Reportaż „Fałszywa pandemia”. Lek. med. Basiukiewicz: „Życie w lęku sprawi więcej szkód niż zapomnienie o tym wirusie” [WIDEO]

Reportaż "Fałszywa pandemia"/ fot. screen
1

– Strach jest złym doradcą. Życie w lęku sprawi więcej szkód niż zapomnienie o tym wirusie. Nie chcę bagatelizować zakażenia tym wirusem, bo ono rzeczywiście może skończyć się tragicznie, szczególnie dla naszych starszych krewnych, dla naszych rodziców. Ale tych wirusów, którymi zakażenie może skończyć się zgonem u osób starszych, jest wokół nas wiele. Nie tylko SARS-CoV-2. Zawsze było ich wiele i żyliśmy z tym – mówi lek. med. Paweł Basiukiewicz w reportażu TV Trwam „Fałszywa pandemia”.

Basiukiewicz apeluje o zniesienie restrykcji, szczególnie w kwestii obowiązkowej kwarantanny. Wyjaśnia też, że tak naprawdę nie wiemy, jak wielu Polaków zetknęło się z wirusem, ponieważ większość zakażonych nie ma żadnych objawów, a większość tych, którzy je mają, przechodzi infekcję w sposób łagodny. Śmiertelność jest na poziomie dużo niższym niż pierwotnie zakładano. Po co więc takie obostrzenia?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jedną z bohaterek reportażu jest dr Anna Martynowska, której odebrano prawo do wykonywania zawodu, ponieważ podważyła oficjalną narrację na temat rzekomo zabójczego wirusa. W reportażu wystąpił też poseł Grzegorz Braun oraz uczestnicy warszawskiego protestu „Zatrzymać Plandemię”. Zobaczcie koniecznie!

Zobacz tez:

Zabójczy wirus czy tandetny horror? Każdego dnia umiera więcej Polaków niż zmarło na COVID-19 przez pół roku! MZ odpowiada na list dra Basiukiewicza

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. W K mówi

    Możliwe, że za parę miesięcy trzeba będzie napisać na nowo podręczniki opowiadające o zarazach, gdy tylko się okaże, że w historii ludzkości jeszcze żaden wirus nie wytrzymał tak długiej pandemii XD.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.