Rodzice pozwali szkołę! Poszło o filmik promujący gender i LGBT [WIDEO]

Kadr z filmiku promującego ideologię gender / Fot. YouTube
5

Ideologia gender zatacza coraz szersze koło, ale jednocześnie przeciwstawia się jej coraz większa rzesza społeczeństwa. Przeciwko promocji dewiacji i ideologii gender protestują nie tylko Polacy. W Kanadzie, rodzice  6-letniego dziecka pozwali szkołę publiczną z dzielnicy Ottawa-Carleton. Sprawa trafiła do Trybunału Praw Człowieka Prowincji Ontario. Kobieta uznała, że treści związane z ideologią gender demoralizują jej córkę, na co nie może wyrazić zgody.

PRZECZYTAJ I OBEJRZYJ: Pedofil autorem programu edukacji seksualnej! Udzielał porad jak przygotować dziecko do gwałtu [WIDEO]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Podczas zajęć z 6-letnią dziewczynką nauczycielka zaprezentowała w klasie film umieszczony w serwisie YouTube pt. „He, She and They?!? – Gender: Queer Kid Stuff #2”. Filmik rozpoczyna się piosenką „Dobrze jest być gejem”, a następnie stylizowana na mężczyznę prowadząca wtłacza widzom ideologię gender. Z filmu można się „dowiedzieć”, że „gej oznacza szczęśliwy”, a chłopcy nie powinni wstydzić się chodzić w spódniczkach. Prowadząca tłumaczy, że niektórzy ludzie nie mają płci męskiej, ani żeńskiej. Są po prostu ludźmi-trans.

Na tym nie koniec! Na pytanie pluszaka, “jak mamy zwracać się do drugiego człowieka, skoro nie wiemy czy jest mężczyzną, kobietą czy trans”, odpowiedziała że na początku rozmowy należy pytać o „zaimek”. Dacie wiarę?!

Po lekcji, 6-latka opowiedziała rodzicom, że „nie ma czegoś takiego jak chłopcy i dziewczynki” oraz spytała czy może skorzystać z usług medyka, który sprawiłby, że ta nie musiałaby być w przyszłości mamą. Rodzice dziewczynki skierowali pozew przeciwko radzie szkoły, nauczycielowi, który wyświetlił film oraz dyrektorowi placówki.

PRZECZYTAJ I OBEJRZYJ: Spotkania transwestytów z dziećmi! Działaczka LGBT zdewastowała figurę Maryi i zaatakowała chrześcijan! [WIDEO]

Mój komentarz: Ideologia gender to nic innego jak pranie mózgów polegające na relatywizacji świata, wartości oraz podważaniu tego co oczywiste. Deprawacja, którą dzieciom i młodzieży serwują propagandziści gender jest bardzo niebezpieczna, ponieważ ma ona głęboki zasięg, niszczy bytowość człowieka, uderza w prawdę o nim i za młodu upośledza kręgosłup moralny młodego człowieka. A to wszystko pod płaszczykiem „wolności, równości i tolerancji”, która w istocie prowadzi do deprecjacji chrześcijan i wszystkich, którzy krytycznie spoglądają na genderowe wynurzenia.

Źródło informacji: pch24, magnapolonia.org,

Obejrzyj:

J. Międlar: Latarnicy i żydowska mennica [WIDEO] – Przegląd tyg. (24-30.03.2019)

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Janusz mówi

  Żydzi sá w awangardzie gender jak i innych akcjach rozpuszczania tożsamości zarówno człowieka jak i narodów. Widać to na wszystkich prawie akcjach udokumentowanych filmem. Tak jest też na tym filmiku, prowadząca jest oczywiście….Żydówką.

  1. Hammurabi mówi

   Kpisz? To działanie podobne do spożywania koszernej żywności. Pryskana chemią, szpikowana dodatkami “E” i słodzona na potęgę jest dla gojów. Ta czysta i naturalną dla “wybranych”. Zdrowe zasady, zachowanie wartości są jak zdrowa i czysta żywność. Myślisz, że ci którzy pociągają za sznurki sami swoje potomstwo wychowują w poszanowaniu tych kompletnych idiotyzmow?

 2. Hammurabi mówi

  Kpisz? To działanie podobne do spożywania koszernej żywności. Pryskana chemią, szpikowana dodatkami “E” i słodzona na potęgę jest dla gojów. Ta czysta i naturalną dla “wybranych”. Zdrowe zasady, zachowanie wartości są jak zdrowa i czysta żywność. Myślisz, że ci którzy pociągają za sznurki sami swoje potomstwo wychowują w poszanowaniu tych kompletnych idiotyzmow? Zapewniam Cię że przyszłe “elity” są chowane według starych, sprawdzonych zasad, wzbogaconych o przekonanie wyższości i pogardę dla półludzi.

 3. gojek mówi

  Dlaczego pisuary nic z tym nie robią…? Jak długo betonowi wyborcy pisu nadal będą ślepi na takie “kwiatuszki”?

 4. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Gonić zboczeńców kijami!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.