Protest aborcjonistek przed sądem w Warszawie. Doszło do przepychanek z policją [WIDEO]

protest przed Sądem Okręgowym w Warszawie/ fot. Twitter/Monika Falej
1

W czwartek (19.11.2020) aborcjonistki urządziły protest przed Sądem Okręgowym w Warszawie w związku z posiedzeniem sądu dotyczącym aresztu dla uczestniczki Strajku Kobiet podejrzanej o czynną napaść na funkcjonariusza policji i udział w zbiegowisku. Ostatecznie sąd oddalił wniosek prokuratury o areszt.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Podczas protestu doszło do przepychanek z policją. Na miejscu pojawiła się posłanka Koalicji Obywatelskiej Klaudia Jachira, która usiłowała powstrzymać interweniujących funkcjonariuszy.

Na miejscu obecny był też poseł Michał Szczerba oraz posłanki Joanna Scheuring-Wielgus i Monika Falej. – Ponownie zostałam poszarpana przez policję pod sądem na solidarnościówce, kiedy chciałam dokonać interwencji poselskiej w sprawie bezpodstawnych działań  funkcjonariuszy z użyciem siły wobec protestujących. Poszarpano także Klaudię Jachirę – informuje Falej na Twitterze.

Aborcjonistki najpierw ogłosiły, że „To jest wojna”, a teraz płaczą, że nie są noszone na rękach. Zachciało się robić rewolucję, to są efekty. Gdy policja biła i gazowała dziennikarzy po Marszu Niepodległości wszystko było w porządku. Teraz jest darcie szat, bo skończyła się taryfa ulgowa dla lewactwa.

Źródło informacji: Twitter

Wystarczyło trochę gazu i „zmiękła rura”. Kwicząca Marta Lempart antybohaterką strajku kobiet [WIDEO]

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. Zbigniew mówi

    Podobna du tej Azari – z ta aborcja to jednak ma chyba na mysli pania ambasador – okropnie to wyglada.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.