Rasizm w USA to mit! Czarny konserwatysta ośmiesza lewackie brednie. Komentarz Krzysztofa Karonia [WIDEO]

Rubin Report/ fot. screen
4

W czwartek (4.06.2020) Krzysztof Karoń był gościem Marcina Roli w telewizji wRealu24. Tematem rozmowy były zamieszki w USA, do których doszło po śmierci czarnoskórego George’a Floyda zatrzymanego przez policję. Demonstracje pod hasłem „Black Lives Matter” („Czarne życie ma znaczenie”) natychmiast przerodziły się w grabież sklepów, podpalenia, niszczenie samochodów, dewastację pomników i kościołów. Protestujący mówią o walce z rasizmem. Ale czy w USA faktycznie panuje system rasistowski, jak twierdzą aktywiści uczestniczący w demonstracjach?

Wstępem do rozmowy z Krzysztofem Karoniem był fragment amerykańskiego programu „Rubin Report” z 2016 roku. Gospodarz programu to David Joshua Rubin, a jego gościem był czarnoskóry konserwatysta Laurence Allen Elder, prawnik, dziennikarz i pisarz. Jednym z tematów rozmowy był rasizm. I teraz uwaga! Czarnoskóry konserwatysta stwierdził, że w USA nie ma żadnego rasizmu, a czarni traktowani są lepiej niż biali. Przedstawił dane, wskazał fakty. Elder zmiażdżył i ośmieszył slogany lewicowej propagandy o ciemiężonych potomkach niewolników. A jako powód ciężkiej sytuacji czarnych wskazał system zasiłków, na skutek którego obecnie 75% dzieci w społeczności czarnych wychowuje się bez ojców. W 1965 roku, zanim wprowadzono zasiłki dla samotnych matek, było to 25%. – Co z tym zrobić? – zapytał Rubin. – Skończyć z państwem opiekuńczym! – odparł Elder.

Krzysztof Karoń stwierdził, że ten krótki fragment rozmowy powinien być obowiązkowo pokazywany we wszystkich szkołach. Pełna zgoda! Zamiast wbijać dzieciom do głów slogany o tolerancji i prześladowanych mniejszościach, należy im pokazać, jak wykorzystać rozum i wiedzę do przeciwstawienia się lewackiemu praniu mózgów prowadzącemu do destrukcji społeczeństwa.

Co zatem dzieje się dziś w Stanach Zjednoczonych? To nie jest żadna walka o lepsze jutro dla czarnych. To jest marksistowskie wykorzystywanie czarnych jako tzw. klasy uciśnionej, którą trzeba wyzwolić. Tu nie chodzi o kolor skory. Chodzi o rewolucję i destrukcję. Posłuchajcie koniecznie.

Poniżej cały program „Rubin Report” z 2016. Warto posłuchać. Elder wyjaśnia, w jaki sposób Demokraci korumpują czarnych, żeby na nich głosowali, a efektem jest bieda i destrukcja. 

Zobacz też:

Szaleństwo! Powstała petycja ws. wyrzucenia „W pustyni i w puszczy” z listy lektur: „Książka uczy pogardy, braku szacunku i poczucia wyższości”

 

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. karol mówi

  Potomkowie chłopów pańszczyźnianych przepraszają w Poznaniu za amerykański kolonializm?

 2. Antyparch mówi

  Temat na tym portalu pomijany,a szkoda,rodosc wnosi jak sie takie newsy czyta.

  Należąca do wydawcy „Gazety Wyborczej” Agory S.A. spółka Helios sprzedaje swoje sieci gastronomiczne. Hot dogi od Adama Michnika poległy na koronakryzysie.
  Należący do Agory Helios sprzedał spółkę Foodio Concepts. To właściciel sieci gastronomicznych Papa Diego i Van Dog.

  Sprawę ujawnił branżowy portal Wirtualne Media. Co więcej, Foodio Concepts złożyło miesiąc temu wniosek o upadłość.

 3. maciek mowi . mówi

  Od dawna mowie wam wszystkim ze biala rasa jest bardziej oglupiona propaganda zydosko-religijna
  niz nam sie wydawalo a ktora ja calkowicie zniszczyla umyslowo . Czas na przebudzenie biale barany i organizowanie Samoobrony oraz uswiadamianie to ratunek dla oglupionej zydoska propaganda bialych durni ! Antifa to zydoska organizacja sluzaca do niszczenia Narodow I panstw Narodowych , pamietajcie !
  Bez zniszczenia calkowitego tego szowinistycznego plemienia bedziemy niszczeni bez ograniczenia ,
  czas pukna sie w te puste oglupione globusy biale barany !

  1. Remi mówi

   Dobrze prawi,polać mu

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.