Prowokacja przed rocznicą Powstania Warszawskiego. Poseł Misiło profanuje znak Polski Walczącej

znak Polski Walczącej na fladze LGBT/ fot. Twitter
2

Poseł Platformy Obywatelskiej Piotr Misiło zamieścił w niedzielę (28.07.2019) na Twitterze flagę LGBT ze znakiem Polski Walczącej i hasztagiem #ChwałaBohaterom. „W 1944 stolicy bronili także geje i lesbijki. Czy się to komuś podoba, czy nie. Zrozumcie to wreszcie prawicowi dyletanci. Zero tolerancji dla mowy nienawiści” – napisał Misiło.

wpis Piotra Misiło o Powstaniu Warszawskim/ fot. Twitter
wpis Piotra Misiło o Powstaniu Warszawskim/ fot. Twitter

W poniedziałek Misiło usunął wpis i zamieścił oświadczenie, w którym wyjaśnił, że umieszczenie znaku Polski Walczącej na fladze LGBT miało być „upamiętnieniem nieheteroseksualnych ofiar, które także zginęły w Powstaniu Warszawskim”. Misiło oświadczył też, że „na skutek skali hejtu oraz masowych gróźb pod adresem moim i moich bliskich , chciałbym przeprosić każdego, kto mógł poczuć się w jakikolwiek sposób urażony moja interpretacją hołdu dla ofiar Powstania”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mój komentarz: Profanacja i prowokacja – oto metody działania środowiska LGBT i osób, które je wspierają. Powstanie Warszawskie, czyli bohaterski zryw Polaków przeciw niemieckiemu okupantowi, zostało przez Misiłę sprowadzone do tęczowej flagi, a ofiary zostały przez niego podzielone na heteronormatywne i nieheteronormatywne. To właśnie jest dyskryminacja, odzieranie człowieka z godności i sprowadzanie go do genitaliów. Podczas parad LGBT notorycznie dochodzi do profanacji i wulgarnych kpin z chrześcijaństwa. Te pornospektakle odbywają się pod symbolem tęczowej flagi. I ten symbol deprawacji i obsceny ma być symbolem Powstania Warszawskiego? Czemu miała służyć ta prowokacja? Czy poseł Misiło i jemu podobni chcą doprowadzić do kolejnych awantur na ulicach? Czy profanując świętości chcą sprowokować Polaków do agresji i zamieszek?

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

Tydzień fundamentalizmu LGBT i casus „bezmózga” Witkowskiego – J. Międlar [WIDEO]

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Buran mówi

    Typowe. Najpierw zbrukać i znieważyć plugawym wpisem a potem oświadczyć ; nie to było moją intencją. Ordynarna manipulacja.
    Co to za Sejm, gdzie zasiadają POsłowie nie potrafiący przewidzieć skutków swoich działań???

  2. Hammurabi mówi

    Misiło: W 2000 ukończył studia w Wyższej Szkoły Humanistycznej TWP w Szczecinie (licencjackie), a w 2002 na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług oraz Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Szczecińskiego, uzyskując tytuły zawodowe magistra z zakresu socjologii i zarządzania. W 2008 ukończył studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (ze strategicznego planowania działalności rozwojowej), a w 2011 na Uniwersytecie Jagiellońskim (z zakresu etyki i filozofii religii). Nie jest więc analfabetą, nie jest obcokrajowcem który mógłby nie wiedzieć nic o historii tego znaku. Pokazał, że jest degeneratem. Słowa przeprosin zaś: „na skutek skali hejtu oraz masowych gróźb pod adresem moim i moich bliskich , chciałbym przeprosić każdego, kto mógł poczuć się w jakikolwiek sposób urażony moja interpretacją hołdu dla ofiar Powstania” dowodzą, że jest też zwykłym tchórzem. Innymi słowy dał dowód swojej amebowatości, prymitywizmu i sprzedajności. Dlatego ja jego przeprosin NIE PRZYJMUJĘ.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.