsce? W Afryce prowadzone są kampanie zachęcające Afrykańczyków do przybywania do naszego kraju, a ci, dodatkowo zachęceni obrazkami z Europy dostępnymi w mediach społecznościowych, chętnie korzystają z ofert polskich uczelni. Poniżej prezentujemy plakat Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej w Lublinie, która już w 2019 roku kolportowała plakaty z hasłem „Come to Poland. Discovere Europe”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Na stronach internetowych z Zimbabwe można znaleźć wiele informacji na temat tego jak można dostać się do Polski i uzyskać wizę studencką. Wskazuje się, że otrzymanie wizy studenckiej w Polsce nie jest trudne. Poniżej zamieszczamy zrzut ekranu z portalu newzimbabwe.com.

Jak prezentuje się kwestia imigrantów zarobkowych? Tendencji wzrostowej nie zatrzymała nawet pandemia. Z kilkuset osób rocznie kilka lat temu do kilkunastu tysięcy prawdopodobnie w tym roku – wynika z raportu Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej „Praca dla cudzoziemców”. A to oznacza, że liczba Afrykańczyków w Polsce sięgnie setek tysięcy. Jeżeli zestawimy to z faktem, że od lat do Polski przybywają tysiące Azjatów oraz miliony Ukraińców, to Polska za kilka lat stanie się krajem multikulturalnym na wzór Niemiec, Francji czy Szwecji.

Na portalu Salon24 zamieszczono wybrane fragmenty raportów, które potwierdzają prawdziwość wyżej podniesionych kwestii.

image

image

image

Innym czynnikiem zachęcającym wydaje się być rynek matrymonialny. Obecna popkultura promuje związki międzyrasowe. Zdecydowana większość takich wątków dotyczy właśnie związków białych kobiet i czarnych mężczyzn. Nie jest tajemnicą że w Afryce seks z blondynką to szczyt marzeń wielu młodych mężczyzn. Tam także mężczyźni mają już dostęp do internetu a co za tym idzie portali pornograficznych. Do Polski mężczyźni z Afryki przyjeżdżają w licznej nadreprezentacji w stosunku do kobiet. W latach 2017-2021 stanowili średnio 78% wszystkich imigrantów. Normą jest że cudzoziemiec w Polsce znajduje sobie partnerkę. To może pogorszyć jeszcze bardziej i tak fatalną sytuację mężczyzn na polskim rynku matrymonialnym. Już dzisiaj w dużych miastach częstym widokiem są pary Polek z czarnoskórymi mężczyznami. Masowa imigracja która ma miejsce od kilku lat w Polsce zaburza proporcje płciowe wśród osób w wieku produkcyjny – czytamy w analizie zamieszczonej na Salon24.pl.

image

Źródło rycin i cytatu: Salon24

Przeczytaj także:

R. Wicherek: Brzeziński, polityk-mason jakiego wcześniej nie było

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. verizanus mówi

  No cóż skoro polscy mężczyźni nie POTRAFIĄ sobie poradzić z operatywnymi imigrantami… to Polki o nastawieniu niepatriotycznym a bardziej praktycznym będą preferować…bardziej operatywnych zwycięzców

 2. verizanus mówi

  Ciekawe w jakim języku zdobywają wiedzę. Jeśli w polskim to plus dodatni jest taki, że kultura polska jest promowana, a ujemny, że tzw. rynek matrymonialny…;) Jeśli po np angielsku to… odwrotnie.

 3. Repatriant mówi

  klimat + czarnych +, zakładam pole bawełny w Kieleckiem

 4. Esperado mówi

  Jako katecheta miałem swego czasu miłe spotkanie klasowe z dwoma Murzynami, którzy dwadzieścia lat wcześniej ukończyli studia w Polsce i świetnie mówili w naszym języku. Mieszkają na stałe w Afryce, a do nas „wpadli w odwiedziny”. Dali piękne świadectwo wiary, a nasza młodzież ciepło ich przyjęła. No więc takich migrantów nie ma się co bać. Problem stanowią ci, którzy chcą nas islamizować.

 5. W K mówi

  Wynaradawianie Polski przyspiesza.

 6. krzysztof mówi

  ty masz jak widać zryty łeb propagandą globalistów

 7. Hammurabi mówi

  Prawda jest bardziej prozaiczna, niż się może wydawać. Polskie uczelnie są finansowane przez Polaków więc powinny kształcić Polaków ku pożytkowi Polski.
  Jednak tacy „geniusze” jak niejaki Gowin chcieli podnieść prestiż polskich uczelni poprzez „umiędzynarodowienie”. zamiary były ambitne a wyszło to, co zawsze! Nikt drzwiami i oknami się nie chał, więc rozpoczęto agitację.
  Wszyscy tacy mądrzy, wykształceni, obyci którzy wzięli się za to dzieło stworzyli karykaturę nauczania. Np. sprawili, że bardzo wielu studentów z Ukrainy i Białorusi dostało się na UAM, zdominowali nabór na niektórych kierunkach – np. stanowili 80 proc. w pierwszej pięćdziesiątce kandydatów, którzy zakwalifikowali się do studiowania stosunków międzynarodowych… Lista rekrutacyjna wydziału psychologii na UAM w Poznaniu – na pierwszych piętnastu miejscach znaleźli się obcokrajowcy…
  Pytanie czemu?
  Proste!
  Stworzono system trzech wysokości dotacji za studentów cudzoziemców. Za tych studentów, którzy przyjadą do Polski na cały cykl kształcenia, np. studia pierwszego i drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie, uczelnie otrzymają TRZY RAZY WYŻSZĄ DOTACJĘNIŻ ZA STUDENTA POCHODZĄCEGO Z POLSKI. Przelicznik dotacji za studentów wybierających nasz kraj jedynie na kilka semestrów, będzie wynosił dwa. Z kolei za osoby delegowane na studia zagraniczne przelicznik będzie wynosił jeden. Nowy wyznacznik został wprowadzony po to, aby premiować te ośrodki, których oferta przyciąga obcokrajowców.
  Co jak co ale liczyć to rektorzy potrafią…

