Rabiej zawiadamia prokuraturę ws. naklejek „Strefa wolna od LGBT”. Komentarz Ziemkiewicza i Bosaka

naklejka "Strefa wolna od lgbt"/ fot. twitter
12

Tygodnik „Gazeta Polska” zapowiedział, że już wkrótce do czasopisma załączona będzie naklejka „Stefa wolna od LGBT”. Wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej poinformował na Twitterze, że złoży zawiadomienie do prokuratury.

– Jutro złożę w tej sprawie zawiadomienie do prokuratury. Niemieccy faszyści tworzyli strefy wolne od Żydów. Apartheid – od czarnych. Jak widać tradycja znajduje godnych naśladowców, tym razem w Polsce, pod parasolem PiS i biskupów – napisał Rabiej.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Na wpis Rabieja zareagował Rafał Ziemkiewicz. – LGTB to nie grupa etniczna tylko ideologia (podła i agresywna) Pański eurodeputowany Radek Sikorski stworzył w swoim Chobielinie strefę wolną od komunistów. Też go Pan podasz do prokuratury? – napisał Ziemkiewicz na Twitterze.

Akcję „Gazety Polskiej” skrytykował wiceszef Ruchu Narodowego Krzysztof Bosak. – Te naklejki „Strefa wolna od LGBT” to szkodliwy pomysł. One sugerują, że konserwatyści są przeciw tym ludziom, a to nieprawda. Jesteśmy przeciwko publicznemu promowaniu zachowań homoseksualnych, a nie przeciw samym homoseksualistom. Taki dwuznaczny przekaz to wystawianie im piłki – napisał Bosak na Twitterze. Wskazał też, że jest to działanie niewłaściwe, ponieważ “popularyzuje ikonografię ruchu homoseksualistów”.

Źródło informacji: Twitter

Przeczytaj KONIECZNIE:

R. Zieliński: Pedał będzie j…ny

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. pert mówi

  O ile pomyslodawca tej naklejki to podly gad Sakiewicz – probanderowska szuja, odznaczony przez ukrainska bezpieke, o tyle sam pomysl uwazam za sluszny. Madrus Bosak niech sie wezmie za prace na rzecz Konfederacji i zacznie jezdzic po Polsce. A moze prawdziwe sa pogloski ktore kraza po miescie o Panu Krzysztofie?

  Jeszcze lepsze jest haslo “ZAKAZ PEDALOWANIA”

 2. Normalny mówi

  Bosak nie ma racji. LGBT utożsamiane jest z grzechami ciężkimi i obrzydliwymi, ze złem dlatego akcja GP jest akurat w tym wypadku słuszna i potrzebna.

 3. Mahatma Ghandi mówi

  Nie rozumiem… dla wszystkiego jest tolerancja…Dlaczego w takim razie nie toleruje się neonazistów?

 4. Jurek Ogórek mówi

  Rabiej…to chyba najpierw musi was zginąć przynajmniej 6 milionów…?…hmmm

 5. Krzysztof mówi

  pedały ,lesby i inni dewianci powinni być piętnowani i za każdym razem w łeb , bo za wysoko go podnoszą jakby byli wybrańcami najwyższego , a są wybrańcami szatana . Bogu też się trafiają braki – to tak jak w produkcji w fabryce.

 6. Aga mówi

  Nic nie mialam przeciw gejom ale od kad jest tyle zamieszania ich parady ,ich zadania to mam ich sedrecznie dosc. Bylo by fajnie jakby caly ten twor LGTB mieszkal tylko w jednym miescie/miejscu tylko pedaly,lesbije, trans i inne zboczenia i zostawili nas w spokoju.

  1. Mari mówi

   Pomysł dobry. Niech wykupią jakiś grunt i założą miasteczko dla swoich.

 7. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Sodomia jest obrzydliwym zboczeniem i jej propagowanie powinno być karane.

 8. saba mówi

  Chętnie taką naklejkę na bramie swojej posesji nakleję

 9. sztorm mówi

  zydzi tworzą strefy wolne od Palestyńczyków,ma coś rabiej na ten temat do powiedzenia?

 10. Sybilla mówi

  gądecki chce sodomitów ewangelizować, a witek – szefowa milicji – będzie prała po dupie tych, co będą zakłócać lgbteki; bądź tu mądry i głosuj, pis odpada, partie katolickie odpadają, sprzedali się wszyscy jak te psy niewierne

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.