Propagandowy cyrk! Premier z zakupami u emerytki i pierwszy pacjent w szpitalu na Stadionie Narodowym

premier Mateusz Morawiecki/ fot. Twitter
19

– Wygenerujemy zapotrzebowanie, emocjonalne zapotrzebowanie na szczepionkę, taki stan ducha, że chcę to mieć, ponieważ jest to dla mnie niezwykle ważneobwieścił Główny Inspektor Sanitarny, Jarosław Pinkas, podczas konferencji prasowej 8 września. Po tej deklaracji wszystko powinno być jasne. Działania rządu, prowadzone pod hasłem walki z pandemią, mają na celu wystraszenie i takie umęczenie Polaków, żeby szczepionka wydała im się zbawieniem i nie pytali, dlaczego firmy farmaceutyczne zostały zwolnione z odpowiedzialności za jej potencjalne działania niepożądane.

– Jako firma po prostu nie możemy ryzykować, jeśli za cztery lata szczepionka wykaże skutki uboczne – powiedział agencji Reutera Ruud Dobber, członek zarządu AstraZeneca. Większość krajów podpisujących umowy na zakup szczepionek godzi się na takie rozwiązanie. Jeśli szczepionka powstanie, rządzący zafundują nam eksperyment medyczny, którego skutki poznamy dopiero po latach. Dziś natomiast możemy pooglądać kolejne sceny z propagandowego serialu pt. „Premier Morawiecki ratuje Polskę”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

We wtorek (3.11.2020), w ramach akcji wspierania seniorów zamkniętych w domach decyzją rządu, premier udał się z zakupami do emerytki. Okazuje się, że nasz premier jest czarodziejem. Gdy szedł do budynku i wchodził na schody, żadnych zakupów nie miał. Wyczarował je dopiero pod drzwiami.

W czwartek (5.11.2020) premier udał się do tymczasowego szpitala na Stadionie Narodowym, gdzie podczas konferencji prasowej zapowiedział przybycie pierwszego pacjenta i wygłosił ckliwą mowę do ludu o tym, że wszyscy razem pokonamy wirusa. Cała ta mowa-trawa TUTAJ.

Aż strach pomyśleć, jaki propagandowy cyrk zostanie urządzony, gdy premier będzie ogłaszał wprowadzenie narodowej kwarantanny. To, co wyprawia Morawiecki, przebija nawet dokonania Ewy Kopacz, która biegała po Pendolino i sprawdzała, czy kotleciki ładnie pachną.

Źródło informacji: Twitter, politykazdrowotna.com

Zobacz też:

Katarzyna TS: Lockdown zabija

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jaca mówi

  A żeby cię Mateuszku, chiński uczony ryżem napastował 🙂

 2. zyd z konfederacji mówi

  Palenie glupa przez Brauna z ksiazka zamiast prezentowania pogladow,cyrkiem propagandowym nie jest?

 3. zyd z konfederacji mówi

  Czytajcie kresy pl
  kresy 24.
  mniej jadu i propagandy.

  1. hi-fi mówi

   Fajne portale,o kresach wlasnie. trzeba im pomoc finansowo.

  2. aster mówi

   Ja stąd odejdziesz ty i twoje liczne klony będzie tu mniej topornej propagandy.

  3. Ultras mówi

   AntyPOPiS, chapaj dzidę:)

 4. kici kici KOCUR mówi

  Chociaż zawsze staram się zamieszczać własne teksty to tym razem chciałem podzielić się z czytelnikami wprawo.pl bardzo trafnym wierszykiem który znalazłem na wykopie. Użytkownik określający się nikiem J-Roc zamieścił taki oto zabawny ale trafiający w punkt wierszyk:

  „Wybrał się Oskarek z Julką na ulice,
  Oskar wziął maseczkę, a Julka przyłbice.
  Będą głośno krzyczeć, będą protestować,
  Może też się uda kościół zdewastować.
  Przeważnie lubili w necie się przechwalać,
  Oskar pisał „je.ać”, Julka wypier.alać.
  Ale na ulicy jak w gierce smartfona,
  Wojna się zaczęła, nikt ich nie pokona.
  Cały dzień czekali aż będzie szesnasta,
  Bo jak nie z rodzicem, nie zobaczysz miasta.
  Julka trzyma kredki, Oskar wziął strugaczkę,
  I z innymi dziećmi tak stworzyli paczkę.
  Gdy tak szli ulicą, krzyczą i śpiewają,
  że wszystkie kościoły porozpier.alają,
  że policja może robić tylko laski,
  a im zrobi gówno, je.ać białe kaski.
  Ale rzeczywistość twarz swą pokazała,
  Oskar dostał w pier.ol, Julka się posrała.
  Bo wojna nie smartfon i ekran przed tobą,
  Gdy idziesz na wojnę ktoś bije się z tobą.”

