Rosja pomaga Stanom Zjednoczonym. Do Nowego Jorku przyleciał samolot ze sprzętem medycznym

3

W środę rosyjski samolot wojskowy ze sprzętem medycznym wylądował w Nowym Jorku. To pomoc dla Amerykanów, a zwłaszcza mieszkańców stanu Nowym Jorku, gdzie liczba zakażeń wzrosła do 84 tysięcy i zanotowano niemal 2000 ofiary śmiertelne. W całym kraju zmarło już niemal 5500 osób, a zakażonych jest 190 tysięcy osób.

Podczas poniedziałkowej rozmowy telefonicznej z prezydentem Władimirem Putinem, Donald Trump zaakceptował ofertę pomocy. W samolocie, który już dotarł do Stanów Zjednoczonych, znajdują się respiratory, sprzęt ochronny, maski.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Amerykański portal Defense One (DO) zaznaczył, że tuż przed lądowaniem rosyjskiego samolotu doszło do wymiany zdać między kontrolerem lotu a pilotem.
Szczerze dziękujemy za wszelką pomoc, jaką niesiecie – powiedział kontroler.
Nie ma za co i dziękuję – odparł pilot.

Andrzej Dobrowolski, korespondent PAP informuje, że według stałego przedstawicielstwa Rosji przy ONZ dostawę ze sprzętem medycznym dostarczył samolot rosyjskich sił powietrznych Antonow An 124.

W mediach zaznacza się, że sytuacja jest o tyle wyjątkowa, że to zwykle Stany Zjednoczone przedstawiane są na mocarstwo niosące pomoc potrzebującym krajom.

Źródło informacji: PAP

Przeczytaj:

Film o żydowskich roszczeniach i przemyśle holokaustu! Ten dokument trzeba obejrzeć! [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Grzes mówi

  A ruskie beda umierac, ale Putler pokazal jakim jest „filantropem” 😀

  1. Polak mówi

   Ale cie boli dupa żydowski jączycielu odporny na prawdę

 2. Flex mówi

  Typowy zabieg propagandowy. Taka sama pomoc jak paczki dla Polaków w stanie wojennym. Ale zawsze troszkę odwróci uwagę od działań czekistów. Utrzymają Putina już niemal dożywotnio. Przedłużyli zamknięcie fabryk do 20.04. Po co zagranicznemu właścicielowi zakład, który jest zamknięty, nie zarabia , a trzeba go utrzymywać? Jak znajdzie się kupiec z „propozycją nie do odrzucenia” duża część pozbędzie się „kłopotu”. W2009r. czekiści wykorzystali kryzys i załamanie cen akcji bo zwiększyć udział państwa w strategicznych firmach. To samo robią teraz Chińczycy. To tylko nasi „geniusze” kupili od padającego UniCredito pakiet akcji PEKAO po ponad 100zł za akcję, a dziś mogliby zrobić to samo pa cenę mniejszą o połowę. No ale zasłużonym towarzyszom się spieszyło do prezesury i rady nadzorczej. Podobnie zamiast inwestywać w krahowy potencjał zbrojeniowy już „podtarliśmy” DT i Lock.Mart. przedpłatą na paradne F 35 po paskarskiej cenie. Jeszcze pół roku kryzysu i sami by się łasili by wziąć za pół ceny i ratować miejsca pracy! PGNIG wygrało arbitraż z Gazpromem. To dobrze, ale co z tego, skoro ten kontrakt się za 2 lata i tak skończy. Za to PISowscy wasale Sama i starszych podpisali 30letni kontrakt na gaz głupkowy przy cenie ropy 2 razy wyższej niż dzisiaj. Bo miał to być „prezent” dla przybywającego z „odsieczą” 1 września Trumpa. Ten skoro dostał co chciał, wystawił frajerów „do wiatru (huraganu) i wybrał golfa. Na otarcie łez posłał Polakom Centa czy Pensa na pokładzie AIR FOCE 2. A przecież „wybitny historyk” „prezes banku z zawodu” kilka lat wcześniej chwalił się koledze historykowi i też prezesowi banku „U Sowy”, że „historię zna i Amerykanie po 01.09.1939 nawet ch…. nie wyciągnęli…”. Na koniec tylko jedna gorzka refleksja. Czy stać ogłupionych przez media Polaków na samodzielny wybór rządzących? I czy rządzący będą w końcu czuć, że ich „pracodawcą jest Naród Polski, a nie USRAel, Berlin, Moskwa czy być może niedługo Pekin?. Kiedy kandydatów na wysokie stanowiska zaczniemy wybierać sami z puli inteligentnych patriotów, a nie ze stołu wyłożonego przez obce czy „własne” służby z talii od lat tasowanych „figur”!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.