Rabiej wycofuje się z postulatu adopcji dzieci przez pary homoseksualne i rozbawia widownię: „Jestem konserwatystą”

Fot. Instagram - Michał Cessanis
1

Paweł Rabiej był gościem programu Polsat News „Wydarzenia i opinie”. Podczas rozmowy prowadzonej przez redaktora Bogdana Rymanowskieg, wiceprezydent Warszawy odniósł się do tematu adopcji dzieci przez pary nieheteronormatywnych. Co powiedział bezwstydny homoseksualista?

Rabiej został poproszony o komentarz do wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego na temat tzw. „planu Rabieja”, który zakłada homopropagandę w szkołach i adopcję dzieci przez pary homoseksualne.
Plan Rabieja (wiceprezydenta Warszawy – red.) ma być realizowany. Dzieci mają być przedmiotami, które są komuś potrzebne, nie wiem do czego. Można chyba powiedzieć, że do zabawy, ale my będziemy bardzo twardo bronić, żeby ten plan nie został zrealizowany – przekonywał w radiowej Jedynce Jarosław Kaczyński. – Jeżeli będziemy rządzili, to będziemy kładli największy nacisk na to, żeby dochody społeczeństwa się zwiększały – zapowiedział prezes Prawa i Sprawiedliwości.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Rabiej stwierdził, że szef PiS straszy wyborców społecznością LGBT, jak „kiedyś imigrantami”. Polityk Nowoczesnej uznał, że jest konserwatystą, czym zapewne rozbawił niejednego widza i wycofał się z postulatu adopcji dzieci przez pary homoseksualne.
To jest rozwiązanie niezwykle kontrowersyjne, za którym osobiście nie jestem – powiedział gej.

Wiceprezydent Warszawy, który jeszcze niedawno publikował w sieci łóżkowe zdjęcia ze swoim chłopcem, nie należy do osób godnych zaufania. Trwają wybory, a polskie społeczeństwo w zdecydowanej większości sprzeciwia się próbom normalizacji homoseksualnych dewiacji ich pochodnych, stąd takie a nie inne stanowisko skompromitowanego polityka. Możemy być pewni, że już w listopadzie postulat adopcji dzieci wróci na usta polityków opozycji.

Przeczytaj także:

Rada Miasta Przemyśla przeciw promocji LGBT! „Wzywamy o wycofanie ich z publicznego dyskursu!” Treść oświadczenia, transmisja z sesji i komentarz [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. marju73 mówi

    Nie ma co pokazywać zdjęcia z tymi dwoma obleśnymi zboczeńcami.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.