  Nic dodać nic ująć. Pozdrawiam KOCUR

 5. Buran mówi

  Żenująco żałosne chwyty propagandowe. Śmiechu godne pijarowskie zagrywki.

 6. Bury mówi

  Morawiecki,zakupy to nie wszystko,idzie zima i wzorem huncwota Trzaskowskiego,uszczelnij(wybierz właściwe) taśmą-kitem okna u babci.Też pokaz co potrafisz

 7. Ewa-Maria mówi

  Cyrk nad cyrkami Mateusz zwany premierem odstawia.Dojdzie do takiego absurdu że będą malowali
  trawę bo zima idzie.

 8. Matka Polka mówi

  „Po tej deklaracji wszystko powinno być jasne. Działania rządu, prowadzone pod hasłem walki z pandemią, mają na celu wystraszenie i takie umęczenie Polaków, żeby szczepionka wydała im się zbawieniem i nie pytali”

  Tak, zdecydowanie. Rząd zaraża prawie 30 tys. już ludzi każdego dnia i morduje prawie 400 ludzi dziennie (pewnie w tym mrocznym bunkrze pod CPK), rozwala gospodarkę ryzykując swój upadek, bo chce szczepionki sprzedać.

  Powinny być jakieś testy na inteligencję dla dziennikarzy, serio.

  1. fajera mówi

   kobieto a ile ostatnio shit testów jest robionych? nie służących do diagnostyki (co mówił ich twórca) wykrywających materiał genetyczny każdego wirusa z wymazu i co z tego że niby zarażonych jak 96% nie ma objawów choroby?
   400 zgonów dziennie dodatkowych to z powodu rozpierduchy służby zdrowia od 9 miesięcy, weź się ogarnij i zrezygnuj już z tych srebrników

  2. Matka Polka mówi

   Fajera, jesteś tak wyjątkowym pustakiem, że rozpowszechniasz nawet fake newsa dotyczącego rzekomej krytyki testów PCR do wykrywania koronawirusa, jaka miała mieć niby miejsce ze strony Karryego Mullisa (a więc twórcy tych testów). Żaden idiota nie sprawdził, że Kerry Mullis zmarł w sierpniu 2019? A krytycznie wypowiadał się, owszem, ale w temacie diagnostyki HIV i to dość dawno (pogląd nieaktualny, gdyż twierdził m.in., że HIV nie powoduje AIDS).

   A co do twojego głupiego pytania, że co z tego, że niby (tu coś połknęłaś) „zarażonych 96% nie ma objawów choroby” – idź się kobieto przespać bez zabezpieczenia z zarażonym HIV, większość też nie ma objawów AIDS. Dowiesz się, co z tego, że ktoś jest czymś zarażony, nawet jak nie ma objawów.

 9. Rebih mówi

  Warto zauważyć, że maska, którą nosi Morawicki ma zaworki, a więc śmiercionośne wyziewy Morawickiego uchodzą z niego niefiltrowane. On chciał zabić staruszkę!

 10. Albert Pierrepoint mówi

  Och, żeby tak dorwać go na długość ręki.

 11. W K mówi

  Gomułka mieszkając w bloku to dopiero musiał dużo zakupów przynieść sąsiadom.

 12. Kalina mówi

  Gdzie jest żyd o nazwisku Braun udający żarliwego katolika z konfederacji nie widziałam żeby bronił kościołów czy pomagał Polakom, to jest ta różnica między Morawieckim a wrogami ojczyzny jak konfederacja.

 13. Jula mówi

  Ludzie to zwykły żydowski portal wprawo.pl na którego czele stoją Żydzi udający bogobojnych katolików nie dajcie się zwieść , cenzura na tym portalu jest większa niż za Stalina, wszędzie teraz będę opisywał ten portal żydowski.

 14. keram mówi

  Szpital na Stadionie Narodowym ?- czy Konzentrationslager Warschau ?.-Jeden już był , o jego istnieniu nie chce wiedzieć parch i jego poplecznicy rządzący Polską.No logistycznie bardzo dobra decyzja , nawet krematorium nie będzie potrzebne , w ramach dobrej współpracy towarzystwa Magdalenkowego , można wykorzystać oczyszczalnie CZAJKA.wYBITNY BANKOWIEC , EKONOMISTA PO uczelni o kierunku HISTORIA , dostanie nagrodę Nobla w dziedzinie ekonomi.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.