PZU wspiera żydowską sektę!

Rabin Ber Stambler / fot. screen
0

Żydowska sekta, która od 2017 aktywnie wspierana jest przez środowisko Prawa i Sprawiedliwości. Chabad Lubawicz tworzy grupa chazarów, którzy przekonują do wstąpienia do ich sekty. Sekta nie ukrywa, że jej głównym celem jest „odbudowanie społeczności żydowskiej w Polsce” i czyni ku temu wszelkie możliwe starania. W roku 2012 w Dniepropietrowsku, Chabad Lubawicz zbudowało wielką synagogę, która na wypadek upadku państwa Izrael, ma wskazać kolejne miejsce osadnictwa plemienia żydowskiego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Rabin Ber Stambler podczas imprezy zorganizowanej przez żydowskiego lobbystę Jonny'ego Danielsa
Rabin Ber Stambler podczas imprezy zorganizowanej przez żydowskiego lobbystę Jonny’ego Danielsa

Za czasów rządów Prawa i Sprawiedliwości, rabin wspomnianej sekty Szarom Ber Stambler (przewodniczący Centrum Żydowskiego Chabad-Lubawicz Polska), co roku zapraszany jest na uroczystości zapalania chanukowych świec w polskim Sejmie, spotyka się z Jarosławem Kaczyńskim, współpracuje z fundacją Jonny’ego Danielsa, a na polskich ulicach rozstawia okolicznościowe ozdoby, jak chociażby wielkie, świecące menory z napisem „Chabad Lubawicz życzy wesołej Chanuki”.

Jak wynika z oficjalnej strony internetowej żydowskiej sekty, Chabad Lubawicz wspierane jest przez spółkę PZU, której 34,19% udziałów należy do Skarbu Państwa. „Strona internetowa Chabad Lubawicz oraz pracownia multimedialna powstały dzięki wsparciu: Fundacja PZU” – czytamy na stronie chabad.org.pl.

Globkurier [CPS] PL

Rabin Ber Stambler stał się “popularny”, gdy na pytanie redaktora Adriana Klarenbacha o żydowskich szmalcowników odpowiedział bełkocząc: „to nie wpisuje się w żadna rubryka”.

Czy PZU powinno wspierać żydowską sektę?

Screen ze strony chabad.org.pl
Screen ze strony chabad.org.pl

Obejrzyj:

„Budzą Żydów w Polakach”. Dr Krajski o sekcie Chabad-Lubawicz [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.