Rosjanie: „Stalin najwybitniejszą postacią w historii świata!” Nigdy na układ z Ruskimi!

14

Jako najwybitniejszą postać w historii świata Rosjanie wskazali Józefa Stalina. Na drugim miejscu znalazł się były oficer KGB, a obecnie prezydent Władimir Putin ex aequo z poetą Aleksandra Puszkina.

Sondaż został przeprowadzony przez niezależne centrum badań Levada. Rosjanie byli pytani o wskazanie najwybitniejszej postaci w historii ludzkości. Stalina wskazało 38% ankietowanych, zaś Putina i Puszkina po 34%.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Sondaż wiele mówi o rosyjskim społeczeństwie i przekonuje, że jakiekolwiek układy z Rosjanami, spod którego buta niełatwo było Polakom się wydostać, są sprzeniewierzeniem się suwerenności Polski. Uważać kogoś za największego bohatera ludzkości to również znaczy wzorować się na nim, a skoro 38% społeczeństwa za największego bohatera ludzkości, uważa Józefa Stalina, którego terror, w latach 1929-1953 przyniósł ponad 40 milionów ofiar w ZSRR i krajach satelickich, nie może być mowy o żadnych polsko-rosyjskich układach.

Źródło: rp.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Michał Wasil mówi

  Proszę o skorygowanie Puszkina. Nie wiadomo jakiego jest rodzaju.

 2. Michał Wasil mówi

  Poza tym nie wiadomo, na jakiej zasadzie ta ankieta była robiona. Jeśli trzeba było wskazać tylko jedną personę, to mamy 38+34+34=106%. Nastąpiło cudowne rozmnożenie ludności. Chyba, że możliwe były odpowiedzi wskazujące więcej niż jednego bohatera.

 3. Budrys mówi

  my też czcimy fałszywych bohaterów Piłsudskiego, Kościuszko. Wałesę, Mazowieckiego. Petelickiego,Kuklińskiego etc

  1. Gutek mówi

   Ale nasi bohaterowie nie zamordowali milionów

 4. jacek mówi

  Bądźmy wierni testamentowi Romana Dmowskiego.Przyjaźń,współpraca wzajemna życzliwość to najważniejsze zadanie polityki polskiej.Naród polski i rosyjski to naturalni sojusznicy i przyjaciele.Myślę,że obaj dobrze znamy POLITYKĘ POLSKĄ i ODBUDOWANIE PAŃSTWA, a szczególnie jej zakończenie.Pamiętajmy,że w Rosji jest cywilizacja turańska i obowiązują jej zasady.Sam od wielu lat wzywam braci Rosjan aby wywalili z mauzoleum na Placu Czerwonym w Moskwie mumie diabła Lenina,morderce miljonów Rosjan i wroga chrześcijaństwa,a do Polaków o wywalenie na śmietnik historii i z Wawelu szubrawca i bandytę towarzysza Ziuka.

  1. Tomasz mówi

   Nic dodać, nic ująć, my także mamy całą rzeszę fałszywych bohaterów których kult ma się bardzo dobrze z jednego prostego powodu a mianowicie naszego umysłowego LENISTWA! Dzisiaj wiedza na temat naszych pseudo bohaterów jest ogólnie dostępna, wystarczy sięgnąć po książki i czytać, tylko komu by się chciało.

 5. Krzysztof mówi

  Ciekawe, że na przyjaźń polsko-rosyjską inaczej się zapatrują Twoi kol. tow. z sumienia narodu (chyba sowieckiego) Panie Jacku. Tow. Jabłonowski, jak twierdzi jest putinowcem, postuluje za przyjaźnią polsko-radziecką, według niego; skoro ruscy podczas zaborów wybudowali uniwersytet, to nie mogli być okupantami…

  1. Lawina mówi

   Popieram tą wypowiedź ! Nie idź Jacku z Jabłonowskim. To jest co najmniej podejrzany typ pochądzący z terenów stacjonowania okupacyjnych sowieckic wojsk ! I uważaj bo potomkowie kGB i GRU posługują się dokonałymi metodami dezinformacji i manipulacji. Najlepiej w ogóle się z nimi nie zadawać.

 6. Waldemar mówi

  Najwybitniejsza postać w historii świata, a na sumieniu dziesiątki milionów ludzi zamordowanych na zlecenie Stalina w tym 24 tysiące Polaków traci życie w Katyniu, Miednoje, Starobielsku czy Syberii itd, a to jeszcze nie koniec. Trzeba sobie przypomnieć lata 1945 do 1953 kiedy ten tyran umiera.
  A miał zostać księdzem.

 7. gojek mówi

  Nie zgodzę się. Rosjanie są skutecznie ogłupiani (podobnie jak i my). Bliżej nam do Rosjan, niż do szwabów – to logiczne dla każdego znającego historię. Rozbiory np. były wewnętrzną sprawą Niemiec (caryca Katarzyna II – niemra), hakata itd. Oczywiście największymi naszymi wrogami są syjoniści (i masoneria), ale szwaby zaraz po nich. Powinniśmy się dogadać z Putinem (podobnie do Łukaszenki) i pluć na zgniły zachód.
  Wiem, że to nie jest proste. Każdy głos rozsądku nazywany jest przez pisiorów „ruską agenturą”…
  Ale Słowianie powinni się trzymać razem, no może poza swołoczą ukraińską…

 8. wyborca Polaków mówi

  Nie ważne czy to but rosyjski, usraelski, niemiecki czy żydowski. Polska nigdy nie powinna być pod butem czyimkolwiek. Ważne, aby stosunki ze wszystkimi innymi państwami, także tymi wymienionymi były na równorzędnym poziomie oparte o współpracę. Nigdy żadnego lennego podporządkowania. Nigdy wojen prowadzonych przez naszych synów i wnuków w imię nie naszych interesów. Tego sobie i Wam życzę. Zastanawiam się czy dożyje czasów gdy Polska będzie Wielka, Wolna, Katolicka, Odżydzona, Odaferzona, Odagenturzona i Niezależna? Jeszcze tyle do zrobienia…

 9. jacek mówi

  Z wyborcą Polaków zgadzam się i warto zauważyć ten sondaż,nie wiem czy prawdziwy upowszechnia dziwny jegomość,niejaki Szeremietiew,ruski rusofob.

  1. Gutek mówi

   Jak czegoś nie wiesz sprawdź w Google, i zmiłuj się zacznij pisać poprawnie bo ciężko rozkminić o co ci chodzi.
   Sondaż prawdziwy dużo serwisów zamieściło wyniki.

  2. wyborca Polaków mówi

   Google?! Nie wierzę. Jak można polecać tą wyszukiwarkę. To już więcej prawdy w tym zakłamaniu znajdziesz na yandex lub baidu. Wyłącz mainstream i zacznij myśleć samodzielnie. Nie polecaj nikomu czegoś, czego nie rozumiesz. Szukaj prawdy. Szukaj niezależnych przekazów i portali. Najgorsze pseudo-media to te, które pokazują prawdę swoich właścicieli, korporacji, banków, a swoich pseudo-dziennikarzy trzymają za mordę judaszowymi srebrnikami. Takie media to pressszambo. Zacznij myśleć.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.