Przerażające! Coraz więcej stref no-go. Szwecja kapituluje. Duma na twarzy papieża Franciszka

Fot. Youtube
8

W Szwecji powstaje coraz więcej stref szariatu, oficjalnie „wysokiego ryzyka” i „wykluczenia”, a potocznie nazywanych „no-go”. Jeszcze do niedawna ich liczba wynosiła 53 strefy, teraz jest już ich 61. To miejsca, w praktyce przejęte przez muzułmanów, a w których boją się interweniować szwedzcy funkcjonariusze policji. Zaliczają się do nich dzielnice Sztokholmu, Goeteborga, Malmoe i dodane niedawno m.in. osiedla w Uppsali, Boras i Lund. W tych dzielnicach panuje ekstremizm religijny. To pokłosie polityki migracyjnej szefowej MSZ z Socjaldemokratycznej Partii Robotniczej Margot Wallström, którą w wywiadzie dla hiszpańskiego El Pais, chwali papież Franciszek za promocję multikulturalizmu. Czy w takim razie, w obliczu palonych szwedzkich flag, gwałtów islamskiego fundamentalizmu i wzrostu przestępczości o 900%, Ojciec Święty Franciszek i komunistka z MSZ odczuwają dumę?

Źródło: TVP Info

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Piotr (1fyrt) mówi

  To jest nie do pomyślenia.

  1. Mateusz mówi

   Ptrząc co się dzieje ciągle rozmyślam o słowach prababci. Mówiła w latach osiemdziesiątych iż niedługo zaczną po ziemi chodzić diabły w ludzkiej skórze. Będą to ludzie powszechnie szanowani. I teraz nie wiem co o tym myśleć ponieważ jestem sceptyczny wszelkim wizjom i przepowiedniom. Czytała ona jakieś księgi w języku rosyjskim i czasami niemieckim. Byłem dzieckiem, więc nie interesowałem się.

  2. Baron mówi

   Lucyfer jak już, i oczywiście że tak, to Lucyfer a jego zadanie zniszczyć cywilizację i pogrążyć świat w chaosie.

  3. Maria mówi

   Lucyferem ten piękny anioł był zanim sprzeciwił się Bogu, jego imię głosiło, że był nosicielem światła Bożego od łac. fero – niosę. Po buncie i strąceniu do piekła stał się tym, który światłość Bożą utracił, jego imię odtąd to lucyper od łac. perdo gubię tracę, marnuję.

 2. Viper_ice mówi

  hmmmm francziszek oby go p…o pochlonelo jezeli nas na zgube i zatracenie islamowi i lewactwo prowadzi hmmm

 3. jurgur mówi

  NIECH SOBIE I MERKEL ZA TO DZIĘKUJĄ DOZGONNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Glastrennwände
blumen verschicken Blumenversand
blumen verschicken Blumenversand
Reinigungsservice Reinigungsservice Berlin
küchenrenovierung küchenfronten renovieren küchenfront erneuern