Przywrócił prawdę i pamięć o zgrupowaniu „Bartka”, zaszczuto go i wyrzucono z IPN. Wykład Tomasza Greniucha o Żołnierzach Wyklętych [WIDEO]

Tomasz Greniuch/ fot. screen
43

1 marca, czyli Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Prezydent Andrzej Duda złożył wieniec przed umieszczoną na fasadzie wilii „Jasny Dom” tablicą upamiętniającą ofiary komunistycznego terroru i wygłosił wzruszające przemówienie o „niezłomnych żołnierzach, którzy postanowili o wolną, niepodległą i suwerenną Polskę walczyć do samego końca”. Premier Mateusz Morawiecki złożył kwiaty przy tablicy upamiętniającej płk. Łukasza Cieplińskiego oraz siedmiu członków IV Zarządu Zrzeszenia WiN i wygłosił wzruszające przemówienie o żołnierzach, którzy „w sytuacji beznadziejnej geopolitycznie, beznadziejnej politycznie, wierzyli w to, że ich ofiara nie idzie nadaremno”.

Wszystko ładnie, pięknie i patriotycznie, gdyby nie fakt, że zaledwie kilka dni temu obaj panowie mieli swój udział w wyrzuceniu z pracy historyka IPN, który przywrócił prawdę i pamięć o Żołnierzach Wyklętych z oddziału Narodowych Sil Zbrojnych kpt. Henryka Falmmego „Bartka”. Oczywiście chodzi o dra Tomasza Greniucha, na którego „Gazeta Wyborcza” i OKO.press urządziły ohydną nagonkę. Do nagonki skwapliwie przyłączyła się ambasada Izraela i politycy partii rządzącej oraz prezydent Duda. Z niesmakiem patrzę dziś na obu hipokrytów, prezydenta i premiera, którzy wycierają sobie gęby Żołnierzami Wyklętymi i jednocześnie popierają represje wobec historyka, który wydobył „Bartka” i jego żołnierzy z niepamięci.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jak doszło do tego, że Tomasz Greniuch zainteresował się historią Henryka Flammego i jego zgrupowania? Dwadzieścia lat temu roku poszedł na wystawę o Żołnierzach Wyklętych i nikt nie umiał mu odpowiedzieć na pytanie, kim był bohater jednego z pokazywanych na niej zdjęć. Według dostępnych wtedy opracowań kpt. Flamme był folksdojczem, zdrajcą, bandytą i gwałcicielem. Gdy Greniuch postanowił zweryfikować te „rewelacje” w swojej pracy magisterskiej i szukał promotora, powiedziano mu, żeby nie zajmował się tym tematem.  – Nie ruszamy takich tematów – usłyszał. Zaproponowano mu, żeby zamiast o „Bartku” napisał magisterkę o historii cukrowni w jego rodzinnej miejscowości! Jednak Greniuch uparł się i napisał pracę magisterską o kpt. Henryku Flamme. Dwa lata starał się, żeby ją wydać i w ten sposób przybliżyć Polakom biografię tego Żołnierza Wyklętego.

Tomasz Greniuch opowiada też, w jaki sposób przyjmowali go świadkowie tamtych dni, gdy pytał ich o kpt. Flammego. Warto posłuchać, w jaki sposób reagowali na jego wizyty byli żołnierze „Bartka”. I w jaki sposób mówili o swojej walce i o swoich dowódcach. Niesamowite historie! Efektem tych rozmów była publikacja w 2008 roku. W 2016 roku Greniuch napisał książkę „Pod komendą Bartka”, a następnie powieść „Śmiertelni”. A teraz zapraszam na wykład dra Greniucha, historyka wyrzuconego z pracy po nagonce posługującej się stylem i metodami komunistycznej agitki zaszczuwającej Żołnierzy Wyklętych.

