Protest rolników w Warszawie. Relacja filmowa [WIDEO]

protest rolników w Warszawie/ fot. youtube
3

Rolnicy ze Stowarzyszenia Polskich Producentów Ziemniaków i Warzyw „Unia Warzywno- Ziemniaczana” przyjechali dziś na protest do Warszawy. Domagają się, aby rząd RP podjął natychmiastowe działania chroniące polski rynek przed zalewem niskiej jakości żywności z zagranicy. Wskazują też na skandaliczny proceder oszukiwania konsumentów polegający na sprzedawanie żywności zagranicznej jako żywności polskiej, np. niemieckie ziemniaki trafiają do opakowań z napisami informującymi, że jest to produkt polski.

Rolnicy podkreślili, że nie zgadzają się na polityczne wykorzystywanie ich protestu i dlatego nie chcą obecności przedstawicieli jakichkolwiek partii u ich boku. Przewodniczący „Unii Warzywno-Ziemniaczanej” Michał Kołodziejczak powiedział, że rolnicy nie zamierzają „chodzić na łańcuchu” jakiejkolwiek partii. „Chcemy zbudować szeroki front chłopski, front rolników” – zadeklarował Kołodziejczak.

Źródło: youtube

Przeczytaj też:

Polscy rolnicy przyparci do muru. Wywiad z „następcą Andrzeja Leppera”! Mocno o Rosji i Białorusi!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Zbulwersowany mówi

    Kolejni naiwni. Liczą na to, że okupanci przyjdą im z pomocą. Lepper był mądrzejszy, bo działał także politycznie, miał swoją partię i poprzez nią oddzialywal na rzeczywistość. A tak to trala lala. Łatwy przeciwnik dla rządzącej bitwy. Bez bazy politycznej silnie osadzonej w polskości, to strachy na lachy. Kompromitacja !

  2. Normalny mówi

    Polskie prawo jest chore także dla rolników. Rolnicy często nie mają prawa, żeby pobudować sobie dom – siedlisko na swojej ziemi. Wystarczy, że urzędnicy gminni ustanowią taki plan zagospodarowania miejskiego, który takiej podstawowej zabudowy dla istnienia bytu rodziny rolników nie dopuszcza i na swoją ziemię można tylko sobie czasem popatrzeć – jak hektary zarastają chwastami. Nie każdy bowiem mieszka blisko swojej ziemi, choć chciałby. Czy to nie patologia ?!

  3. K7 mówi

    Ten żyd , który tak żywiołowo robi reportaż zupełnie mnie osłabia . Co za imbecyl , co za szkodnik , kto mu dał mikrofon ? To zwykły dywersant a J. Międlar tego n ie widzi. Jacek – on robi Ci żydowską krecią robotę. Opamiętaj się chłopie! Przeanalizuj cały ten reportarz.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Glastrennwände
blumen verschicken Blumenversand
blumen verschicken Blumenversand
Reinigungsservice Reinigungsservice Berlin
küchenrenovierung küchenfronten renovieren küchenfront erneuern