Rabiej zwariował? Psychicznie chory kryminalista jest „dzieckiem uprzedzeń i nienawiści”?

Paweł Rabiej/ fot. facebook
9

Chory psychicznie kryminalista zabił prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Jako motyw podał zemstę za to, że odbywał karę więzienia, gdzie rzekomo był torturowany. Ale opozycja totalna postanowiła zbić kapitał polityczny na śmierci swojego kolegi i rozpoczęła zmasowaną nagonkę na rząd oraz szeroko pojęta prawicę. Śledząc kolejne wpisy i wypowiedzi polityków oraz zwolenników PO et consortes zaczynam zastanawiać się, czy oni mają – mówiąc kolokwialnie – wszystkie klepki na miejscu. Obawiam się, że chyba nie. Zobaczcie, co na Facebooku napisał wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej.

Nie obchodzi mnie, co mówią teraz Andrzej Duda, Mateusz Morawiecki, Joachim Brudziński czy Zbigniew Ziobro. Ich wyrazy współczucia są warte tyle, co wpisy Rydzyka i Pawłowicz. Bo to ich wina. To oni zniszczyli reputację sądów. Doprowadzili do tego, że każdy może bezkarnie zakwestionować wyrok w imieniu Rzeczpospolitej. I zaatakować – jak widać też fizycznie – każdego: sędziego czy urzędnika. Kimkolwiek jest napastnik, jest ich dzieckiem – dzieckiem ich uprzedzeń i nienawiści. A także – owocem ich uprzedzeń wobec WOŚP, którego fenomenu międzyludzkiej życzliwości i współpracy nie potrafią pojąć ani docenić.
Chciałbym tylko, aby to zrozumieli. Będzie teraz rozmywanie winy. Ale jest ona po stronie tych, którzy stworzyli tę zatrutą atmosferę. A za to zawsze odpowiada władza. Ryba psuje się od głowy. Ta głowa gnije i cuchnie
” – histeryzuje Rabiej.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Czyżby Rabiej zwariował? Przecież normalny człowiek nie pisałby takich idiotyzmów. Chory psychicznie kryminalista to „dziecko uprzedzeń i nienawiści” polityków Prawa i Sprawiedliwości? A może wszyscy kryminaliści to „dzieci uprzedzeń”? Dziwne, że większość tych „dzieci” w zakładach karnych głosuje na Platformę Obywatelską. Zapewne dlatego, że podziwiają tolerancję i otwartość polityków tej partii i jej przystawek.

Prześledźmy rozumowanie Rabieja, którego emanacją jest ten wpis: chory psychicznie bandzior zadźgał byłego polityka PO, ponieważ PiS „zniszczył reputację sądów”. Wcześniej reputacja sądów była tak wielka, że wyroki szanowali nawet najbardziej zatwardziali przestępcy i ze łzami w oczach dziękowali nadzwyczajnej kaście za wsadzane ich do pudła. Teraz jest inaczej i w ramach kwestionowania wyroków sądów bandyci będą zabijać sędziów i urzędników, bo – wicie, rozumicie – jest „zatruta atmosfera”, więc hulaj dusza, piekła nie ma.

Rabiej wypisuje androny o „cuchnącej głowie” jako przyczynie zabójstwa Adamowicza i nawet nie zająknie się na temat jakości zabezpieczenia imprezy organizowanej przez gdański WOŚP. A jak wyglądało to zabezpieczenia widzieliśmy wszyscy. Uzbrojony mężczyzna bez problemu dostał się na scenę, zaatakował prezydenta Gdańska, a potem spokojnie przechadzał się z nożem w ręku. Okazuje się, że ochrony w ogóle nie było na scenie, a zgromadzenie nie było zgłoszone jako impreza masowa. Czy Rabiej nie wie, że za zapewnienie bezpieczeństwa podczas Finału WOŚP odpowiedzialny był organizator? Jeśli nie wie, to niech zapyta, zamiast wypisywać androny o „dziecku nienawiści i uprzedzeń”. Przy okazji, niech zapyta, ile ofiar śmiertelnych pochłonął organizowany przez Owsiaka „Przystanek Woodstock”. O nich jakoś nikt nie wspomina. Czyżby ich życie było mniej warte niż życie prezydenta Adamowicza?

