Rabin Cohen o reakcji Izraela na ustawę o IPN: syjoniści chcą wyciągnąć od Polski pieniądze [WIDEO]

rabin Aaron Cohen/ fot. youtube
31

Halo, orędownicy „walki z antysemityzmem” wyjący, że nowelizacja ustawy o IPN ma być wycofana, bo jest antysemicka. Macie problem. Rabin Aaron Cohen właśnie powiedział jak jest. Po pierwsze – Polska ma prawo uchwalać takie ustawy, jakie chce. Po drugie – nic nikomu do tego. Po trzecie – cały ten wrzask służy wyciągnięciu z Polski pieniędzy. I co? Rabina Cohena też oskarżycie o antysemityzm?

Cały wywiad z rabinem Cohenem w poniżej:

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przeczytaj:

Szef MSZ Izraela: „Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki”. Co na to rząd RP?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. jacek mówi

  Brawo rabin Cohen!Takich uczciwych jest dużo więcej,tylko żydowscy sataniści ich dyskryminują.

 2. Normalny mówi

  Problem w tym, że wg dr Stanisława Krajskiego Kaczyński zawarł pakt z przeciwnym odłamem Żydów Chabad Lubovitz, którzy uchodzą w cywilizowanym świecie za lucyferian.

 3. Robert mówi

  Dług zewnętrzny tzw.USA to po naszemu ok.20 bilionów dolarów w obligacjach,głównie Chiny,Japonia,Niemcy,Tajwan,Belgia,UK,jest na tej liście także Rosja(ok 90 miliardów dolarów za ryj amerykański).Więc nie ma się co dziwić że chcą doić każdego,z każdego dolara,że szukają wrogów,którzy ich za mordę trzymają i myślą że jedyny sposób,żeby się z tego wyrwać,to rozpiździel wojennochaotyczny.Tak więc indywidualnie jest paru nieludzko bogatych Zydów,ale system który tworzą to bankrut

 4. Wwwwwwww mówi

  Wielki człowiek . Ukrył bym takiego,sąsiada w swoim domu

 5. Robert mówi

  System ten ,w skład którego wchodzą,próbuje wykorzystywać łebków pokroju Soros i ich zasoby do reżyserii świata po swojemu,żeby utrzymać krzywy nosek ponad poziomem gówna w którym siedzą.Jakoś do Chin sie nie sadzą ćwoki,bo tam jest ok połowa ich zadłużenia.Oni sami zaś wiedza,że jak tylko technologicznie sie rozwiną,ponad amerykańskich złodziei nazistów,dzięki którym dzisiaj jeszcze mogą straszyć większość krajów świata,będą dla Chin tylko przystawką do ryżu.Putin też nie śpi i się zbroi na światowego terroryste

 6. Goj mówi

  Żyd mówiący ludzkim głosem! To się nie mieści w żadna rubryka!

  Takim normalnym Żydom, to bym rękę podał. Reszta wynocha!

 7. Maksymilian mówi

  Kiepski ten komentarz redakcyjny, pod bądź co bądź wykładem niezwykłego człowieka, jakim jest rabin Cohen. Rabin myśli trochę staroświecko, że największym szczęściem w nieszczęściu Żydów jest diaspora. Troszkę nieszczery jest ten zachwyt polsko- narodowy nad ortodoksyjnym judaizmem. Narodowcy powinni raczej podziwiać syjonistów, bo to oni są patriotami, twórcami państwa Izrael. Cohen jest idealistą, który wierzy w przyjscie Mesjasza, który ustanowi Państwo Izrael. Wiadomo co my, wierzący w Jezusa, o tym myślimy. Przecież Mesjasz już przyszedł i założył Królestwo w naszych duszach. Ale mniejsza z tym. Mi się nie podoba ta nasza narodowa hipokryzja użalania się nad Arabami, a piętnowania zbrodni Izraela. Dlaczego niby Arabowie mają większe prawa do tych ziem?! Nazwę wprawdzie odziedziczyli po starożytnych Filistynach, ale nie pochodzą od nich bezpośrednio, gdyż Filistyni nie byli Semitami! Tymczasem Hebrajczycy zamieszkiwali Palestynę 1500 lat przed Chrystusem. Nie ma co zachwycać się rabinem Cohenem, który wprawdzie nie popiera syjonistów, ale izraelski paszport posiada i pod murem się modli od czasu do czasu. Czekając na Mesjasza. Narodowcy powinni raczej zachwycać się Oriyą Cohen, prześliczną Żydówką w mundurze, dla której obrona Ojczyzny jest największym honorem. Tak jak robiły to harcerki, sanitariuszki, łączniczki i snajperki z Powstania warszawskiego ♠️♥️♦️♣️

