Promocja homoseksualizmu, czy przyjacielski uścisk? Absurdalne wyjaśnienie warszawskiego Zarządu Zieleni

fragment wizualizacji parku kieszonkowego przy ul. Sytej/ fot. zz.waw.pl
16

Przy ul. Sytej i Glebowej na Wilanowie powstał tzw. park kieszonkowy. W miejscu usuniętych zarośli na niewielkim skwerze przy przystanku autobusowym postawiono drewniane siedziska-kubiki, siedzisko z leżanką i drewniane donice. Dokonano też nasadzeń trzmieliny, ogników i forsycji. Inwestycja została sfinansowana z budżetu obywatelskiego. Projekt realizował Zarząd Zieleni m.st. Warszawy.

park kieszonkowy na Wilanowie/ fot. zz.waw.pl
park kieszonkowy na Wilanowie/ fot. zz.waw.pl

Urzędnicy przygotowali też wizualizację obiektu. Uwidoczniono na niej obejmujących się mężczyzn, którzy spacerują z psem.

park kieszonkowy przy ul. Sytej w wizualizacji Zarządu Zieleni/ fot. zz.waw.pl
park kieszonkowy przy ul. Sytej w wizualizacji Zarządu Zieleni/ fot. zz.waw.pl

W rozmowie z Radio Warszawa Karolina Kwiecień-Łukaszewska, inspektor ds. komunikacji Zarządu Zieleni, wyjaśnia, że projekt nie przedstawia homoseksualistów, ani nie promuje homoseksualizmu. – Jest to przyjacielski uścisk dwóch mężczyzn, którzy wyprowadzają psa. Nie widzimy w tym nic zdrożnego. Jeśli ktoś dokonał takiej nadmiernej interpretacji, to wyprowadzamy z błędu. To przyjacielski uścisk. Nie mieliśmy żadnych złych założeń. Według nas jest to dwóch przyjaciół, którzy wyprowadzają w tym momencie psa – mówi Kwiecień-Łukaszewska.

Przyjacielski uścisk? Inspektor Zarządu Zieleni kpi w żywe oczy. Czy tak wygląda „przyjacielski uścisk” heteroseksualnych facetów? Bez żartów. Podległa ratuszowi jednostka promuje homoseksualizm i jest to oczywiste. Dlaczego zatem Kwiecień-Łukaszewska wypiera się tego? Oto prawdziwa zagadka.

Źródło informacji i cytatów:  Radio Warszawa

Zobacz też:

Gender wchodzi do polskich szkół! „Dzień spódniczki” w poznańskiej podstawówce

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. anonim mówi

  Na bank jest to kryptopromocja pedalstwa. Tak nie ściskają się i spoglądają sobie w oczki nawet najlepsi przyjaciele a geje. Jeszcze zamiast tego pieska na smyczy może wózeczek z dzieckiem i Biedroń dostałby pedalskiego orgazmu, a całe lewica ze starym komuchem Czarzastym, baba o wyglądzie klauna Senyszyn i tolerancyjna Nowacka billi by brawa i pokazywali jako przykład ,,wzorowej rodziny”. Mnie osobiście rzygać się chce jak widzę dwóch podałów próbujących naśladować uczucia pomiędzy kobietą a mężczyzną.

  1. Lucjan mówi

   I dobrze że pokazali 2 chłopaków… a czy są kolegami czy parą to ich sprawa. Tylko mający problem z własną seksualnością faceci doszukują się drugiego dna we wszystkim.

  2. anonim mówi

   Nie mam problemu z własną seksualnością, jestem jednoznacznie ukierunkowany na uczucia do kobiety, mam żonę i dwoje dzieci. Ty za to masz problemy z logicznym myśleniem i z instynktem samozachowawczym.

  3. Malwina mówi

   Chora i zacofana Polska. Tyle w temacie. Ciemnogród i średniowiecze.

  4. Homer mówi

   Malwin, twoja metoda to brak argumentów i bluzgi. Typowe dla barbarzyństwa antykultury. Nie zabieraj głosu, jeśli nie masz nic godnego do powiedzenia. Czas nabrać ogłady.

  5. anonim mówi

   A ty kim jesteś żeńska Malwino- lesbijką, że bronisz homopropagandę? Zacofana Polska, ciemnogród i średniowiecze piszesz, a ty taka światła jesteś, tylko nie zauważasz że twoi lewaccy guru zdążyli wyprać ci mózg, bo powtarzasz jak papuga ich propagandowe bełkoty.

  6. Aleksandra mówi

   Nie zesrajcie się.

 2. Robert mówi

  No to człowiek pogryzł psa,a że pies 6ty zmysł ma,to uczucia,emocje,namiętności z przyjaciół przechodzą na psa,który na pomoc obrońców zwierząt wiernie czeka i szczeka

 3. Robert mówi

  Chłopaki nie do wzięcia,może jeden z nich będzie miał fajnego zięcia na smyczy

 4. Robert mówi

  Zupełnie poważnie.Jak chcą zostać rodzicami,lepiej niech nie upychają kieszeni telefonami, bo z tego co widzę,a to co widzę nie jest hologramem Blue Beam,z kieszeni przyjaciół po awarii może pojawić się dym,jak po konklawe

 5. Alanek mówi

  Większą reklamę pedalstwa uprawiają ci dwaj z tutejszej reklamy Orange, na swoich występach w tv.

 6. Anonim mówi

  To Rodzina Kowalskich Jak z reklamy Coli na przystanku ZTM w Warszawie w 2015 r.

 7. George mówi

  No przecież w najwyższych władzach Warszawy jest grupa pedałów, więc pedalstwo promują. Jak zostanie wyłoniona silna reprezentacja pedofilów, to zobaczymy pana tulącego na kolanach małego chłopca z ręką w majtkach dziecka.

 8. Alek mówi

  Sodomici sa agresywni. Juz w Biblii mozna sobie poczytac na temat zachowan w Sodomie i Gomorze.
  Ale Biblia tez swiadczy o tym, ze zagrazaja bezpieczenstwu publicznemu , casus siarka z nieba.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.