Zobacz też:

IPN pozwolił Żydom zaszczuć polskiego historyka! Katarzyna Treter-Sierpińska o sprawie Tomasza Greniucha [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Matka mówi

  Prawdę o Żołnierzach Wyklętych, pani Kasieńko, przywraca mnóstwo osób, które nie hajlują, nie chodzą po mieście z flagą a la III Rzesza, nie wielbią oddziałów SS, jak Greniuch. To nie jakąś nagonka na niego jest obrzydliwa, obrzydliwe to jest to, co zrobił albo obrona tego, biorąc pod uwagę ile milionów Polaków wymordowali niemieccy naziści. Nawet jak Greniuch nazistą nie jest, to jest po prostu idiotą i nikt dawno tyle szkody dla IPN czy Wyklętych nie zrobił, co on, bo teraz łatkę nazisty będzie się przyczepiać dziesiątkom historyków odkłamujących historię Wyklętych. No ale jak klepie wszędzie głupoty o żydowskich spiskach, to trudno ten oczywisty fakt dostrzegać.

  1. AntyPO✡PiS mówi

   @matka, ty kurwiszonie z obrzezanym penisem, czy kiedykolwiek ktoś z polskich patriotów z ONR chodził z flagą III Rzeszy?
   Dla ciebie flaga z krzyżem celtyckim może jedynie kojarzyć się z flagą nazistowskiej III Rzeszy, chociaż nią nie jest. Tak samo, jak żydowska gwiazda 🔯 Davida może się komuś kojarzyć z swastyką.
   Flaga z krzyżem ✝ celtyckim ma tyle wspólnego z flagą III Rzeszy , co ty śmieciu z prawdomównością!

   Ty UB-ecki pomiocie PODAJ link do zdjęcia Pana dr Greniucha, na którym używa on jakichkolwiek emblematów używanych przez nazistowskie, niemieckie NSDAP.

   Ty intelektualna amebo potrafisz jedynie powielać kłamstwa na temat Polaków, tak jak reszta tobie podobnych żydowskich śmieci, którzy wyssali antypolonizm już z mlekiem matki.

  2. Zbigniew mówi

   To scierwo prowokuje do „mowy nienawisci” – mordowac moga ale o tym nie wolno mowic, tak sobie umyslili i ta szmata prowokuje

  3. Matka mówi

   Powiedz, zapijaczony lumpie, kto niby „mordować może”? Mordowali to niemieccy czy inni naziści, których hajlowania i których flagi tek lubisz.

  4. Boguslaw mówi

   Pierdoleni zydowscy masowi mordercy!
   Starsze babcie, dziadkow i 12 letnich chlopcow, rzucajacymi kamieniami, ty wredna rurewska PIZDO!
   Nie mowiac o milionach „WYSIEDLONYCH”, takich, jak ja, moja matka, dziadek i moja corka!
   Palestynczycy sa prawdziwymi ANIOLAMI tego wspolczesnego swiata i TYLKO DO NICH NALEZY PALESTYNA, ty pizdo!!

  5. Matka mówi

   @Boguslaw

   O kim ty, nazistowska gnido, piszesz? Miliony ludzi zostały wymordowane przez niemieckich nazistów czy innych banderowców po to, by taki śmieć, jak ty miał teraz hajlowanie czy flagi III Rzeszy i SS-manów w obronę brać. Napluć ci w ten wstrętny, parszywy ryj, to mało. Won ścierwo na Ukrainę, tam też hajlują i SS czczą, jak lubisz.

  6. Matka mówi

   „Kurwiszonie” to możesz do swojej mamusi mówić. Pewnie też ma penisa. Pewnie obrzezanego.

   Szkoda nawet czasu, by ci w ten parszywy ryj splunąć, a co dopiero odnosić się do tego bełkotu. planktonu Takim, jak ty nazistowsko-banderowskim prostytutkom i szmalcownikom, w najlepszej mierze, w czasie wojny golono łby na łyso.

  7. Boguslaw mówi

   PIZDA!!!!!

  8. Matka mówi

   O, widzę, Boguś, że się jednak zesrałeś. To tyle z twoich postanowień, taka miękka pizda jesteś.