Obejrzyj:

Nienawiść po zabójstwie Pawła Adamowicza | J. Międlar [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Hammurabi mówi

  Pani Katarzyno tak naprawdę, to – jak myślę – niewielu Polaków obchodzi co w sprawie zabójstwa mówią dygnitarze obecnego rządu. Jeszcze mniej wypociny opozycji „łapiącej okazję” w drodze na stołki.
  Stała się tragedia to fakt.
  Rodzą się natomiast spekulacje i hipotezy odbiegające daleko od ogólnomedialnej histerii, czyniącej z denata nieomal kryształową osobowość.
  Czy ta sprawa ma drugie dno? Pewnie nigdy się tego nie dowiemy, podobnie jak tego co tak naprawdę spotkało Leppera.
  Jedno jest pewne. Zbyt wielka była łatwość, z jaką morderca wszedł na scenę i nienaturalna była nieruchawość „ochroniarzy” a wybuchająca nagle informacją o chorobie psychicznej sprawcy dającej mu szansę na uniknięcie kary powoduje, że w tej sprawie niewidome zaczynają się mnożyć.

 2. Robert B. mówi

  Adamowicz został w bestialski sposób zamordowany, ale to nie czyni z niego niepokalanego niewiniątka. Ona też nie szczędził gorzkich słów pod adresem swoich adwersarzy, był niebywale zadziorny, że o milionach, które w tajemniczy sposób na jegorozliczne konta spływały, nie wspomnę… Pewnie to ta „miłość”, którą darzył „świat”, tak mu się postanowiła odwdzięczyć…

 3. klioes vel pislamista mówi

  Finlandia zgwałcona

  Siedmiu dżihadistów we fińskim Oulu
  Zgwałciło dziesięciolatkę.
  Prezydent Sauli Niinisto rzekł w bólu:
  „Niedopuszczalne! Za kratkę!”

  Po ujawnieniu smutnej informacji,
  Jęły się zgłaszać ofiary.
  Kolejne ofiary fińskiej demokracji…?
  Finki gwałcone bez miary!

  Czterech podejrzanych, trzech znów zatrzymanych;
  To tylko tak na początku.
  Gwałt coś do azyli liczb ma przyznawanych?…
  „Na dziennym jest już porządku!”

  Kiedy kilkunastu podejrzanych było,
  „Wierzchołek lodowej góry”
  Że jest to jedynie, śledztwo potwierdziło…
  I księżmi że nie są knury!

  Więc kim są? „Niektórzy to obywatele…
  Od lat kilkunastu” …”Fini”!
  „Przez społecznościowe media mieli wiele
  Ofiar.” Rząd internet wini?…

  ”Rozumiem niepokój, szok obywateli.” –
  Rzekł premier Juha Sipila.
  „Lecz to niepojęte, skąd sprawcy się wzięli.” –
  To głos innego debila.

  Tenże sam Niinisto dodał: „Wydarzenia
  Ludzko w Oulu szokują.”
  Ludzko tak! Lecz dla tych, których brak sumienia?
  Którzy z marksizmem spółkują?!…

  1. Janusz I mówi

   Czytałem kiedyś, że imigranci domagają się wyrzucenia Finów z Finlandii.

  2. Hammurabi mówi

   Mieli Finowie swego bohatera. Nazywał się Simo Häyhä. Brak go teraz w Finlandii, podobnie jak ludzi trzeźwo myślących.

 4. Dan mówi

  Dużo bardziej wartościowych osób od Adamowicza odchodzi codziennie, więc dość obłudzie i wybielania tego złodzieja.

 5. DonRambam mówi

  cóż mozna oczekiwać po takim smieciu jak rabiej ? przecież to był chłopiec na posyłki u Masy, miotali nim jak przysłowiową ścierką do podłogi, nie oczekujmy więć od sciery jakiegoś przebłysku umysłowego! to zwykły cieć i tyle!

 6. Janusz I mówi

  Po co nas epatujecie zdjęciem Rabieja?!!!!!!!

 7. zofia mówi

  Adamowicz zginał od tego co popierał a popierał róbte co chceta , WIec ten gosc wlasnie zrobił co chciał i nawet mu sie udało

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.