Protest rolników w Warszawie. Relacja filmowa [WIDEO]

protest rolników w Warszawie/ fot. youtube
3

Rolnicy ze Stowarzyszenia Polskich Producentów Ziemniaków i Warzyw „Unia Warzywno- Ziemniaczana” przyjechali dziś na protest do Warszawy. Domagają się, aby rząd RP podjął natychmiastowe działania chroniące polski rynek przed zalewem niskiej jakości żywności z zagranicy. Wskazują też na skandaliczny proceder oszukiwania konsumentów polegający na sprzedawanie żywności zagranicznej jako żywności polskiej, np. niemieckie ziemniaki trafiają do opakowań z napisami informującymi, że jest to produkt polski.

Rolnicy podkreślili, że nie zgadzają się na polityczne wykorzystywanie ich protestu i dlatego nie chcą obecności przedstawicieli jakichkolwiek partii u ich boku. Przewodniczący „Unii Warzywno-Ziemniaczanej” Michał Kołodziejczak powiedział, że rolnicy nie zamierzają „chodzić na łańcuchu” jakiejkolwiek partii. „Chcemy zbudować szeroki front chłopski, front rolników” – zadeklarował Kołodziejczak.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Źródło: youtube

Przeczytaj też:

Polscy rolnicy przyparci do muru. Wywiad z „następcą Andrzeja Leppera”! Mocno o Rosji i Białorusi!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Zbulwersowany mówi

    Kolejni naiwni. Liczą na to, że okupanci przyjdą im z pomocą. Lepper był mądrzejszy, bo działał także politycznie, miał swoją partię i poprzez nią oddzialywal na rzeczywistość. A tak to trala lala. Łatwy przeciwnik dla rządzącej bitwy. Bez bazy politycznej silnie osadzonej w polskości, to strachy na lachy. Kompromitacja !

  2. Normalny mówi

    Polskie prawo jest chore także dla rolników. Rolnicy często nie mają prawa, żeby pobudować sobie dom – siedlisko na swojej ziemi. Wystarczy, że urzędnicy gminni ustanowią taki plan zagospodarowania miejskiego, który takiej podstawowej zabudowy dla istnienia bytu rodziny rolników nie dopuszcza i na swoją ziemię można tylko sobie czasem popatrzeć – jak hektary zarastają chwastami. Nie każdy bowiem mieszka blisko swojej ziemi, choć chciałby. Czy to nie patologia ?!

  3. K7 mówi

    Ten żyd , który tak żywiołowo robi reportaż zupełnie mnie osłabia . Co za imbecyl , co za szkodnik , kto mu dał mikrofon ? To zwykły dywersant a J. Międlar tego n ie widzi. Jacek – on robi Ci żydowską krecią robotę. Opamiętaj się chłopie! Przeanalizuj cały ten reportarz.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.