   Wynocha do banderowców hajlować i SS czcić, antypolska świnio.

  9. młot na głupotę mówi

   Matka! Ty w komentarzach do artykułu na „wprawo.pl” pod tytułem: „Tomasz Greniuch wyrzucony z IPN! Prezes Instytutu pisze o utracie zaufania” użyłaś w komentarzach do tego artykułu trzykrotnie zwrotu Sieg heil. Podaję ci wyjaśnienie tego zwrotu a raczej bardziej naszym komentatorom niż tobie bo ty go doskonale znasz:
   „Niech żyje zwycięstwo!, Wiwat zwycięstwo) – slogan propagandowy III Rzeszy, skandowany przez tłumy podczas przemówień Adolfa Hitlera do narodu. Był używany też jako pozdrowienie (alternatywnie do Heil Hitler) początkowo przez członków NSDAP, później przez większość obywateli III Rzeszy. Obecnie stosowany przez neonazistów”.
   Ty tego sloganu użyłaś, jest na to niezbity dowód tu na tym portalu i z tego prosty wniosek że jesteś NEONAZISTKĄ!!! Czyli wyszło szydło z worka kim ty naprawdę jesteś.
   I tyle w tym temacie jakby to powiedział niejaki KOCUR
   😺 😸 😹 😻 😼 😽 🙀😺 😸 😹 😻 😼 😽 🙀😺 😸 😹 😻 😼 😽 🙀😺 😸 😹 😻 😼 😽 🙀😺 😸 😹 😻 😼 😽 🙀😺 😸 😹 😻 😼 😽 🙀😺 😸 😹 😻 😼 😽 🙀😺 😸 😹 😻 😼 😽 🙀

  10. mł👊t na głupotę mówi

   Do neonazistki matki!

  11. Matka mówi

   Tak to możesz sobie młocie tłumaczyć. I nie trzeba aż tyle emotikonów z kotkami, i tak jesteś wystarczająco infantylny.:)

  12. mŁ👊t na głupotę mówi

   Czyli przyznajesz się do tego że jesteś neonazistką! A co do tego że jestem dziecinny.., masz rację, sam to zaczynam zauważać a już najlepszym dowodem na to jest to że wdaje się z tobą w dyskusję. Z tobą, osobą tak niepoważną że w swojej bucie i zakłamaniu aż śmieszną.., ale cóż ja od dawna wierzę w człowieka, naiwnie wierzę że da się ciebie, jak i innych którzy zbłądzili, wyprowadzić na dobrą drogę. Być może jest to mój błąd.

  13. Matka mówi

   Jesteś tak głupi, że tego nawet ustawa w Ludowej Republice Kampuczy nie przewidywała. Twój nick to niesamowita autoironia.

  14. Boguslaw mówi

   Ty, my ja tu juz od przynajmniej zeszlego pazdziernika, kiedy tu zagladam, mamy tak dosc!
   Ona nic prawdziwego nie zna, zyje TYLKO po to, zeby prowokowac, manipulowac i ponizac!
   Ona nie reaguje absolutnie NA NIC!
   Widocznie jest przez mosad, albo podobne stowarzyszenie mlodych kandydatow na diabla, oplacana, inaczej, nie sposob wytlumaczyc sobie jej, parszywej nachalnosci!
   Zywi sie tym, ze przyjdzie ktos nowy, kto ja chce ” uratowac”, jak Ty!
   To jest po prostu zydowska hucpiarska, smierdzaca, szmata!
   Przeznacz Twoj czas/ twoja energie na inne wartosciowe sprawy!
   Pozdrawiam!

