„Rasistowski troglodyta”. Śpiewak atakuje Ziemkiewicza za artykuł o żydowskiej nienawiści do Polaków

Jan Śpiewak/ fot. twitter
9

Jan Śpiewak zaatakował Rafała Ziemkiewicza za jego artykuł pt. „Dlaczego Żydzi nienawidzą Polaków?”. Śpiewak nazwał ów artykuł „antysemicką nagonką”.

– Stwierdzenie faktu, że w Izraelu politycy w walce o wyborców licytują się, kto bardziej nienawidzi Polaków, to „antysemicka nagonka”?! Pop***ło Cię/Pana? Zachęcam by najpierw przeczytać mój tekst. Zawsze jest możliwość polemiki – jeśli ktoś ma argumenty, oczywiście – napisał na Twitterze Ziemkiewicz.

– Stwierdzenie faktu, że Rafał Ziemkiewicz jest zwykłym rasistowskim troglodytą wywołuje straszne emocje u Pana Rafała. Czemu Panie Rafale emocjonować się na stwierdzenie prostego faktu, z którego jest Pan przecież dumny? – odpisał Śpiewak.

– Jesteś Pan żenujący. Przez szacunek dla dokonań ws. mafii kamieniczników uznaję to za brak stabilności emocjonalnej i spuszczam na te głupie obelgi zasłonę milczenia. Polecam wszystkim swój tekst w DoRzeczy – skomentował RAZ.

Mój komentarz: Moim zdaniem, Jan Śpiewak nie jest żenujący. Moim zdaniem, Jan Śpiewak jest cynicznym prowokatorem, który postanowił zapunktować jako łowca antysemitów. W polityce mu nie wyszło, więc zajął się tym, co dziś w Polsce jest bardzo opłacalne, czyli wyszukiwaniem antysemityzmu pod każdym kamieniem i za każdym rogiem. Walka z antysemityzmem to biznes, a wielu cwaniaków chce wykroić sobie smaczny kawałek z tego tortu. Jan Śpiewak urządza więc prowokację i wyzywa Ziemkiewicza od „rasistowskich troglodytów”, żeby rozpętać awanturę i pokazać się jako ofiara polskiego antysemityzmu. Tak dziś wygląda „odnowa życia żydowskiego” w Polsce.

Zobacz też:

Katarzyna TS u Roli: Żydzi chcą od Polski 400 mln zł rocznie na walkę z antysemityzmem [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. Gość co wie dość mówi

  No bo Śpiewak jest żydkiem, który kocha polaków i myśli sobie, genetyczny psychol, że wszystkie żydki kochają Polaków, i dlatego tak ich ściskają, że wycisnęli już z nich prawie wszystkie soki.
  Żydowi nie wolno ufać. Wszelkie najgorsze rzeczy, które spotkały świat wymyśliły żydowskie gnidy. Jak najdalej ich trzymać od wszystkiego. To mistrzowie zakłamania i oszustwa.

  1. Marek Majewski mówi

   Dodam tylko do tych Twoich słów że tak właśnie prysnął mit o dobrych i złych Żydach. Wszyscy oni są tacy sami i im prędzej to zrozumiemy tym dla nas lepiej. Żyd Jan Śpiewak słowami ” Rasistowski troglodyta” powinien zaatakować swojego „ziomka” Binjamina Netanjahuja podczas jego haniebnego pobytu w Polsce w Walentynki. I tyle w tym temacie.

 3. Marek Majewski mówi

  „Straszne emocje ” to są raczej ale po stronie pana Jana Śpiewaka. Widać wyraźnie że po artykule pana RAZ facet został wyprowadzony z równowagi. Jak mówi stare przysłowie: uderz w stół a…

