„Razem walczymy z antysemityzmem”. Elan Carr dziękuje Polsce za szkolenie policjantów nt. judaizmu i przestępstw z nienawiści

Elan Carr i pełnomocnik Komendanta Głównego Policji ds Ochrony Praw Człowieka insp. Krzysztof Łaszkiewicz/ fot. Twitter
27

Specjalny Wysłannik Departamentu Stanu USA ds. Monitorowania i Walki z Antysemityzmem spotkał się w poniedziałek (23.09.2019) w Warszawie z Sekretarzem Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Wojciechem Kolarskim i pełnomocnikiem Komendanta Głównego Policji ds. Ochrony Praw Człowieka insp. Krzysztofem Łaszkiewiczem. „Wspaniałe spotkanie w Warszawie z moim przyjacielem, ministrem Kolarskim i policyjnym oficerem ds. praw człowieka, płk. Łaszkiewiczem. Dziękuje Polsce za przeszkolenie 100 tys. funkcjonariuszy w zakresie przestępstw z nienawiści i za uczenie policyjnych dowódców o judaizmie i Holokauście. Razem walczymy z antysemityzmem!” – napisał Carr na Twitterze.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Podczas spotkania minister Kolarski wręczył amerykańskiemu urzędnikowi książkę o rotmistrzu Witoldzie Pileckim.

Elan Carr to urzędnik, z którym rozmawiał mieszkający w USA Wojciech Wysocki. Rozmowa dotyczyła roszczeń żydowskich, a wynikało z niej, że strona amerykańska nie zamierza zaprzestać nacisków na Polskę ws. wypłaty „restytucji za Holokaust” i liczy na sprawny przebieg negocjacji dotyczących roszczeń po październikowych wyborach parlamentarnych. Wysocki zamieścił relację z rozmowy na Twitterze oraz opowiedział o niej w telewizji wRealu24.

ZOBACZ:  Roszczenia żydowskie: po wyborach USA oczekuje wznowienia negocjacji ws. „restytucji za Holokaust”

ZOBACZ: „Żydzi są silni słabością Polaków”. Dlaczego USA wspiera żydowskie roszczenia wobec Polski? [WIDEO]

Dziś Elan Carr jest w Warszawie i dziękuje polskim urzędnikom za wspólną walkę z antysemityzmem. Ten sam człowiek kwalifikuje jako antysemityzm sprzeciw polskiej opinii publicznej wobec żydowskich roszczeń do mienia bezdziedzicznego. Książka o rtm. Pileckim niczego nie zmieni.

Zobacz też:

Muzeum POLIN organizuje szkolenia dla policji: warsztaty antydyskryminacyjne i przewodnik po judaizmie

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. I to będzie tak: mówi

  jeśli nie spodoba ci się że naród wybrany grabi Polskę na podstawie #447 i zaczniesz podskakiwać, to pójdziesz do pierdla a w „wolnych” mediach napiszą, żeś faszysta i nazista!

  1. Robert B. mówi

   Takie plany mają wobec całego świata. Oczywiście świat nie ma wyboru jak ich za to bezkrytycznie kochać…

 2. Robert B. mówi

  „Walka z antysemityzmem” to walka z naturalnymi odruchami obronnymi przeciw żydowskiej agresji. Uwijają się jak w ukropie, żeby ten celu osiągnąć… Oczywiście „antysemityzmu” tego typu nie uda im się nigdy zwalczyć. Nadejdą kiedyś czasy, że cierpliwość się skończy i goje znowu wezmą na nich odwet. Ja ich wtedy ratoooowaaaać nie mam najmniejszego zamiaru.

  1. robert mówi

   Definicja antysemityzmu. | wolna-polska.pl

  2. Robert B. mówi

   Przeczytałem. Uwijają się jak w ukropie, żeby obezwładnić całą ludzkość wobec ich planów. Skutek będzie dokładnie odwrotny…

 3. Piotr mówi

  Zapewne szkolenia przeprowadzali agenci mossadu, zasiadający w plugastwie, dotowanym z naszej kieszeni, czyli museum holocaust industry (museum historii żydów).

 4. Spostrzegawczy mówi

  Polska jest nieprzerwanie od 1939 roku pod okupacją internacjonalistycznych Żydów. Najwyższy czas zerwać kajdany niewoli !

  1. Jaca mówi

   Masz rację, tylko kto to zrobi? Ogłupieni i omamieni wyznawcy naczelnika państwa? Bezmózgowe lewactwo? Stare komunistyczne kiejkuty a może nasza młodzież z nad smartfonów i laptopów ? Oprócz prawdziwych patriotów , narodowców , których nie za wiele, ja za bardzo chętnych nie widzę 🙁

  2. ANDRZEJ mówi

   TAK. TAK słusznie to podkreśliłeś !

 5. jacuś mówi

  to co, teraz słowo „żyd” będzie antysemityzmem? jak żyć?

 6. Wojtek mówi

  A kiedy polska policja będzie szkolona w sprawie ANTYPOLONIZMU ?