  15. Boguslaw mówi

   To nie jest twoj dom, tutaj!
   To tobie i twoim bestialskim wspolplemiencom, nalezy sie, na poczatek, po tysiackroc, plunac w gebe!
   Ty, wspolnie z twoimi bracmi, mordercami, decyzja SAMEGO STWORCY, wybralas sobie dom gdzies na pustyni!
   Takze i inne proby i dane wam szanse, staniecia sie cywilizowanym spoleczenstwem LUDZI, po tysiackroc, na calym swiecie, wykpiliscie, jak ostatnie SCIERWO! Zadna LUDZKA cywilizacja broni sie przed wami, BARBARZYNCY, rekami i nogami!
   Tak i tym razem, tutaj w Polsce, czekamy tylko dogodnej chwili, aby wam, za wasze KUREWSTWO, natychmiast WYPIERDOLIC!
   Idzcie, gdie sobie sami chcecie, a najlepiej do samego diabla, i to juz na zawsze!

  16. Matka mówi

   To jest mój dom. A ty, synu volksdeutscha i banderówki, popierający hajlowanie i chodzenie z nazistowskimi symbolami, możesz już grzecznie wyp….ć stąd. Przed wyjściem wypnij się Gobuś, to ode mnie prosto w twój nazistowski zad kopa dostaniesz, byś właściwego rozpędu nabrał.

  17. anonim mówi

   Tak się składa lewacki trollu, że żydostwo jako jedyna nacja na świecie żąda łez, kajania i szmalu od innych nacji za swoja niedolę, za którą sama odpowiada. Poprzez sponsoring komunizmu oraz narodowego socjalizmu wywołali zamet na świecie, którego emanacją była II wojna światowa. Liczyli, że te dwie zbrodnicze ideologie zwałują całą chrześcijańską Europę, pod swoje dyktando, ale przeliczyli się bo Niemcy pokazali im wała i poszli swoja drogą.

  18. Matka mówi

   Ty weź w…..j opowiadać swoje pierdoły o Żydach i bronić hajlowania gdzieś indziej. Możesz do banderowców na Ukrainę, też czczą SS-manów, jak Greniuch, też hajlują.

  19. Boguslaw mówi

   WREDNA KUREWSKA PIZDA!!!!! ( nawet nie czytajac! )
   Nie ma tu dla ciebie wiecej miejsca, pierdolona zwyrodnialcu, rodem z piekla!

  20. Zbigniew mówi

   To jest prowokacja a temu nie mozna sie poddawac – byc moze te wulgaaryzmy pochodza od tej szmaty pod innym nickiem.

   To jest metoda na zamkniecie forum.

  21. Boguslaw mówi

   Nie gniewaj sie, TO trwa juz od pewnego czasu!
   Ufam Jackowi i Administratorowi, ze dba o to, gdyz ma mozliwosc, aby wyrzucic moje texty!
   Nie umiem z tym zyc, zeby mi pluto w twarz, to zwyczajnie BOLI! wybacz!

  22. Matka mówi

   Tobie pluć w twarz? Hajlujący, wspierający SS, czy nazistowskie flagi, debilu – serio? Ty nie masz zdolności honorowej. To ty plujesz w twarz milionom wymordowanych Polaków.

  23. Matka mówi

   Sami, debile, jesteście tą prowokacją. Grupa kilku debili o intelekcie planktonu się zebrała, w obronie hajlowania, flag III Rzeszy i SS.

  24. Matka mówi

   Boguś, takim nazistowskim, banderowskim dziwkom, jak ty, golono niegdyś łby. Musisz być potomkiem jakichś kolaborantów czy innych volksdeutschy. Jakichś wyjątkowych świń, bo na pewno nie Polaków.

 2. AntyPO✡PiS mówi

  Pan dr Tomasz Greniuch należał do ONR, którego założyciel Jan Mosdorf został zamordowany przez Niemców w obozie Auschwitz-Birkenau za pomoc żydom. Natomiast żydzi z NKWD i UB odwzajemnili się za to Polakom dokonując na masową skalę ludobójstwa na narodzie polskim.