 8. M.K. mówi

  I co? Gdzie te protesty? W 2016 kibole i nacjole wyli żeby nie przyjmować paruset Arabów, teraz dostali tysiące Czarnych i cisza :)))

 9. Hammurabi mówi

  @M.K.
  Obawiam się czegoś bardziej spektakularnego od bezsensownych „protestów”. Będzie cicho ale… Wszystko jest kwestią informacji i organizacji.

 10. Marcin Malik mówi

  Scenariusz będzie czarny dla Polski.

  Przede wszystkim ogromna populacja czarnych, która rośnie gwałtownie i nigdy się nie kończy może po prostu usunąć białą populację bez wojen ani rewolucji. Tylko poprzez ogromną populację i biologię są w stanie usunąć białych ludzi. W grę wchodzi też oczywiście postawa białych kobiet. W UK mieszane związki są reklamowane nachalnie, bez przerwy. Trwa nadreprezentacja czarnych w mediach oraz tzw. 'pozytywna dyskryminacja’.

  Potem będą gangi, noże, narkotyki, oraz oskarżenie całego narodu o 'rasizm’ aby Polacy byli bardziej potulni i siedzieli cicho. Zmieni się też historia. Zdrajcy wymyślą 'polskie kolonie’ oraz 'polskich morderców w Afryce pod brytyjską banderą’. Będą tego uczyć w szkołach.

  Będą tacy jak George Floyd – czarni bandyci kreowani na męczenników i kochani przez białe lewactwo. Ręce policji w Polsce będą związane przez poprawność polityczną, także żegnaj sprawiedliwość.

  Przypominam Simona Molla który zarażał Polki HIVem i oskarżał je o 'rasizm’ jeśli te chciały aby użył prezerwatywy. Simon Moll był idolem OMZRIK a także 'antyfaszystą roku’. Po moim artykule o murzynach za czarnymi bardzo wstawił się wielbiciel banderyzmu prokurator Maciej Młynarczyk. Może czarni zamieszkają koło niego i pokażą mu że miałem rację? Ktoś kto mieszkał całe życie w Polsce mojego artykułu nie zrozumie.

 11. aster mówi

  My którzy mieszkamy w Polsce jak najbardziej rozumiemy. Mamy przecież internet i wyobraźnię. Mamy też wiedzę kto, dlaczego i jak realizuje eksterminację białej rasy.

 12. Jozef mówi

  Indie–Hidus smial sie i stwierdzil ze rzad PL jest przeciwko Polskim uczniom chcacym zdobyc wyzsze wyksztalcenie w Polsce, poniewaz hindus ukonczyl studia i doktorat w Warszawie –ZA DARMO– wyjechal do USA na stale! Hindus nie mogl zrozumiec dlaczego Polacy musza placic za mieszkanie, wyzywienie i studia a wiele Polakow nie dostaje sie na studia z braku miejsc w swoim kraju…..UWAGA „murzyny”i inne przykurzone nacje (bandera) otrzymuja studia w POLSCE za darmo!!
  Polacy jak dlugo bedziemy ta niesprawiedliwosc tolerowac i ten wrogi NIErzad polskojezyczny?

 13. Jozef mówi

  Indie–Hidus smial sie i stwierdzil ze rzad PL jest przeciwko Polskim uczniom chcacym zdobyc wyzsze wyksztalcenie w Polsce, poniewaz hindus ukonczyl studia i doktorat w Warszawie –ZA DARMO– wyjechal do USA na stale! Hindus nie mogl zrozumiec dlaczego Polacy musza placic za mieszkanie, wyzywienie i studia a wiele Polakow nie dostaje sie na studia z braku miejsc w swoim kraju..

 14. Marcin Malik mówi

  Zapomniałem dodać po czym jeszcze można poznać że murzyni wprowadzili się do dzielnicy:

  – Otóż po ogromnej liczbie samotnych matek z czarnymi dziećmi. To jest plaga dlatego że jeśli murzyn zapłodni jedną kobietę to od razu zaczyna szukać następnej naiwnej i tworzy kolejne samotne matki z czarnymi dziećmi. W brytyjskich sierocińcach jest mnóstwo czarnych dzieci których nikt nie chce.

  W USA aż 57.6% czarnych dzieci żyje bez ojca. Dla porównania 20.7% białych dzieci żyje bez ojców.
  Źródło: https://fathers.com/the-extent-of-fatherlessness/

  Także Polki uwaga! Jeżeli któraś z was ma ambicje aby zostać 'czarną ku*wą’ to niech lepiej łyka piguły.

 15. cccpsucks mówi

  jakim cudem za moje pieniądze kształcą się przybłędy, z których żadnego pożytku nie będzie? kraik z tekturki – podolska

 16. verizanus mówi

  @Cccpsucks To nie żaden cud tylko zwykła KONSEKWENCJA dopuszczenia do rządzenia tych którzy teraz rządzą. Cud to by był jakby było inaczej 😉

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.