Prowokacja Obywateli RP w związku z rocznicą mordu w Jedwabnem

Obywatele RP/ fot. facebook
9

W związku ze zbliżającą się rocznicą mordu na Żydach w Jedwabnem, Obywatele RP zapowiedzieli, że wybierają się na uroczystości 10 lipca i zamieścili prowokacyjny wpis na Facebooku, w którym powtarzają kłamstwa propagowane przez Jana T. Grossa.

„Antysemityzm prowadzi do ludobójstwa! Z takim przekazem jedziemy 10 lipca do Jedwabnego w 78 rocznicę pogromu dokonanego na Żydach. Rozpoczęcie uroczystości zaplanowane jest na godzinę 11.00 u stóp pomnika ofiar mordu na cmentarzu żydowskim. Dołączcie do nas. W ciszy, skupieniu, jedynie z białymi różami oddajmy hołd bestialsko pomordowanym ponad 300 kobietom, mężczyznom i dzieciom pochodzenia żydowskiego. To, co wydarzyło się w Jedwabnem 10 lipca, to antysemityzm istotnej części lokalnej polskiej ludności; rabunek żydowskiego mienia jako jeden z głównych motywów agresji, pragnienie zemsty za rzeczywistą bądź wyimaginowaną współpracę Żydów z sowieckimi okupantami, inspiracja niemiecka – różna w różnych miejscach, od bezpośredniej organizacji pogromu do udzielenia tylko zachęty czy przyzwolenia. W dzisiejszej Polsce coraz więcej środowisk skrajnej prawicy głosi hasła antysemickie! Nie ma na to naszej zgody!” – piszą Obywatele RP.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mój komentarz: Wpis Obywateli RP to ohydna, antypolska propaganda, w której powielane są kłamliwe tezy i oskarżenia. Już wstępne badania prof. Andrzeja Koli pokazały, że zamordowani Żydzi nie zostali ograbieni, a przy zwłokach znaleziono łuski od niemieckich karabinów. Również zeznania świadków tamtych wydarzeń przeczą tezie o przeprowadzonym przez Polaków pogromie jedwabieńskich Żydów i jako sprawców wskazują Niemców.

Wstrzymanie ekshumacji na skutek żydowskich nacisków jest w tej sprawie symptomatyczne – Żydzi ewidentnie nie chcą, żeby prawda wyszła na jaw. Jedwabne jest im potrzebne jako element religii Holokaustu i pałka do bicia Polaków. Obywatele RP z lubością biorą udział w tej antypolskiej nagonce. Ich również nie interesuje prawda. Ich interesuje tylko i wyłącznie szczucie na Polaków i urządzanie prowokacji.

Źródło informacji: Facebook

Zobacz koniecznie:

Zakazany film dokumentalny „Jedwabne”. Zadaje kłam żydowskiej propagandzie! [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Walerian Bychawski mówi

  Pisowcom ubywatele prl też są potrzebni. Nie ma nalotów abw na tych terrorytów lewackich? Nie ma i nie będzie, niestety.

 2. e. mówi

  UBwatele RP za ten obrzydliwie załgany, obciązający BEZPODSTAWNIE Polaków, wpis – juz powinni siedzieć w pierdlu! nie dośc, ze interesowne zydostwo łże parszywie, to jeszcze i te polskojęzyczne lewackie zapite mordy tez! POLAKOŻERCY WON Z POLSKI!! WSZYSCY WON!! WSZYSTKIE hartmany, grossy, leociaki, grabowskie, engelking-boni, itp. żerujący, pasożytujący na Polakach szubrawcy won!

 3. Wojciech mówi

  PiS i Obywatele RP to jedna banda. Z jednego, żydowskiego kotła jedzą. Ale, prawdę powiedziawszy Polacy na nic innego nie zasługują. Od 35 lat obserwuję politykę i widzę jak Polacy ciągle wybierają skur..synów: Gieremków, Kwaśniewskich, Bieleckich, Tusków, Komorowskich, Dudy itd. Jakim trzeba być skończonym debilem albo świnią żeby głosować na Lewandowskiego, Zemka, Zwiefkę czy Thun von hände hoch.

 4. Tolek mówi

  W Katyniu też znaleziono łuski od niemieckiej amunicji.

  1. Janusz I mówi

   Spadaj do israela.

  2. Robert B. mówi

   Żyd ci spierdoli? Dobrze mu wśród gojów. Taki „kod cywilizacyjny”… „Nawet” po holokauście, „nawet” z Niemiec nie chcieli spierdalać.

 5. Hammurabi mówi

  Ci cali „obywatele” mają (przynajmniej powinni mieć) jakieś nazwiska. Źle, że w ślad za ich prowokacją nie idzie w Polskę wiadomość, konkret w postaci imienia i nazwiska poszczególnych drani. Może powszechna pogarda i poczucie wyrzucenia poza polską społeczność da im coś do myslenia o ile takie bezmózgie szumowiny potrafią samodzielnie myśleć. Tyle, że patrząc na postawę większości rodaków odnosi się wrażenie, iż naprawdę niewielu to obchodzi. Wciąż jesteśmy jako naród wypadkową rozbiorów, okupacji niemieckiej i radzieckiej. Hekatomba polskich patriotów dziś przynosi dramatyczny skutek, nie tylko w postaci obojętności Polaków na takie i inne prowokacje ale zwłaszcza w wyborze partii, posłów i radnych. Efekty widać A pojedyncze głosy odwołujące się do patriotyzmu, do poczucia jedności są jak ziarno rzucane na skałę. Naprawdę jesteśmy już tylko ostańcami skazanymi na powolną erozję i odejście w niebyt?

 6. Robert B. mówi

  Żyd? „Żyd cierpi”, „Żyd niewiniątko”. Żyda? „Zabijać”, „Krzywdzić”. Żydowi? „Płacić i bić hołdy”…

  Taki ma być odruch Pawłowa.

 7. Lech mówi

  W kolnie niemcy 10 dni wczesniej za mordowali zydòw , potem pojechali do jedwabnego I to samo tam zrobili ,potem dziesiec dni pojechali do radzilowa . Czyli wszystko zaplanowane . Te miejscowosci oddalone sà od siebie o 20 km . Z kolna wozili ich 15 km od kolno I ciezko oskarzyc polakòw o to ,wiec cisza wycieczki tez tu nie przyjerzdzaja mieszkam 4 km od tego miejsca

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.