  Przypomnę koszernym trollom nazwiska tylko kilku żydowskich 🔯 zbrodniarzy-katów Polaków:

  • Salomon Morel – zbiegł do Izraela w 1991 roku
  • Józef Światło vel Izaak Fleischfarb
  • Józef Różański vel Josef Goldberg
  • Helena Wolińska vel Fajga Mindla-Danielak
  • Jakub Berman
  • Stefan Michnik vel Rosenbusch
  • Benjamin Wajsblech
  • Maria Gurowska z domu Sand, córka Moryca i Frajdy z domu Einseman

  Do dzisiaj Izrael ani ŚZŻ nawet symbolicznie nie przeprosili Polski i Polaków za zbrodnie dokonane na narodzie polskim przez żydowskich zbrodniarzy.

  1. Matka mówi

   Mosdorf by cię w ten parszywy ryj strzelił, jakby zobaczył takiego hajlującego idiotę lub przeczytał twoje teksty. Nie wycieraj sobie nim mordy.

 3. szalom mówi

  Pan Jacek Międlar może sobie pogratulować stałego posterunku żydowskiej bojówki na swoim Portalu pod dowództwem Mamełe (dawniej Mamelełe Polka). Cholera tylko wie czy jest to jakieś pokłosie Żagwi czy Judischer orndunsdienst, Smierszu, UB czy coś nowego utworzonego już w POLIN.

  1. Matka mówi

   Pewnie znowu pomyśli, że to Mossad i będzie śmiesznie, jak wtedy, gdy poleciał do Londynu i strażnicy graniczni zrobili sobie z niego jaja twierdząc, że są izraelskimi służbami.

 4. ROMAN mówi

  ten z Pałacu i bankster są hipokrytami nie od wczoraj…
  i jednocześnie można dodać, że pewna noblistka pod swastyką bynajmniej co poniektórym nie przeszkadza…

 5. ROMAN mówi

  nikt w Polsce, nie bronił, nie broni i nie będzie bronił niemieckiego hajlowania, może tylko RAŚ, który ubolewa, że obozy nawet nie są już niemieckie tylko polskie… naprawdę, nie odzierajmy Niemców z ich dziedzictwa kulturowego… ten RAŚ, który, w związku z wyrokiem z 2013, powinien zostać wykreślony z rejestru przez tenże sąd, ale nie został… ale dlaczego, dopiero po latach ktoś przypomina se o „niemieckim hajlowaniu” pracownika IPN, wygląda jak zatajenie…

 6. ROMAN mówi

  mając na względzie niemieckie hajlowanie, jak Polska mogła chcieć wstąpić do unii niemieckiej, po prostu nie wyobrażalny wstyd… przecież Niemcy od ponad 1000 lat mają niski kapitał kulturowy… i od mniej więcej tego czasu, uważają, że to oni mają trzymać władzę na nizinie środkowo – europejskiej… niedoczekanie ich…

