Rafał Ziemkiewicz na liście antysemitów Uniwersytetu w Tel Awiwie. Zobaczcie, kto na niego doniósł

Rafał Ziemkiewicz/ fot. youtube
3

„Sukcesy od rana. Znalazłem się w dorocznym raporcie „Kantor Centre for the Study of Contemporary European Jewry at Tel Aviv University” o antysemityzmie na świecie. Ponieważ na różnych „listach żydów” umieszczany jestem regularnie, uzupełnienie tego obecnością na liście antysemitów uważam za zawodowy sukces – coś jakby zdobycie „korony Synaju” – pisze na facebooku Rafał Ziemkiewicz.

Publicysta informuje, że na listę antysemitów trafił też tygodnik „Do Rzeczy”. Za co Ziemkiewicz został ogłoszony antysemitą? „Do kategorii „holocaust distorter” (fałszerz holokaustu – przyp. wprawo.pl) zakwalifikowano mnie jako głosiciela tezy, że w II Wojnie Światowej Polska powinna znaleźć się po stronie Niemiec przeciwko Związkowi Sowieckiemu. Problem w tym, że ja takiej tezy nigdy nie postawiłem, ale ponieważ książka Piotra Zychowicza ukazała się wcześniej od mojej, więc mędrcom podobnym sporządzającemu listę czytać się jej już nie chciało. Zychowicza też zresztą nie, poza jednym, pierwszym akapitem” – pisze Ziemkiewicz.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Na koniec Ziemkiewicz informuje, kto na niego doniósł. Okazuje się, że to etatowy łowca antysemitów Rafał Pankowski. Kim jest ten osobnik? Przeczytajcie poniższy felieton.

Etatowy „łowca antysemitów” szaleje po udostępnieniu filmów Jaydy Fransen przez prezydenta Trumpa. Wszyscy jesteśmy prawicową ekstremą!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zonia mówi

  zydostwo/chazarstwo to smierc cywilizacji,tz;to sa szatany/diably.

 2. Lech mówi

  1000 lat litowaliśmy się nad Żydami chroniąc ich przed pogromami w całej Europie. W wyniku naszego miłosierdzia w przedwojennej
  Polsce powstała największya na świecie diaspora żydowska licząca ok 3 mln ludzi. W wielu miastach tej Polski ponad połowę mieszkańców stanowili Żydzi. Czy na tym polegał ten chamsko wmawiany nam Polakom przez wielu Żydów antysemityzm i pogromy a nawet faszyzm?
  W sumie to tak Żydów prześladowaliśmy, że przez setki lat
  najlepiej czuli się w znienawidzonej i atakowanej dziś Polsce. Teraz też Żydzi chętnie do Polski przyjeżdżają i ją zamieszkują, mając tu swoje b. wpływowe łże media, banki i lukratywne stanowiska państwowe, parlamentarne, smorządowe i biznesowe, czego nie można powiedzieć o Polakach mieszkających nielicznie w Izraelu. Owszem jest w Polsce i na świecie część Żydów bardzo przyzwoita, którzy zachowują się sprawiedliwie i uczciwie wobec nas, co należy podkreślić i docenić. Ba, są nawet w obecnym rządzie RP i są to lojalni obywatele RP. Jednak dla porównania Polacy w Izraelu podobnie jak Palestyńczycy co najwyżej mogą być służącymi i zajmować najniżej płatne miejsca pracy i stanowiska. A już zupełnie nie do pomyślenia jest gdyby Polak w Izraelu ośmielił się założyć bardzo wpływową, opiniotwórczą i antyżydowską stację typu WSI 24 lub „wybiórczą” gazetę i o wszystko oskarżał jakiś rząd Izraela, szydząc z żydowskiej wiary i patriotyzmu. Oni umieją się szanować i nikt z Izraelczyków by takiej antyżydowskiej stacji TV nie oglądał i gazety nie czytał. Za to polskie przedwojenne władze niczym samobójcy poszli na wojnę z Niemcami Hitlera i Rosją Stalina w 1939r, doprowadzając kraj do ruiny, zamiast np. się dogadać z Hitlerem, wydając Żydów na śmierć nazistom jak zrobiła to faszystowska Austria, Włochy, Czechosłowacja, Francja oraz większość państw Europy za co ich Żydzi szanują. Przez szlachetność wobec polskich Żydów, niejako w „podziękowaniu” oni oskarżają nas teraz o współsprawstwo w niemieckim Holokauście i przypisują nam niemickie obozy zagłady. Gdybyśmy nie byli wówczas solidarni z Żydami a dogadali się z Hitlerem, Niemcy i Rosja nie napadły by Polskę, a Ukraińcy z UPA nie dokonali by rzezi na Wołyniu. Wystarczyło jak inni sprzedać Żydów Hitlerowi i zaatakować wspólnie ZSRR w 1939r, bo pragnęły tego Niemcy z Austrią i Japonia, żądne likwidacji komunistów oraz potrzebnej im milonowej bitnej polskiej armi, by zdobyć na 1000 lat życiową przestrzeń oraz rosyjskie nieprzebrane bogactwa. Niemcy z Austrią i Japonia z Polską pewnie by rozgromiły ZSRR przed 1939r. Były przecież prowadzone tajne negocjacje Niemiec i Japoni z Polską w tej sprawie, na co wskzują niektórzy historycy.
  A tak nie chcieliśmy „oddać guzika od munduru” a spowodowaliśmy, że był zbrodniczy pakt Ribbentrop Mołotow, Katyń, Auschwitz, Gułag, pogromy UPA, ruina Polski i 50 lat PRLu ze zbrodniami komunistów rosyjskich, żydowskich i polskich sprzedawczyków. Lojalnych Polsce Żydów, moglibyśmy np. uratować negocjując to z nazistami Niemiec. Ale dopiero po tak wyrafinowanym i podłym zachowaniu się wobec nich przed II wojną światową, Żydzi mieli by prawo dziś oskarżać nas Polaków o współudział w Holokauście i mówić o polskich obozach zagłady. O ile by chciał ktokolwiek garstki niewiele znaczących w świecie Żydów bez Izraela, w niemieckiej Europie słuchać. Rosjanie może by się też ostali ale jako niewolnicy Niemiec i Japonii, bez obecnej Rosji. Niestety nie było by obecnej zachodniej wolnej Europy i może USA. A i my sami Polacy też byśmy w takim po hitlerowskim porządku niewiele znaczyli. Polska jednak hipotetycznie miała możliwość uniknięcia ogromu zbrodni na swoim narodzie gdyby była podła i sprzedała Żydów Hitlerowi. Należy to przypominać, gdy bezczelnie Żydzi kłamią o II wojnie światowej mówiąc, że „Hitler nie chciał eksterminacji Żydów. On chciał wydalić Żydów” [z Niemiec], jak powiedział kiedyś sam obecny premier Netanjahu. https://www.dorzeczy.pl/swiat/55034/premier-izraela-hitler-nie-chcial-eksterminacji-zydow.
  dorzeczy.pl

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.