 7. Jaca mówi

  Już przygotowują policję i ogłupiają pod swój chytry żydowski plan ograbienia Polski, żeby w razie jakichkolwiek sprzeciwów ze strony gojów, od razu mogła ich pałować i pacyfikować. Czarno to wszystko widzę, ale Polak jak zawsze przed i po szkodzie głupi, nie potrafi wyciągać wniosków z lekcji historii. Smutne to, ale prawdziwe, może jak poczujemy żydowski bat na plecach to się ockniemy, oby nie było już wtedy za pózno.

 8. maciej mówi

  Szkolenie prwencyjne, czyli jak Polaków sterroryzować w sprawi 447.

 9. Gość mówi

  Czy razem walczą też z antypolonizmem? Pytanie chyba retoryczne…

 10. finka mówi

  Podobno p.Banaś szef NIK jest wielkim przeciwnikiem bezpodstawnych roszczeń żydowskich no i widzimy dlaczego Prezes i reszta układu go nie bronią. Po wyborach pokażą swoją prawdziwa twarz.

  1. Hammurabi mówi

   Pozostaję z nadzieją, że Polacy pokażą swoją również. Zwłaszcza ci pracujący w policji, wojsku i że wsparci przez miliony rodaków pokażą Żydom, że antypolonizm jest również mową nienawiści. Jeśli okaże się, że te setki tysięcy ludzi wybierze judaszowe srebrniki, dojdzie do piątego i ostatecznego rozbioru Polski a prawdziwi Polacy wyginą osamotnieni w partyzanckiej walce.

 11. anonim mówi

  Żydowska talmudyczna podłość nie zna umiaru, to siedzi głęboko w ich świadomości. Czyżby ich pycha powoduje że uwierzyli że goje jak bydło (zwierzęta) będą służyć żydom? Czy z biologicznego punktu widzenia 11 mln. agresywnych wirusów poradzi sobie z 7 mld. komórek?

 12. George mówi

  Żydy to jednak tępaki… Niczego historia ich nie nauczyła. Znów się doigrają, bo przecież ktoś w końcu musi im utrzeć nosa. Tylko porządne trzepanie żydowskiej skóry może przywrócić równowagę w świecie i zabezpieczyć społeczeństwa przed żydowskim zagrożeniem.

 13. sobek mówi

  jaki dumny jest ten Pan Policjant, nie dostrzega, że właśnie jest obiektem kpiny ze strony amerykańskiego urzędnika

 14. j mówi

  My walczymy z antypolonizmem i chrystianofobią.

  1. Hammurabi mówi

   Walczmy, dobrze! Tylko jak? Wołać to możemy aż do ochrypnięcia, bo propagandowej tuby nie zagłuszymy. Mamy iść do sądów? Prędzej wigilia w maju trafi, niż sądy w Polsce rozpatrzą skargę Polaka przeciwko Żydowi czy komukolwiek, kto będzie interesy żydowskie reprezentował. Możemy manifestować… Każda manifestacja zostanie jednak spacyfikowana i okrzyknięta zbiorowiskiem faszystów, antysemitów…
   Co pozostaje? Lać w mordę każdego, kto okaże się szabesgojem?

 15. W K mówi

  17.09.1939 r. Żydzi witając Armię Radziecką w Polsce kwiatami i bramami powitalnymi oraz kolaborując z NKWD i wydając Polaków na śmierć, ponownie i raz na zawsze wyrzekli się Polski. Po wojnie pokazali, że nie zmądrzeli i nadal mordowali Polaków. Teraz mają swoje państwo i skoro się wyrzekli Polski, nie powinno być ich w Polsce, o ile nie są w Polsce w ramach wycieczki. W przypadku współpracy z okupantami Polski nie ma przedawnienia.

 16. Robert mówi

  Lepiej niech walczą z lewymi L4.Skoro Car Par chwali bojara,że każdy człowiek to potencjalna ofiara przestępstw z nienawiści,teraz czas na prawa człowieka LGBT,też fotkę z oficerem chce,niech przeszkolą sto tysięcy jak nie dusić Cygana z romskiej mniejszości etnicznej ,niech przeprowadzą szkolenie jak chronić polujących na jelenie pod ostrzałem jaroszy,niech bronią praw człowieka co ciągle narzeka że ma mało,niech przeprowadzą szkolenie dla stu tysięcy jakby się chciało,że człowiek to nie tylko wybrany na wybranego przez wybrane najwyższe CIAło

 17. Sama Prawda mówi

  To jest bezczelność.Z antysemityznem to sobie walczcie w Izraelu. W Polsce za polskie pieniądze powinno się walczyć z antypolonizmem.

 18. Krzysztof Littawor Chreptowicz mówi

  Aż się wzruszyłem…

 19. WIESLAW mówi

  NO TO SYDY JUZ ZYWCEM BIORA POLSKE W POSIADANIE A TEPY NARODZIK SPI LUB ZA MATERIALIZMEM GONI OJ WKROTCE TEN MATERIALIZM PRZESTANIE IM BYC POTRZEBNY

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.