 7. W K mówi

  Popełnił błąd, a zwyczajni ludzie płacą za błędy swoje i za cudze błędy niestety też. Jest mężczyzną, więc sobie poradzi. Ważniejszym tematem dla Polski jest to, o czym napisał użytkownik FB – Paweł Milewski.
  ,,Izraelska gazeta donosi jak żydzi mordowali Polaków w Katyniu!
  Dziennik Izraela „Maariv” ogłosił światu imiona sowieckich oficerów NKWD uczestniczących w mordzie katyńskim. Polski Żyd Abraham Vidro (Wydra), który mieszka teraz w Tel Awiwie, 21 lipca 1971 r. poprosił pismo o wywiad, bo chciałby, zanim umrze, wyjawić sekret o Katyniu. Opisał on spotkanie z trzema Żydami, oficerami NKWD, w wojskowym obozie wypoczynkowym Rosji. Oni powiedzieli mu, jak uczestniczyli w mordzie Polaków w Katyniu.
  Byli to: sowiecki mjr Joshua Sorokin, por. Aleksander Susłow, por. Samyun Tichonow. Susłow zażądał od Vidro zapewnienia, że nie wyjawi tego sekretu do 30 lat po jego śmierci, ale Vidro obawiając się, że tak długo nie pożyje, zdecydował się wyjawić go wcześniej. Mjr Sorokin, ufając Vidro, powiedział: „świat nie uwierzy czego ja byłem świadkiem”.
  Vidro mówił dziennikowi „Maariv”: Żydowski mjr w sowieckiej tajnej służbie (NKWD) i dwóch innych oficerów bezpieczeństwa przyznali mi się, jak okrutnie mordowali tysiące polskich oficerów w lesie katyńskim. Susłow mówi do Vidro: „Chcę ci opowiedzieć o moim życiu. Tylko tobie, ponieważ jesteś Żydem, czy możemy mówić o wszystkim? To nie robi żadnej różnicy dla nas… Mordowałem Polaczków własnymi rękami! I do nich sam strzelałem.”
  Bardzo ważną informację podał pan Aleksander Barkaszow w roku 1994, lider partii o nazwie Rosyjska Jedność Narodowa. W wypowiedzi dla „Życia Warszawy” z 4 października 1994 r. stwierdził:
  Wiem jaką tragedią jest dla was sprawa katyńska, ale oświadczam: polskich oficerów nie rozstrzelali Rosjanie. Sprawdzaliśmy przynależność etniczną enkawudzistów – wykonawców wyroku. Wszyscy byli Żydami i wypełniali rozkazy sobie podobnych, stojących wyżej w ówczesnej hierarchii. Rosjanie są z natury przyjaźnie nastawieni do Polski.
  Rzeź 15.000 niewinnych ludzi jest makabrycznym zadaniem nawet dla najbardziej zatwardziałego oprawcy. Stalin (prawdziwe nazwisko w jęz. pol.: Józef Dawid Dżugaszwili) zwrócił się do głowy tajnej policji sowieckiej, Żyda Ławrentija Berii. Obaj przedyskutowali masowe morderstwo i zdecydowali, że powinno to być wyłącznie zadaniem Żydów, którzy zajmowali czołowe stanowiska w tajnym aparacie. Ich odwieczna nienawiść do katolickich Polaków była powszechnie znana.
  Katyń przez 50 lat stanowił symbol kłamstwa i jednej z najbardziej skomplikowanych tragedii w naszej historii, która w rzeczywisty sposób zaważyła na losie Polaków. Odkrycie przez Niemców grobów w Katyniu posłużyło zarówno ZSRS, jak i III Rzeszy. Sowieci mogli spokojnie zerwać stosunki z rządem londyńskim i przygotowywać się do wspieranej przez Zachód okupacji, Niemcy zdobyli instrument propagandy, w zupełności opartej na faktach. Instrument ten bowiem opierał się na ewidentnym fakcie bestialskiego wymordowania Polaków przez żydowskich enkawudzistów. Niemcy do tego stopnia chcieli być wiarygodni, że ujawnili nawet rozstrzelanych polskich oficerów – Żydów, uznanych za zagrożenie i rozwalonych przez swoich rodaków. Pomysłodawcą eksterminacji polskiej elity państwowej był oczywiście szef NKWD Ławrientij Beria (Żyd), który realizował plan wraz z zespołem składającym się w przeważającej części z ludzi takich jak Bogdan Zaharewicz Kobułow, Begman, Elman, Estrin, Krongauz, Lejbkind, J. Raichman, Abakumow, Milstein (transport), Sierow(ludzie pochodzenia żydowskiego !!!). Sam mord „zatwardziałych, nie rokujących poprawy wrogów władzy sowieckiej” w lesie katyńskim prowadzili na miejscu kierowniczy funkcjonariusze mińskiego komisariatu NKWD – Abram Borysowicz, Lew Rybak i Chaim Finberg.
