Propagandowy majstersztyk: zarząd PO ogłosił bojkot TVP. I co teraz, prezesie Kurski?

Jacek Kurski/ fot. screen
13

Zarząd Platformy Obywatelskiej podjął dziś (22.01.2019) decyzję o bojkocie TVP i zwrócił się w uchwale do członków partii o „całkowite powstrzymanie się od udziału w programach telewizji publicznej, zarówno na szczeblu krajowym, jak i regionalnym”. „Pod rządami PiS telewizja publiczna stała się narzędziem politycznej nagonki oraz partyjnej propagandy. Polityka obecnego zarządu TVP prowadzi do groźnych podziałów społecznych i godzi w poczucie bezpieczeństwa Polaków. Ta sytuacja wymaga naszej stanowczej reakcji” – napisano w uchwale.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mój komentarz: To jest propagandowy majstersztyk wykorzystujący głupotę Prawa i Sprawiedliwości, które chyba nie rozumie, z kim i w co gra. Najpierw totalni zarzucili TVP antysemityzm w plastusiach. Zamiast wyśmiać ten absurdalny zarzut, zarząd TVP włączył się w nagonkę na Barbarę Pielę i zawiesił Michała Rachonia. To wywołało protesty wyborców PiS, którzy domagają się przywrócenia Rachonia i dymisji prezesa Jacka Kurskiego. W związku z powyższym Kurski ogłosił, ze TVP jest super i oglądalność rośnie. Tak PiS rozwścieczył własny elektorat.

Po zabójstwie Pawła Adamowicza totalni natychmiast ogłosili, że za „mord polityczny” odpowiada TVP, ponieważ posługuje się „mową nienawiści”, a dowodem mają być plastusie. I to jest pułapka bez wyjścia. Ponieważ szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej potępił ten program satyryczny, oczywistym jest, że TVP nie może teraz wyśmiać idiotycznych zarzutów totalnych. Może tylko kajać się i tłumaczyć, że „mowa nienawiści” już zniknęła z TVP, więc wszystko jest ok. Takie tłumaczenie może sobie prezes Kurski wsadzić sami wiecie gdzie, bo PO idzie za ciosem: oświadcza, że „TVP prowadzi do groźnych podziałów społecznych” i ogłasza bojkot. I to bojkot na poważnie, a nie na żarty.

Za chwilę w prasie światowej pojawią się artykuły o reżimowej TVP, do której nie przychodzą „przyjaciele zamordowanego prezydenta Gdańska w proteście przeciwko mowie nienawiści, która doprowadziła do jego zabójstwa”. Bo o to chodzi w tym bojkocie i dlatego jest to propagandowy majstersztyk, wobec którego PiS jest bezradne. Tak oto mamy sytuację, w której TVP dostaje po uszach od wyborców PiS i od opozycji totalnej. I co Pan na to, prezesie Kurski? Sukces?

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Owsiak powrócił, igrzyska trwają, publika zachwycona

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Spostrzegawczy mówi

  A czym tu się martwić ? PIS powinien teraz ogłosić bojkot TVN, Polsat, Interii i Onetu. Jak okupanci się wzajemnie bojkotują, tym lepiej dla Polaków. Problem tylko w tym, że oni robią to jedynie na pokaz, a i tak grają przeciw nam. Radzę wysłuchać ostatnich wywiadów, jakich udzielił niedościgniony i absolutnie zamilczany Henryk Pająk.

 2. ikss mówi

  TVN nawet nie trzeba bojkotować. Nikogo nie zapraszają z obozu rzadzącego. Stworzyła się tragikomiczna sytuacja gdy przełącza sie kanały TV. Obie telewizje zyja w swoich własnych zamknietych akwariach.
  Oglądasz TVN masz poczucie, że w polityce istnieja tylko gwiazdy PO i reszta pPOsłusznej psiarni. Klikasz TVP i trafiasz do ogrodów niepohamowanego sukcesu. Główny wskaźnik obozu: wzrost PKB i płace brutto liczone tak, że wychodzi 5 tysięcy średnio. SUKCES. Jeśli tyle nie zarabiasz, jesteś wyjątkiem od reguły, postaraj się. taki przekaz, na koniec i tu i tu coś wesołego. Żyję 50 lat, ale to co się dzieje teraz to przypomina PRL i tuby propagandowe tamtych czasów. Dlatego większość nie ogląda tego czadu. Młodzi szukają informacje w niezaleznych źródłach w sieci bo nie ma innej alternatywy dla ludzi inteligentnych.

 3. ====jackers_ea mówi

  Wstańcie w koncu z kolan , bo Was oni wraz Unią wykończą

 4. Janusz I mówi

  Dla Polski nie ma ratunku. Ludzie mają to w nosie. Ja dałbym sobie rękę uciąć za PiS i Dudę. Nie dam nawet paznokcia.

 5. Mariusz mówi

  Bez paranoi, bardzo proszę. Niezależnie co by się wydarzyło, bądź nie wydarzyło, szurnięty Grzesio wraz z Patologią UBywatelską ogłosiłby to, co ogłosił. Z nimi trzeba jak z szarańczą, zero ustępstw. Tutaj o Polskę i Polaków sprawa się toczy. I bardzo proszę nie porównywać na żadnym poziomie PIS do PO, bo różnica jest taka, jak między piciem w Szczawnicy, a szczaniem w piwnicy.

  1. Ania mówi

   POPIS.

 6. Robert mówi

  TVP =Tel Awiw Varsovija Polin to teraz,obecnie,nał ten sam usraelski kał co kałboje TVNu,podobnie jak Polski LOT w swobodnym locie

 7. Anahu Yamito mówi

  PiS nie rozumie, że padanie na kolana i ciągle ustępstwa na rzecz Brukseli, Telawiwu, Kijowa i polskiego lewactwa to jak próba obłaskawienia kawałkiem kiełbasy wściekłego psa. Pies kiełbasę zeżre razem z ręką. Kto ma miękkie serce musi mieć twardą d…pę

 8. Czesław mówi

  Do TVP nie zapraszają: Słomki – jak Rachoń Go zaprosił to musiał to zaproszenie cofnąć, Brauna, ks.Isakowicza Zaleskiego, J.R.Nowaka, dr Kulińską, dr.Zapałowskiego, dr Pazia, prof. Partacza, ks.Guza, itd.itp. a tam tylko pisaki i lewaki.

  1. Arkadiusz mówi

   Nie zapraszają bo by się musieli władzą podzielić.

 9. Jakub mówi

  Nikt o zdrowych zmysłach nie ogląda telewizji…

 10. narodowiec mówi

  „I co Pan na to, prezesie Kurski? Sukces?” TAK – dalej polewamy się szampanem !

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.