 4. D. mówi

  Spiewak vel Singer bo takie masz chyba prawdziwe nazwisko? Bo twój ojciec to izaak singer? to ty chyba tez. ODWAL SIĘ SPIEWAKU OD R.ZIEMKIEWICZA BO PRAWDA JAKĄ MOWI R.ZIEMKIEWICZ NIE JEST ANTYSEMICKA BO JEST PRAWDĄ!!! PRAWDY NIE DA SIE OKREŚLIĆ WASZYM PRYMITYWNYM PRZYMIOTNIKIEM. NAJPRAWDZIWSZE FAKTY I DOWODY PRZEDSTAWIA RAZ!!! A TY SINGER JESTES POLONOFOBEM A NAWET POLAKOŻERCĄ BO WYDAJE CI SIĘ, ZE UZYWAJĄC WASZEJ PAŁKI PT. ANTYzMITYZM WYSTRASZYSZ RAZa I , POLAKOZERCZEGO A ZAWSZE I WSZĘDZIE INTERESOWNEGO, OPLUWANIA POLSKI I POLAKÓW! JESLI CI PRAWDA NIE PASUJE TO MILCZ ALBO WYJEDZ DO IZRAELA I OSOBISCIE DOŚWIADCZ CHAMSTWA SWOICH RODAKÓW WYCHOWANYCH W BEZPODSTAWNEJ nienawiści do Polaków. DLA ZDROWEGO NA UMYŚLE CZŁOWIEKA NIENAWISCI zupełnie NIE DO WYOBRAŻENIA – SZCZEGÓLNIE W KONTEKSCIE POMOCY przez POLAKóW WAM WYSWIADCZONEJ POMIMO, ZE NIEMIEC MORDOWał Polaków i zydów z tą samą premedytacją. ZOBACZ JAK TWOI ZIOMALE SKRZYWDZILI CAŁE POKOLENIA ZYDÓW UCZĄC ICH I WYCHOWUJĄC NA TOTALNYM, ABSOLUTNYM KŁAMSTWIE I NIENAWIŚCI DO POLSKI I POLAKÓW. PRZYJDZIE CZAS, KIEDY MLODE ZYDKI SAME ODKRYJĄ PRAWDĘ A WTEDY ZROBIĄ WAM STARYM JUZ DZIADOM HOLOKAUST. ZROBIĄ HOLOKAUST SWOIM DZIADKOM, RODZICOM, NAUCZYCIELOM, RABINOM I WSZELAKIM KATZOM, NATANIACHOM I INNYM GRABOWSKIM, GROSSOM, HARTMANNOM, ENGELKINGOM-BONIM, ITD.ITD. SAMI SIĘ PO MORDACH OBIJECIE, JESZCZE TROCHĘ A WRESZCIE MŁODE ZYDY DOTRA DO FAKTÓW. BIADA WAM SAMYM! AMEN! AMEN! AMEN!