  1. rychu mówi

   Chyba zydzie na łeb spadłes w dziecinstwie

  2. Maksymilian mówi

   Jakbyś Rychu czwórkę zrobił, to byś dostał 2500 i do roboty byś nie musiał chodzić tylko na imprezki.

  3. goj mówi

   Zdefiniuj słowo „żydzi”. To wyznawcy judaizmu, czy potomkowie Jakuba, którym Bóg dał te ziemie?

  4. Trefne Mięso mówi

   „Narodowcy powinni raczej podziwiać syjonistów” – jak by narodowcy mieli podziwiać syjonistów to by w Polsce zaczęły się mordy i prześladowania na wszystkich którzy nie są narodowcami bo tak robią syjoniści z przeciwnikami w Izraelu tylko się o tym nie mówi.

  5. Maksymilian mówi

   A Arabowie co by zrobili gdyby dostali całą Palestynę i Jerozolimę? A zaraz by doszli do władzy extremiści, Hamas i by sobie kalifat zrobili, szarjat czy co innego i szkolili by swoich zabojcow. I wysyłaliby żołnierzy do Europy, bo wiadomo, chodzi o święty jiiiiiiihad.

  6. Leopold Goldberg mówi

   Tymczasem Hebrajczycy zamieszkiwali Palestynę 1500 lat przed Chrystusem.
   ———–
   Zadaj sobie pytanie, skąd tam się wzięli, a wtedy się okaże, że cały twój wywód można o kant … potłuc.

  7. haha mówi

   Idiota

 8. Robert mówi

  Zachwycać to mnie może bocian co wrócił z Iraku na mój dach i klekocze ,ze w dupie ma arabskoizraelskie krocze bez jaj i gniazda

  1. Maksymilian mówi

   Dzięki temu, że bocian był na wczasach, ty teraz możesz się nim zachwycać. Ale zapewniam cię, że on raczej wrócił do swoich żab, a ciebie ma raczej w d…

 9. Piotrx mówi

  Jak zauważał Feliks Koneczny w „Cywilizacji żydowskiej”, syjonizm to tylko nowa forma żydowskiego mesjanizmu i nic więcej.

  „Mają słuszność tak zwolennicy, jako też przeciwnicy twierdząc zgodnie, że to dalszy ciąg mesjanizmu, jak to stwierdził S. Bernstein w broszurze „Der Zionismus”; trudno też nie przyznać słuszności Lewi Parnassowi, jako „ruch syonistyczny jest mesjanizmem nowoczesnym” Niewątpliwie tak jest; ależ czy plany odzyskania Hiszpanii, lub program Judeopolonii nie jest również mesjanizmem i całkiem równym prawem, skoro także zmierza do panowania żydów nad nie-żydami (…)

  Syonizm jest dwustronny, mianowicie palestyński i europejski, zatem w tej drugiej formie syonizmu mieści się też Judeopolonia . Realizować syonizm można wszędzie

  Izrael Zangwill rzucił hasło: „Zbudować Jerozolimę w każdym poszczególnym kraju, również jak w Palestynie; oto jest misja źydów ”

  (…) [Aszer Ginsberg] Był przeciwnikiem Herzla, nie miał zaufania do syonizmu palestyńskiego, lecz wierzył w przyszłość syonizmu w golusie i dzięki golusowi. Walka dwóch obozów trwała aż do roku 1913. Wtedy na 11 kongresie syonistycznym w Wiedniu „Ahad-Ha-Am zostaje bezkonkurencyjnym wodzem syonizmu i wodzem żydostwa Jak zobaczymy, obydwa kierunki pogodziły się wkrótce potem, bo poczęły się wzajemnie uzupełniać….”

