Psychiatryk! Uczestniczka „czarnego protestu” twierdzi, że w Watykanie jedzą małe dzieci i piją ich krew. VIDEO

fot. youtube
7

Dziś w miastach w całej Polsce ma odbyć się kolejny „czarny protest”, który posłanka Joanna Scheuring-Wielgus zapowiedziała z mównicy sejmowej oświadczając, że WSZYSTKIE kobiety wyjdą na ulice. Interanuci szybko wyjaśnili jej, że z pewnością nie wszystkie, bo większość z nich to porządne kobiety, a nie wychodzące na ulice lafiryndy trudniące się najstarszym zawodem świata.

O co chodzi organizatorkom dzisiejszego „czarnego protestu”? Oczywiście o legalizację aborcji na życzenie. Do Sejmu trafił projekt ustawy „Ratujmy Kobiety 2017″, w którym zapisano prawo do przerywania ciąży do 12 tygodnia bez żadnych warunków dodatkowych.

– Ogólnopolski Strajk Kobiet od początku włączył się w tegoroczną zbiórkę podpisów pod projektem ustawy „Ratujmy Kobiety 2017”, wprowadzającym rzetelną edukację seksualną, dostępną antykoncepcję, legalną aborcję i zakaz nadużywania tzw. klauzuli sumienia przez lekarzy – mówi Marta Lempart, inicjatorka i liderka strajku. Lempart jest również mocno zaangażowana w zadymy organizowane przez Obywateli RP przed Sejmem i Pałacem Prezydenckim.

Dzisiejsze „czarne protesty” jeszcze się nie rozpoczęły. Warto zatem posłuchać, co mówiły uczestniczki takiej manifestacji w marcu 2017 roku. To się po prostu nadaje do leczenia psychiatrycznego!

Cały film.

Źródło: twitter, youtube, dziennikzachodni.pl

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Ania mówi

  Pomyliła religie ! Sądząc po jej wyglądzie, to myślę, że z pełną premedytacją. Powinna jak najszybciej wybrać się do Sandomierza. Tam są bezcenne dowody !

 2. jacek mówi

  Pewnie bywa na satanistycznych czarnych mszach!

 3. Franciszek mówi

  7:33 to jest masonka. Masoneria ludzi ma za bydło.

 4. Test24 mówi

  Coś jej się pokręciło. To Chińczycy serwują zupę z płodu. A wyskrobane dzieci pewnie chcą im eksportować, bo jakoś dziwnie zbiega się to z planami nowego szlaku handlowego z Kitajcami.

  1. Wojtek mówi

   weź się ogarnij. nie chcesz chyba być podobnym do tej kobiety. a może się mylę?

 5. Henryk mówi

  To idiotki.Szkoda słów na takie kobiety.

 6. Jericho mówi

  Co stare jak te dwie mówiące robiły na tym marszu?
  A ten gościu na końcu nieźle pozamiatał.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.