Propagandowa ulotka LGBT: homoseksualizm jest ważny dla przetrwania gatunku

ulotka LGBT/ fot. twitter
6

– To jest przykład szkodliwej indoktrynacji młodych ludzi przez środowiska LGBT. Oni przez swoje pseudo-naukowe historyjki udowadniają kształtującej się młodzieży, która jeszcze sama nie wie kim jest i czego chce, że bycie gejem, lesbijką jest naturalne, ważne i potrzebne. Załamka – napisał jeden z internautów i załączył zdjęcie ulotki propagandowej LGBT, w której lansowana jest teza, że homoseksualizm jest bardzo ważny dla przetrwania gatunku. Poniżej zamieszczamy tłumaczenie ulotki.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

„Tytuł: Dlaczego homoseksualizm jest naturalny i ważny. Według naukowców homoseksualizm występuje u ponad 1500 gatunków zwierząt. Odkryto również, że homoseksualne zwierzęta odgrywają ważną rolę w przetrwaniu gatunku. Dlaczego? Ponieważ w przypadku śmierci heteroseksualnych rodziców lub porzucenia przez nich dziecka, homoseksualne pary adoptują je i wychowują. Pary heteroseksualne zazwyczaj tego nie robią, ponieważ są zajęte rozmnażaniem. Młodym wychowywanym przez homoseksualnych rodziców nie dzieje się nic złego, a homofobia występuje tylko u jednego gatunku: u ludzi!”

Nasz komentarz: Zwróćcie uwagę, w jaki sposób rozłożone są akcenty w tej ulotce. Homoseksualne pingwiny są przedstawione jako osobniki okazujące miłość, a pingwiny heteroseksualne to egoiści bez serca. To nie jest ulotka informacyjna. To jest ulotka indoktrynacyjna, która ma wywołać negatywne emocje wobec tradycyjnej rodziny oraz ciepłe uczucia wobec homoseksualistów wychowujących dzieci. Symbol serduszka jest wykorzystany do pokazania bezduszności pary heteroseksualnej. Mały pingwinek jest zrozpaczony, bo pingwiny hetero nie chcą go pokochać. Natomiast para homo okazuje mu miłość, więc pingwinek jest szczęśliwy. Jaki wniosek ma wyciągnąć adresat tej ulotki? Wniosek ma być oczywisty: homoseksualizm to miłość i poświęcenie, a heteroseksualizm to odrzucenie i egoizm. A zatem lepiej być homo niż hetero. Tu nie chodzi o tolerancję, ale o promocję homoseksualizmu wśród dzieci i młodzieży poprzez granie na emocjach przy pomocy wzruszającej historyjki o małym pingwinku.

Zobacz też:

„Dziecięce prostytutki”! Jak niszczą dzieci ws. edukacji seksualnej? Katarzyna Treter u Roli!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. michu mówi

  Już sam nie wiem jak to jest na obecnym etapie, czy homo wolno ostro krytykować czy nie? Bo wiadomo, że w Polsce przynajmniej od 1926 r. można na każdym etapie ostro krytykować Kościół katolicki (w pewnych okresach było to nawet co najmniej mile widziane ;)). Trudno nadążyć za postępem…;). Jak to jest na obecnym etapie ?

  1. zyz mówi

   Pytanie: płyniesz z prądem [he, he…], czy pod prąd?!

 2. marju73 mówi

  Gdyby nie żmijowe plemię nie byłoby takiej destrukcji rodziny.Pieniądze plus władza plus media omotają słabe umysły i wmówią tymże że to normalne.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.