  ***

  A od ortodoksów żydowskich lepiej trzymać się z daleka, często stosują zwodzenie naiwnych gojów

  Izrael Szahak „Żydowskie dzieje i religia”

  „….Działalność tę rozpocząłem na przełomie roku 1965 i 1996 od protestu, który wywołał poważny jak na owe czasy skandal: otóż byłem w Jerozolimie świadkiem pewnego zdarzenia, gdy w czasie szabatu ultraortodoksyjny żyd nie pozwolił skorzystać ze swego telefonu w celu wezwania pomocy do nie-żyda, który akurat zasłabł w pobliżu jego domu. Zamiast zwyczajnie opisać to wszystko w prasie, poprosiłem o spotkanie z przedstawicielami jerozolimskiego Sądu Rabinackiego, składającego się z rabinów mianowanych przez Państwo Izrael. Spytałem ich, czy takie postępowanie jest zgodne z zasadami religii żydowskiej. W odpowiedzi usłyszałem, że ów żyd, odmawiając dostępu do telefonu, zachował się nie tylko pobożnie, ale i prawidłowo.Na poparcie swego werdyktu sędziowie odesłali mnie do zredagowanego współcześnie i uznawanego za miarodajne kompendium praw talmudycznych. Zrelacjonowałem ten incydent na łamach głównego dziennika ukazującego się w języku hebrajskim, „Haaretz”, wywołując swoją publikacją swoisty skandal prasowy.

  Skutki tego skandalu były dla mnie raczej przykre. Ani izraelskie, ani diasporyczne władze rabiniczne nie zmieniły stanowiska Sądu Rabinackiego, podtrzymując, że żydowi nie wolno naruszać zakazów szabatu, nawet w celu ratowania życia goja. Dodano do tego bardzo „świątobliwy” wywód, z którego wynikało, że gdyby konsekwencją odmowy było narażenie żydów na niebezpieczeństwo, wówczas profanacja szabatu (właśnie z uwagi na dobro żydów) byłaby dozwolona.

  Gdy opierając się na zdobytej w młodości wiedzy, zacząłem zgłębiać prawa Talmudu rządzące stosunkiem żydów do gojów, stało się dla mnie jasne, że ani syjonizm ze swoją pozornie świecką retoryką, ani reguły polityczne obowiązujące od zarania Państwa Izrael, ani tym bardziej postępowanie wspierających Izrael przedstawicieli diaspory nie mogą być zrozumiane bez głębokiej analizy tych praw oraz światopoglądu, który jest ich konsekwencją. Zarówno polityka uprawiana przez Izrael po wojnie sześciodniowej, w szczególności swoisty apartheid stosowany przez reżym izraelski na terytoriach okupowanych, jak i nastawienie większości żydów do kwestii praw Palestyńczyków tylko mnie w takim przekonaniu utwierdziły.”

  ***
  Inny przykład ……. Lubavitcher rebe, rabin Menachem Mendel Schneerson tak oto opisuje różnicę pomiędzy Żydami i gojami: Nie mamy tu do czynienia z przypadkiem dogłębnej przemiany, w której człowiek przechodzi po prostu na wyższy poziom. Mamy tu raczej do czynienia z przypadkiem … zupełnie odmiennego gatunku… Ciało Żyda ma absolutnie inną jakość, niż ciało [członka] jakiegokolwiek narodu na świecie… Różnica w wewnętrznej jakości [ciała] … jest tak ogromna, że ciała te mogą być poczytywane za całkowicie różne gatunki. …. Oto powód, dlaczego Talmud twierdzi, że jest halachiczna różnica w postawie wobec ciał nie-Zydów (w przeciwieństwie do ciał Żydów): „ich data istnieją na próżno”… Jeszcze większa różnica zachodzi w odniesieniu do duszy. Istnieją dwa jej przeciwstawne rodzaje: dusza nieżydowska pochodzi ze sfer szatańskich, podczas gdy dusza żydowska wywodzi się ze świętości.

  1. Trefne Mięso mówi

   Mesjanizm nie zakładał wyrzynania w pień wszystkich którzy się nie zgadzają z mesjanizmem a syjonizm tak zakłada i to widać po ich działaniach.

