PSL i Kukiz’15 to odrębne komitety wyborcze? Kolejna manipulacja Polsatu wymierzona w Konfederację

oszukańcza grafika w Polsat News/ fot. Twitter
6

W wyborach do parlamentu zarejestrowano pięć ogólnopolskich komitetów wyborczych. Jednym z nich jest Konfederacja, ale Polsat wmawia swoim widzom, że takiego komitetu nie ma. Najpierw było słynne liczenie metodą 1, 2, 3, 5, żeby nie powiedzieć o Konfederacji, która wylosowała 4 jako numer listy wyborczej. Teraz oszustwo Polsatu polega na wmawianiu widzom, że PSL i Kukiz’15 to dwa odrębne komitety. Oszustwo służy temu, żeby Konfederacja nie pojawiła się grafice zamieszczonej w Polsat News.

Widzowie Polsatu, którzy pójdą na wybory, będą bardzo zdziwieni szukając Kukiz’15 wśród nazw list wyborczych. Przecież takiego komitetu nie ma! Działacze Kukiz’15 startują z listy Polskiego Stronnictwa Ludowego. Ale Polsat jest ponad to i kłamie w żywe oczy. Jest z tego jeden pożytek: mamy czarno na białym dowód na to, że Polsat nie jest ani obiektywny, ani rzetelny, ani niezależny. A bezczelność kłamstw serwowanych opinii publicznej przez Polsat News po prostu zdumiewa. Takiej hucpy chyba nikt się nie spodziewał.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

Polsat zmienia matematykę, żeby nie wymienić Konfederacji po losowaniu numerów list wyborczych [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. robert mówi

  1- Ostrzeżenie przed poglądami posła Roberta Majki … trafił do raportu organizacji żydowskiej z USA. 2- Żydowska organizacja ostrzega przed polskimi politykami. Wśród nich lider Konfederacji. | forumdlazycia tradycji katolickiej

 2. robert mówi

  Ostrzegamy przed: „Rzeczpospolitą” i red. Wiktor Ferfecki. Żydowski terroryzm !

 3. Jaca mówi

  To łajdaki, hańba temu polsatowi po wsze czasy i wszystkim zakłamanym mediom. Od dawna powtarzałem, że tv kłamie, ale wielu nadal patrzy w to pudło jak zaczarowani. To dzisiaj bardzo silna broń masowego ogłupiania.

 4. Romuald mówi

  Dlatego zrezygnowałem z umowy w Cyfrowym Polsacie

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.