„Prokuratura ślepa na faszyzm”. Rabiej wściekły po decyzji ws. naklejki „Stefa wolna od LGBT”

naklejka "Strefa wolna od lgbt"/ fot. twitter
4

Prokuratura Rejonowa Warszawa-Śródmieście odmówiła wszczęcia postępowania w sprawie naklejki „Strefa wolna od LGBT” dołączonej 24 lipca do tygodnika Gazeta Polska. Wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej złożył zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa poprzez „propagowanie zachowań o charakterze dyskryminacyjnym znanych z ustrojów faszystowskich”. Prokuratura nie dopatrzyła się w naklejce znamion czynu zabronionego określonego w art. 256 par. 1 i 2 Kodeksu karnego.

– Prokuratura ślepa i głucha na faszyzm – ale jak się dziwić, skoro hejtowanie i przemysł pogardy kwitnie w najlepsze pod okiem Prokuratora Generalnego. Jaki pan, taki kram. Chore instytucje, chora władza, chore państwo – wścieka się na Twitterze Rabiej.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Coś się tak panie czepił tego faszyzmu? Wszędzie widzi pan faszystów. To może jest jakaś choroba – skomentował jeden z internautów.

Źródło informacji: press.pl, Twitter

Zobacz też:

Bezczelność! Ambasador Mosbacher poucza Polaków ws. „naklejek do promowania nienawiści”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Jacek Wójcikiewicz mówi

    Strefa wolna od HIV i innych groźnych chorób i zboczeń,których nosicielami jest LGBT.

  2. AS mówi

    RABIEJ DEWIANT! POPIERAM TRESC WYRAZONĄ NA NAKLEJCE!!! WIĘCEJ POWIEM: POLSKA WOLNA OD LGBT!!! POLSKA WOLNA OD PROMOCJI DEWIANTÓW LGBTQ+! DEPRAWATORÓW DEWIANTÓW CZYHAJĄCYCH NA MAŁE I NASTOLETNIE DZIECI WSADZAC DO WIĘZIENIA!!

  3. Krzysztof mówi

    Rabiej – ZMIEŃ LEKARZA. Wam homoseksualistom już całkiem popieprzyło się w makówkach. Jesteśmy świadkami rodzącego się nowego terroryzmu. Terroryzmu LGBT.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.