Rafalala zatrzymany przez policję za udział w rozboju

Rafalala/ fot. twitter
6

Rafał Z. znany jako Rafalala został w niedzielę zatrzymany przez policję za udział w rozboju połączonym z groźbą użycia broni. Wraz z inną osobą miał pobić mężczyznę oraz zabrać mu portfel, w którym znajdowało się 300 zł. Do zdarzenia miało dojść w mieszkaniu w Sopocie. Pobity mężczyzna poznał Rafalalę i jego partnera przez ogłoszenie internetowe.

– Pokrzywdzony był szarpany i kopany, grożono mu także użyciem broni, przy czym miał on wiedzę, że była to atrapa broni. Odebrano mu portfel. Mężczyzna wybiegł z mieszkania i powiadomił policję, która zatrzymała dwie osoby – mówi Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

Zatrzymani usłyszeli we wtorek zarzuty dokonania rozboju. Nie przyznają się do winy. Grozi im nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Jak podaje Radio Gdańsk, znajomy Rafalali trafi do aresztu, a wobec transwestyty zastosowano dozór policyjny.

„Prokuratura nie zdradza informacji na temat tożsamości podejrzanych w tej sprawie, jednak w dwóch niezależnych źródłach potwierdziliśmy, że jedną z osób, które usłyszały zarzuty jest właśnie Rafalala, czyli Rafał Z.” – informuje portal trójmiasto.pl

Mój komentarz: Rafalala był przedstawiany przez lewicę jako wrażliwa osoba prześladowana przez homofobów. Zachwyconym Rafalalą „demokratom” nie przeszkadzało, że ten „kobieta” bije ludzi na ulicy, wyzywa ich, oblewa kawą. To miała być słuszna walka z homofobią. Czy teraz zatrzymanie przez policję i zarzut rozboju też uznają za przejaw homofobii? Piękne autorytety wyhodowali sobie „demokraci”: Rafał Gaweł skazany za wyłudzenia i oszustwa, Konrad Materna skazany za handel kobietami, Mateusz Kijowski uchylający się od płacenia alimentów i z zarzutami za lewe faktury. Teraz doszedł Rafalala oskarżony o udział w rozboju.

Źródło informacji i cytatu: trójmiasto.pl, Radio Gdańsk

Przeczytaj też:

Transseksualista Rafalala wyzywa i atakuje nastolatkę. OMZRiK staje w obronie agresora [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. jacuś mówi

  szkoda że nie dostał sankcji, chłopaki pod celą mieliby rozrywkę…

 2. Klemek mówi

  Lewactwo i zboczeńcy ciągle bezkarni, słabość państwa i usłużność wobec agresywnych mniejszości.

 3. Paweł mówi

  Pełna jadu i agresji niepogodzona ze światem istota. Chamska, prymitywna, zbędna w przestrzeni publicznej. Oby zatrzymanie nauczyło ją moresu.

 4. Hammurabi mówi

  No niech mi kto biegły w meandrach prawa wyjaśni, dlaczego jeden ze zbirów, ów „znajomy Rafalali” trafi do aresztu, a transwestyta otrzymał jedynie dozór policyjny?
  Czyżby taka różnica wynikała z poprawności politycznej?
  Inna sprawa, to zarejestrowany atak tego czegoś na młodą dziewczynę, połączony z groźbami i naruszeniem nietykalności chttps://www.youtube.com/watch?v=_8Q6-BVe6oUo z tego wynikło?
  Nic? Właśnie! Bezkarność rodzi poczucie wyjątkowości. Takiemu czemuś, wydaje się, że ono „może” i basta https://www.youtube.com/watch?v=6UgOKcfuXBw.
  Odwracając sytuację załóżmy, że jakiś krewki przechodzień widząc sytuację a tą szesnastolatką w przypływie poczucia obowiązku obywatelskiego zgasiłby światło temu stworowi.
  Co wówczas? Stawiam na opcję powszechnego oburzenia, medialnych rekolekcji dla społeczeństwa i nagonki na wszelkie organizacje prawicowe. Biedne „coś” byłoby noszone na rękach a sfora pożytecznych idiotów gdakałaby tygodniami nad przejawami nietolerancji.
  Pozostaje jednak mieć nadzieję, że skoro „władze” nie są w stanie reagować (właściwie nie chcą reagować w przypadku kiedy musiałyby trzepnąć po łapach zboczeńca) uczyni to samo społeczeństwo.

 5. marju73 mówi

  Trzeba go zamknąć bo jak nic skończy jako „seksedukator” dzieci.

 6. maks mówi

  WITAM,
  PISZĘ W IMIENIU POSZKODOWANE W ZDARZENIU OPISANYM POWYŻEJ. Z PIERWSZEJ REKI WIADOMO ZE POSZKODOWANY NIE WSZEDŁ NAWET DO MIESZKANIA CALE ZDARZENIE MIALO MIEJSCE NA KLATCE SCHODOWEJ PONIEWAZ ZOSTAŁ OSZUKANY I CHCIAŁ ODEJSC. PO DRUGIE POSZKODOWANY PROSI O NIE WYDAWANIE OSĄDÓW PONIEWAŻ OD TEGO JEST PROKURATURA I SAD POWSZECHNY. PO TRZENIE NASZA PROSBA ABYSMY WSZTRZYMALI SIE Z KOMENTARZAMI DO CZASU ROZSTRZYGNIECIA SPRAWY PONIEWAZ POSZKODOWNY JEST W ZLYM STANIE PSYCHICZNYM I MUSIAŁ ZMIENIĆ MIEJSCE SWOJEGO POBYTU ZE WZGLEDU NA SZYKANOWANIA ZE STRONY ZWOLENNIKOW RAFALALA. PROSIMY JESLI KTOS MOZE UDZIELIC POMOCY PRAWNEJ LUB INNEJ O KONTAKT NA ADRES [email protected]

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Secured By miniOrange