  O bezpośrednich katach, strzelających Polakom w tył głowy, posiadamy informacje dzięki polskiemu Żydowi Abrahamowi Vidro, o którego zeznaniach wyżej. Nie będę tutaj przedstawiał chronologicznego przebiegu ludobójstwa, gdyż jest ono powszechnie dostępne dla zainteresowanych. Interesują nas tutaj mordercy, zapewniający polskich oficerów o powrocie do domów. Radość była chwilowa. Mieli już wkrótce odkryć, że
  zmierzają pod strażą na wschód. Po dotarciu do stacji Gniezdowo obejmowano ich terrorem, odbierano bagaże wrzucane do ciężarówki. Inna przewoziła ich w celkach do pobliskiego lasu, gdzie w wiejskim budynku wchodzili po trzech i odbierano im posiadane wartościowe przedmioty. Potem żydowscy mordercy krępowali im z tyłu ręce powrozem lub drutem kolczastym i prowadzili nad dół. Niektórym zawiązywano na głowie płaszcz lub wpychano do ust trociny. Podczas drogi walczący byli zakłuwani bagnetami lub roztrzaskiwano im głowy kolbą, do innych strzelano kilkakrotnie. W dole leżeli poukładani przez żydowskie komando warstwami, równiutko jedna na drugiej, polscy oficerowie. Warstwy rozstrzelanych były układane na przemian, twarzami do dołu. Żydzi musieli tak rozkładać ciała, by zajmowały jak najmniej miejsca. Doły przyjmowały planowo 12 warstw zwłok. Konieczne było stawanie na trupach i ich ubijanie, czego efekty można podziwiać na zdjęciach. Praca szła gładko, jak wiadomo – kończono prostym strzałem w kark ofiar stojących nad dołem lub klęczących na trupach swoich towarzyszy. Robota dla ludzi wybranych. W Katyniu żydowscy enkawudyści wymordowali w ten sposób ok. 4500 Polaków, choć przez wiele lat podawano liczby większe, wliczające nieznane wtedy ofiary z innych miejsc i zwłoki Rosjan. Co do tożsamości bezpośrednich morderców z Charkowa, Miednoje i innych miejsc straceń nie posiadamy niestety informacji. Jest to najzupełniej normalna historia zakazana. Bolszewizm nie jest i nie może zostać nigdy rozliczony oraz nazwany po imieniu, podobnie jak jego funkcjonariusze, co chyba nikogo nie dziwi. Tak zwane państwo polskie jest w tej dziedzinie przodownikiem. Historia musiała przyznać prawdziwość sowieckiego sprawstwa, podanego przez Niemców, o innych niebezpiecznych ustaleniach skwapliwie milczy, ewentualnie nazywając je znów nazistowską propagandą. Oczywiście, że jest to propaganda, trzeba było być niemieckim idiotą, by nie wykorzystać takich faktów propagandowo. Państwa współpracujące z ludobójczym ZSRR, obrońcy demokracji oddający mu pod nóż pół Europy, nawet w ciągu zimnej wojny nadal wspierały kłamstwo katyńskie. Katyniem obciążano niemieckich zbrodniarzy na absurdalnym procesie pokazowym w Norymberdze, prowadzonym m.in. przez specjalistów od praworządności z ZSRR i USA. W tym samym też czasie bezpośredni zbrodniarze byli skazywani na śmieszne kary lub rozpoczynali pracę dla NKWD i Stasi tudzież humanistycznych Amerykanów i służb zachodnioniemieckich. Katyń nie był jedynym kłamstwem propagandowym z Norymbergi, które trzymały się do niedawna nieźle. Miejmy nadzieję, że reszta z nich padnie w proch jak kłamstwo o Katyniu, odkrywając wykluczone i skazane na niebyt autentyczne zbrodnie niemieckie.”

