Protest rodziców przeciw deklaracji LGBT i seksedukacji wg. wytycznych WHO [WIDEO]

warszawski protest rodziców przeciw deklaracji LGBT/ fot. screen
7

Rodzice protestowali dziś (18.03.2019) przed warszawskim ratuszem przeciw deklaracji LGBT i wprowadzeniu do warszawskich szkół seksedukacji według wytycznych WHO. W „Warszawskim Proteście Rodziców” wzięli udział m.in. przedstawiciele Instytutu Ordo Iuris, Centrum Życia i Rodziny, Kaja Godek, posłanka Anna Siarkowska i poseł Robert Winnicki z Ruchu Narodowego. „Brońmy dzieci!”; „Tak dla rodziny! Nie dla destrukcji!” – skandowali uczestnicy protestu.

– Naszą rolą jest obrona rodzin. Apelujemy o wspieranie Samorządowej Karty Praw Rodzin – wzywa Instytut Ordo Iuris.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Chcą demoralizować nasze dzieci pod płaszczykiem tolerancji i edukacji seksualnej. Nie pozwolimy na to! – oświadczyła posłanka Siarkowska. – Obudź się Polsko! Obudź się Warszawo! Trzaskowski i Rabiej do dymisji! – zaapelował poseł Winnicki.

Protest usiłowało zakłócić dwóch młodych mężczyzn krzyczący „Dość nienawiści”. Zostali szybko wyprowadzeni i oddani w ręce policji.

Źródło informacji: twitter, youtube

Przeczytaj też:

Kuratoria skontrolują szkoły pozwalające działać seksedukatorom LGBT

 

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Alek mówi

  Sodomia zagraża nie tylko dzieciom, ale wszystkim. Przypomnijcie sobie książkę The Pink Sfastika oraz konsekwencje 2.wojny światowej.
  Ale okrucieństwa wojenne to pryszcz wobec zagrożenia dla życia wiecznego. Sodomia bowiem to nie taki sobie zwykły ciężki grzech. To grzech wolający o pomstę do nieba.
  Zatem chwała protestującym!
  Precz z nienawiścią do Boga!

 2. Czesław mówi

  Tzw. pary jednopłciowe chcą adoptować dzieci kierując się, nawet zakładam że dobrymi intencjami, ale w tym przypadku myślą tylko o własnych pragnieniach czy potrzebach a nie o dobru dzieci. Dziecko powinno wychowywać sie w naturalnej rodzinie to jest Jego prawo a pozbawienie dziecka tego prawa to zbrodnia nawet jak jest to zgodne z aktualnie obowiązującym prawem przez dany kraj.

 3. Zbulwersowany mówi

  Propagowanie zboczen powinno być surowo karane, a wśród dzieci dożywociem. Co robią organy państwa i służby ?

 4. JAn mówi

  Byłem. Dzisiaj w mediach cisza. Wieczorem po proteście w internecie pokazali kilka zdjęć, jak dwóch młodych funkcjonariuszy zdawało egzamin z prowokacji w tłumie. Ciekawe czy zdali. Informacja o proteście była tylko na stronach prawicowych, ale pedalskie bojówki były przygotowane. Ludzie z naklejkami „precz z łapami od naszych dzieci” rozjechali się po Warszawie.

 5. Wojciech mówi

  Ależ wy jesteście naiwni jak dzieci. W taki prosty sposób platformersi właśnie udupili Biedronia :-)))
  Notowania Wiosny czyli jedynej realnej konkurencji dla KE poleciały na łeb na szyję w ciągu tygodnia z 16 na 6%.
  Tak się robi politykę!

  1. Alek mówi

   Trzaskowski to PO. Czy zatem PO pobije wiosnę czy odwrotnie, nie ma dla nas znaczenia. Problem to jak pokonać tych i tych.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.