Rasistowski wybryk Junckera czy problem z alkoholem? Niemieckie media: „To wzór dla Europy i świata” [WIDEO]

Pijany Juncker nieomal podpalił murzynkę / Fot. YouTube
6

25 lat temu, ponad 800 tysięcy ludzi straciło życie w wyniku ludobójstwa jakie przeprowadzili ekstremiści Hutu na murzynów pochodzenia Tutsi. 7 kwietnia, w Miejscu Pamięci o Ludobójstwie w Gisozi odbyły się oficjalne uroczystości upamiętniające ofiary. Prezydent Rwandy Paul Kagame z plemienia Tutsi zapalił okolicznościowy znicz. Z pomocą przybył mu przewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker. Problem w tym, że Juncker znów był pod wpływem alkoholu i nieomal puścił z dymem stojącą obok murzynkę, żonę prezydenta Rwandy Jeannette Nyiramongi Kagame. A może był to niewinny rasistowski wybryk? Kto wie.

Gisozi to dla Rwandyjczyków miejscowość szczególna. W tym mieście pochowano ćwierć miliona pomordowanych Tutsi w 1994 roku. Mieszkańcy Rwandy są urażeni zachowaniem pijanego Junckera. Mimo to niemieckie media, w tym portal juergenfritz.com, piszą o bohaterskim przewodniczącym KE, który pomimo zmęczenia i „rwy kulszowej”, przybył upamiętnić pomordowanych murzynów. Ten człowiek jest wzorem dla Europy i całego świata! – czytamy na niemieckim portalu.

Przeczytaj i obejrzyj także:

J. Międlar: Holokaustowe nabożeństwo w TVP [WIDEO]

SKLEP-WPRAWO.PL

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. sten mówi

  Pochodnie w rękach , mogli dobrze osmalić zad dziadowi .
  Rwa kulszowa ustąpiła by jak ręką odjął.

 2. Robert mówi

  Tutsi,Tutsi Tu TU154,achtung,achtung lądujemy,owczarek niemiecki nie wywącha,gdzie naszych pancernych cztery brzozy,piją w imię transeuropejskiej markozy,wodę z mózgu

 3. Mieczysław mówi

  Ponieważ ta dziewczyna odsunęła się i nie mogł jej podpalić, to można zakwalifikować ją jako antysemitkę.

 4. Robert mówi

  To było raczej ganz egal.Pierwsza sylaba Hu Tu i pierwsza sylabaTu Tsi,daje HuTu,druga sylaba Hu Tu i druga sylaba Tu Tsi,daje TuTsi…ganz egal dla całego świata czwartej rzeszy

 5. Piotr Bein mówi

  Mikrofalami wywołano masakry między Tutsi i Hutu, nastroje w Wiośnie Arabskiej i na Bliskim Wsch.
  https://www.youtube.com/watch?v=V7eMnNgnjno

  Film zdjęty, oglądałem jeszcze kilka mies. temu. Antena mikrofalowa w samolocie wojskowym. Częstotliwość mikrofal z dokładnością do 3 miejsc po przecinku, na wywołanie szału rzeźniczej zemsty. Najpierw przygotowali obie strony, Hutu i Tutsi, intensywną nienawiścią wzajemną. Następnie, gdy obie grupy były w polu naprzeciw siebie, nadlecieli i wiązką skupioną całkowicie na jednej grupie wywołali jej wściekły atak na stronę przeciwną. Obserwator skomentował: „Zaczęły lecieć w powietrze części ciał.”

  Pamiętacie ataki „migrantów” po przybyciu do Europy? Mogli być sterowani poprzez smartfony (dostarczone przez Sorosa) wyposażone w nadajniki różnych częstotliwości na gwałtowne zachowania. Podobnie w Wiośnie „Arabskiej” CIA. Podobnie można sterować bestialskimi zachowaniami ISIS.

  Po to m.in. parchy wciskają nam 5G.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.