Rabiej zachwycony nową burmistrz Chicago: „Czarna, lesbijka, z żoną i adoptowaną córką”

burmistrz Chicago Lori Lightfoot/ fot. twitte
8

– Pogratulowałem wygranej Lori Lightfoot, demokratce, nowej burmistrz Chicago. Czarna, lesbijka, z żoną i adoptowaną córką. Ale nie to miało dla wyborców znaczenie. Zaufali, że to właśnie ona najlepiej zmieni miasto. Tak jest w zdrowych państwach, miastach i demokracjach – napisał na Twitterze wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mój komentarz: Logika nie jest mocną stroną Pawła Rabieja. Skoro dla wyborców nie miało znaczenia, że Lightfoot jest czarna i jest lesbijką, to po co Rabiej o tym pisze? Widocznie według niego ma to znaczenie i stąd jego gratulacje. Czy pogratulowałby białemu republikaninowi heteroseksualiście, gdyby został burmistrzem Chicago? Myślę, że wątpię.

Co do „zdrowej demokracji”, w której wygrywa czarna lesbijka, to pretensje niech Rabiej kieruje do prezydenta Trzaskowskiego, który nie jest czarną lesbijką. Okazuje się, że „niezdrowa demokracja” w Polsce skutkuje wyborem białego hetero, ale na pociechę dostaliśmy geja jako wiceprezydenta, przy czym niestety on również jest biały, co trzeba szybko naprawić pastując Rabieja na czarno. Postęp wymaga poświeceń. Niech więc Rabiej leci po szuwaks i nie robi wstydu Warszawie swoją białą, rasistowską gęba. Trzaskowskiego też niech zapastuje, a do kompletu niech namówi go na zmianę płci. Wtedy będzie można powiedzieć, że polska demokracja jest zdrowa i w niczym nie ustępuje tej amerykańskiej. Po szuwaks marsz!

Przeczytaj też:

To nie żart! Wiceprezydent Rabiej promuje porno na Twitterze

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert mówi

  Było by najzdrowiej dla Polski i Polin,gdyby go poszuwaks cały wesoły autobus arabiej z pustynnych pradolin.Jolka Jolka pamiętasz,narzeczoną miał kiedyś jak sen,z autobusem Arabów zdradziła go,nigdy nie był już sobą,o nie

 2. michu mówi

  Jak tam odnajduje się Polonia i Kościół katolicki??

  1. Wolny człowiek mówi

   A może zagłosowali bo było im żal pokrzywdzonej lesbijki czarnej szkoda że nie trans jeszcze z dzieckiem adoptowanym 🙂

 3. Kali mówi

  Ja myśle że oni „szuwalksu” mają i biorą sporo 🙂 Szuwaks w slangu = amfa 🙂

 4. Robert B. mówi

  Wszędzie taka rewolucja społeczna jest cacy, tylko nie w bezcennym Izraelu…

 5. Renee mówi

  Co to was obchodzi? Jak śmieci nazywać Panią burmistrz czarna nie lepiej afroamerykanka? Wstyd. Widać tu rasizm.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.