Przerażające! Coraz więcej stref no-go. Szwecja kapituluje. Duma na twarzy papieża Franciszka

Fot. Youtube
8

W Szwecji powstaje coraz więcej stref szariatu, oficjalnie „wysokiego ryzyka” i „wykluczenia”, a potocznie nazywanych „no-go”. Jeszcze do niedawna ich liczba wynosiła 53 strefy, teraz jest już ich 61. To miejsca, w praktyce przejęte przez muzułmanów, a w których boją się interweniować szwedzcy funkcjonariusze policji. Zaliczają się do nich dzielnice Sztokholmu, Goeteborga, Malmoe i dodane niedawno m.in. osiedla w Uppsali, Boras i Lund. W tych dzielnicach panuje ekstremizm religijny. To pokłosie polityki migracyjnej szefowej MSZ z Socjaldemokratycznej Partii Robotniczej Margot Wallström, którą w wywiadzie dla hiszpańskiego El Pais, chwali papież Franciszek za promocję multikulturalizmu. Czy w takim razie, w obliczu palonych szwedzkich flag, gwałtów islamskiego fundamentalizmu i wzrostu przestępczości o 900%, Ojciec Święty Franciszek i komunistka z MSZ odczuwają dumę?

Źródło: TVP Info

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Piotr (1fyrt) mówi

  To jest nie do pomyślenia.

  1. Mateusz mówi

   Ptrząc co się dzieje ciągle rozmyślam o słowach prababci. Mówiła w latach osiemdziesiątych iż niedługo zaczną po ziemi chodzić diabły w ludzkiej skórze. Będą to ludzie powszechnie szanowani. I teraz nie wiem co o tym myśleć ponieważ jestem sceptyczny wszelkim wizjom i przepowiedniom. Czytała ona jakieś księgi w języku rosyjskim i czasami niemieckim. Byłem dzieckiem, więc nie interesowałem się.

  2. Baron mówi

   Lucyfer jak już, i oczywiście że tak, to Lucyfer a jego zadanie zniszczyć cywilizację i pogrążyć świat w chaosie.

  3. Maria mówi

   Lucyferem ten piękny anioł był zanim sprzeciwił się Bogu, jego imię głosiło, że był nosicielem światła Bożego od łac. fero – niosę. Po buncie i strąceniu do piekła stał się tym, który światłość Bożą utracił, jego imię odtąd to lucyper od łac. perdo gubię tracę, marnuję.

 2. Viper_ice mówi

  hmmmm francziszek oby go p…o pochlonelo jezeli nas na zgube i zatracenie islamowi i lewactwo prowadzi hmmm

 3. jurgur mówi

  NIECH SOBIE I MERKEL ZA TO DZIĘKUJĄ DOZGONNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.