  2. Piotrx mówi

   żydowski mesjanizm ma charakter naturalistyczny (w zasadzie polityczny) a nie nadprzyrodzony i w praktyce sprowadza się do ustanowienia panowania nad gojami w skali całego globu . Liczne przykłady wyrzynania innych ludów można znaleźć choćby np. w Starym Testamencie czy w czasach pózniejszych gdy syjonizm nie był znany . Do dzisiaj np żydzi świętują Purim czyli wyrżnięcie kilkudziesięciu tysięcy Persów . A sam syjonizm to (tylko pozornie świecka) forma tego samego mesjanizmu. Jak napisano wyżej syjonizm przebiega dwutorowo w Palestynie i golusie :

   Izrael Zangwill rzucił hasło: „Zbudować Jerozolimę w każdym poszczególnym kraju, również jak w Palestynie; oto jest misja źydów ”

   Czy syjoniści czy ortodoksi pomimo różnic i nieraz kłótni i sporów mają ten sam cel ostateczny: zdobycie panowania nad gojami.

   polecam książkę ks dr S.Trzeciaka „Mesjanizm a kwestia żydowska”

 10. Robert mówi

  Kiedy moja stara matka widzi że wyglądam jak ten Leonard Cohen ze zdjęcia i mówi,spróbuj ogolić gębę,bo wyglądasz jak dziad , odpowiadam dziś ogolę gębę,bo dziadem nie będę,choć chcę żeby tak myślał cały świat,który goli Polsilver,nawet własciciela

 11. Mało mówi

  Fajnie, fajnie! Ale gdzie jest ten materiał?

 12. Teresa mówi

  Filmu już nie ma,no cóż rabin Cohen antysemitą

 13. Adam mówi

  Proszę o reupload filmu
  Dzięki

 14. Krzysztof mówi

  Ja temu staremu dziadowi nie wierzę , jak każdemu żydowi. Dziadyga mówi o ortodoksach i syjonistach , którzy w razie czego (jakichś zmian na świecie) staną się własnie ortodoksami w przyszłości. To perfidna gra. Mówił tez o nienawiści do żydów od tysięcy lat , i co? Nic się nie zmieniło , bo ONI sami się nie zmienili. Tak było , jest i będzie. Jestem za stary ,żeby taki dziadyga mnie mamił. Dziadygo : jesteście najpodlejszym narodem na świecie , nic i nikt tego nie zmieni. CH…. wam w oko.

  1. Lucy mówi

   Uderzyl Pan w sedno sprawy, Krzysztof. Tylko naiwni Goyim – niestety ogromna wiekszosc – nabiora sie na narracje o tym ze walki miedzy zydowskimi frakcjami zmniejsza ich dominacje w krajach chrzescijanskich. Rozne poglady czy calkowita zgoda przeciez nie zmienia tego ze Zydzi zawsze stawiaja dobro zydowstwa najwyzej.
   Jesli chodzi o „dobroc” ortodoksyjnych Zydow, mam jako chrzescijanin z empatia to zwierzat powazne zastrzezenia do rytualnego zabijaja zwierzat. Nigdy nie zapomne video na ktorym rabin z sadystycznym zadowoleniem na swej ohydnej twarzy rozkoszowal sie agonia powolnie konajacej krowy. Co to za Bog ktory wymaga torturowania niewinnych istot?

 15. Mr. Jan Tarwid mówi

  P.S.
  Rzadziciele i ci co rza,dzicieli terroryzuja,
  nareszcie moga, byc’ dumni z tego
  z’e podjudzanie przynioslo efekty
  w II Wojnie S’wiatowej wypro’bowane
  i ponownie jeszcze raz zastosowane.
  Janwid.

  # 1701€
  …Rozłąka…

  Bracia Żydzi wyjechali
  Więc nieproszeni
  Przyjechali.
  W wyniku wyboro’w
  Wolę brata Żydowskiego
  Od brata nieproszonego.
  Autor Janwid.
  Aug,19/2016

  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1154026527969081&set=pcb.1154027071302360&type=3&theater

  ///

 16. Olka mówi

  O jejku! To trzeba wsparcia Rabina, żeby wiedzieć, że Polska jest suwerenna i ma prawo samostanowić o sobie? Problemem jest co innego, a mianowicie rząd „polski”, którego postawa zaprzecza polskości! Gdyby byli Polakami z krwi i kości dawno by se poradzili ze szczekającym Izraelem!

 17. Czesław Lipka mówi

  Rabin Cohen jest etnicznym Żydem a nie chazarskim pomiotem udającym żyda.

 18. Pola kowalska mówi

  Ha jak mawiala moja babka nie wierz zydnemu zydowi a unikniesz problemow

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.