 5. zuzia mówi

  Najlepsze – przed nami! „Z frontu walk w Polin. Spiker zapowiada: za chwilę nadamy relację z frontu ciężkich starć w Polin. Najbardziej zaciekłe walki nasze oddziały toczą w okolicach i w samym mieście Kroke (Kraków). Jest tam nasz korespondent wojenny – major Jonny Izaraels.
  – Hallo Jonny!
  – [nieco przeciągając, podekscytowanym głosem à la Max Kolonko] Taaak! Siądźcie wygodnie w fotelach i oglądajcie! Za to pewno dowódca nagrodzi naszego kaprala tygodniową przepustką! To był piękny strzał! Trzeba go koniecznie zobaczyć na filmie w zwolnieniu! Buntownik po prostu nakrył się nogami! Z ponad dwóch kilometrów snajper naszej niezwyciężonej armii zastrzelił uzbrojonego tubylca! Prosto w głowę, gdy to zwierzę rzucało w naszą stronę kamieniami! Za chwilę też zastrzelił jego uzbrojonego syna, który puszczał podpalone latawce w narodowych barwach! W sumie dzisiaj nasz snajper może się poszczycić doskonałym wynikiem: na pewno trafił dwunastu nastoletnich gojów, którzy brali udział w nielegalnych rozruchach. Nie darmo generał-gubernator okupowanych terytoriów Michael Phollop dosłownie zasypał ulotkami w jidysz miasta oraz wsie. Ostrzegł w nich te brudne zwierzęta, że noszenie flag lub godła byłego ich państwa, świętowanie rocznic, wszelkie zgromadzenia, manifestacje, odmowa pracy, nie płacenie podatków, nie poddanie się chipowaniu, zakrywanie twarzy, rzucanie kamieniami, robienie wideo lub zdjęć, lub nagrywanie żołnierzy w trakcie wykonywania swoich obowiązków, a to w celu zakłócenia morale obywateli i żołnierzy lub w celu destabilizacji państwa, słowem: jakikolwiek opór w dowolnej formie – będzie karany śmiercią! Za masowe protesty gojów, by nauczyć ich moresu, nasza artyleria ulokowana na wzgórzu Vavele ostrzela późnym popołudniem położone poniżej miasto! I tak wiele dzielnic Kroke już płonie, a horyzont zasnuwa dym, gdyż nasze lotnictwo w wielu miejscach zrzuciło napalm! Podam też meteorologiczną ciekawostkę, że na niebie nad Kroke pojawiła się niezwykła chmura: Cumulus Flammagenitus. Takie obłoki pojawiają się podczas erupcji wulkanów czy pożarów buszu. Do ich powstania konieczna jest wysoka temperatura i sporo pary wodnej. Relacjonował: Jonny Izaraels.
  Wielu z Was pomyśli: to fikcja! To nie możliwe, nie w XXI wieku, nie w Europie! Czyżby?! Od drugiej połowy XX wieku armia USA na Bliskim Wschodzie realizuje cele polityczne planu tzw. ‘wielkiego Izraela’! Skutkiem tego izraelscy sąsiedzi (tej chwili jeszcze poza Iranem) zostali obdarzeni ‘amerykańską demokracją’, czyli chaosem i nędzą! A Żydzi bezkarnie uskuteczniają ludobójstwo na Palestyńczykach i Syryjczykach! A cały świat na to NIE reaguje! Nie w Europie? Przecież ‘demokrację’ pomogli też Amerykanie zbudować Ukraińcom nad Dnieprem! Z podobnym skutkiem! Mniej więcej od dwudziestu lat, tzn. od czasu, gdy przemysł holokaustu zgromadził dokumenty dotyczące pożydowskiego majątku w amerykańsko-izraelskim kondominium [(z łac. con- = 'współ-’, dominium = 'panowanie’) – kolonia lub inne terytorium zarządzane wspólnie przez dwa lub więcej państw-metropolii)] Polin – trwały przygotowania do zaatakowania naszego kraju. Filosemityzm i/lub zażydzenie rządzącej sitwy [wystarczy przypomnieć dowcip z okresu rządów premiera Mazowieckiego: Czym się różni rząd w Warszawie od tego w Tel Awiwie? W zasadzie niczym. Choć my mamy jednego Syryjczyka (nazwisko jednego z ministrów) – od tamtego czasu nie wiele się zmieniło!] oraz kompradorska uległość wobec mocarstw – ułatwiła im to. Podpisanie przez prezydenta USA D. Trumpa rasistowskiej ustawy JUST 447 stwarza prawny przyczółek do zagarnięcia naszego narodowego majątku, przechwycenia władzy w Polin i zorganizowania tubylcom ‘polskich obozów pracy’! W XXI wieku, w Europie – Holokaust nas również może spotkać! Już wcześniej Anglosasi wielokrotnie nas sprzedawali, przedostatnio: w Jałcie i Teheranie. Wtedy to spotykało nas ludobójstwo czy to z rąk niemieckich żołdaków, czy NKWD-owskich siepaczy. Baczmy, by historia znów się nie powtórzyła!”

 6. Robert mówi

  Śpiewać każdy może,trochę lepiej lub trochę gorzej,ale nie o to chodzi,jak co komu wychodzi,czasem śpiewak musi,inaczej się udusi uuuu uuusa uuusrael …dlatego wiem co jest grane i po to w Polin zostanę,będę grał w swoje gierki,będą mi śpiewać piosenki,ja za nie będę brał kwiaty ,znowu będę bogaty uuu! Bo ja się wcale nie chwalę,ja po przodkach do talentów mam talent!uuuDukaty też kocham,złote,srebrne i platerowane ,ile zaśpiewam to ich dostanę,bo ja się wcale nie chwalę,po zbójcerzach do śpiewu mam talent

 7. krzysiek mówi

  myślałem , że ten spiewak ma poukladane w glowie ..niestety , nastepny nawiedzony .Zaczarowany, olśniony kabotyn wypowiedziami jego braciszków ! Na pewno Polacy nie będa tego belkotu kłamliwego od was słuchać !
  spiewak niech sie zainteresuje co jego braciszkowie znowu knuja ! chca w ramach rzekomych reparacji 447 uzyskać Wawel , bo jak twierdzą , łożyli pieniadze na budowanie ..k..a !! ja chyba śnie!!! informaacje znadziecie w internecie np.you tube

 8. lol mówi

  PiS=lobby żydowskie w Polsce! Przeczytaj art. „Po co Polsce Izrael?” – prof. Anna Raźny [http://www.bibula.com/?p=106813]

 9. Stella189 mówi

  Ten parszywy,łysy śmierdzący żydek niech się odpierdoli od pana Ziemkiewicza którego nie jest wart nawet w tyłek pocałować.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.