  1. Boguslaw mówi

   Tak, my, ktorych to dotyczy, juz to wiemy!
   Jak dotrzec jednak do tych, ktorzy koniecznie to poznac powinni i sie za to, do konca swojego badziwianskiego zycia, kajac i blagac o litosc!
   Myslisz, ze te kurwy ZNIZA SIE do tego, aby Twoje informacje wziac do reki!?
   Zbyt aroganccy, z przeswiadczeniem, ze WSZYSTKO inne jest absolutnie niewazne!
   Tak wiele spoleczenstw probowalo w historii, cos z nich jeszcze stworzyc, NA DAREMNIE!
   Tak, czy siak, skonczylo sie spaleniem na stosach tych, co sie nie zdazyli uciec!
   Zawsze i wielokrotnie w historii narodow Europy i swiata!
   Adolf na prawde nie byl jedynym w swoich wysilkach i nie masz wredna pizdo sie unosic tutaj za to, ze ktos sobie robi, co tylko sobie chce!
   Pan Tomasz Greniuch jest, w przeciwienstwie do ciebie / was, facetem najprzedniejszego sortu i jesli chce, moze sobie zrobic co tylko zechce, a ty, pierdolona, masz tutaj trzymac twoja, pierdolona, brudna, kurewska, MORDE,! I ani pisku, JEBANA!!!

  2. Boguslaw mówi

   Przepraszym, koncowa czesc, kieruje oczywiscie nie do WK, tylko do tej p..dy, ktora sie tutaj, na dobre, nieproszona, megaaroganckim, typowo zydowskim sposoben, rozgoscila i pluje nam tutaj od miesiecy w twarz!
   Staram sie unikac nieporozumien miedzy Rodakami! ;-))

  3. W K mówi

   @Boguslaw ta cała @Matka leczy swoje czerwone kompleksy. Niestety postanowiła się leczyć tutaj.

  4. Boguslaw mówi

   Czy my tutaj na prawde musimy znosic ten parszywy zydowski, smrod!?
   Niech ida sobie wszyscy do piachu!
   Nikt ich nie chce, bo po krotkim czasie okazalo sie, ze jest to wylacznie GNIAZDO ZMIJ!
   Teraz mamy wszyscy do roboty, zeby ich stad znowu, gruntownie wyplemic, zanim oni nas, absolutnie bezkarnie, smiertelnie uka,sza, i do ruiny doprowadza, zajmujac nasze domy, firmy, dzieci i zony! zydowskie, diabelskie bestie

  5. Matka mówi

   Dalej Boguś,

   Rozwiń się jeszcze, debilu, trochę więcej napisz o posyłaniu Żydów do piachu i ich wyplenieniu. Będzie pod paragraf, synu volksdeutscha lub szmalcownika i golonej na łyso prostytutki z niemieckiego burdelu – bo żaden uczciwy Polak nie pisze takich rzeczy, tylko skończone, kolaborujące świnie.

  6. Matka mówi

   Sieg Hail, Boguś!

   Lubisz koncerty AgreSSiva88 (od SS i Hail Hitler) , reklamowane plakatami ze swastykami, z którymi współpracował Greniuch (Tomasz Kuś, lider tego nazistowskiego zespołu, to jego kumpel, z którym płytę wydali plugawiąc pamięć Żołnierzy Wyklętych)?

   Jesteś zwykłym, nazistowskim wieprzem.

 8. j-da mówi

  Paszła won mamełe boś obżydliwa (nie poprawiaj). Tatuśko był z Smierszu, mamuśka w UB a wujowie w Żagwi?

  1. Matka mówi

   Poprawię, bo po polsku piszemy „obrzydliwa”. Tatuś volksdeutsch albo mamusia z ogoloną głową po polsku pisać nie nauczyli?

  2. Boguslaw mówi

   Stalas sie tutaj PIZDO, kompletnym posmiewiskiem i tylko ktos nowy podejmuje jeszcze ostatnia probe!
   Czego tu jeszcze chcecz, PIZDO!
   Bycia obrazana?
   Sprawia ci to radosc, glisto!
   Wypad stad wreszcie, kanalio!
   Nie chcemy tutaj twojego zydowskiego SMRODU!

  3. Matka mówi

   Cały Rzeszów, Boguś, z ciebie leje. Ludzie opowiadają, za ile to twoja matka nazistom czy banderowcom dawała. Widać jej wychowanie, pewnie ona cię nauczyła hajlować i nazistowskich poglądów.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.