Projekt ustawy „Stop pedofilii” złożony w Sejmie. Czy PiS odważy się uchwalić zakaz seksualizacji dzieci?

fot. pixabay.com
10

Do Sejmu wpłynął obywatelski projekt ustawy „Stop pedofilii”, którego celem jest  wzmocnienie ochrony prawnej dzieci poprzez nowelizację art. 200b Kodeksu karnego zakazującego propagowania „zachowań o charakterze pedofilskim”. Pod projektem podpisało się ponad 260 000 osób.

Projekt ustawy zakłada objęcie zakazem publicznego propagowania lub pochwały „podejmowania przez małoletniego obcowania płciowego” (§2) oraz propagowania lub pochwały „podejmowania przez małoletniego obcowania płciowego lub innej czynności seksualnej” w środowisku szkolnym lub w kontekście działań wychowawczo-dydaktycznych (§4). „Projekt «Stop pedofilii» skutecznie realizuje postulaty formułowane przez jego twórców, zakazując wdrażania najbardziej kontrowersyjnych założeń «Matrycy edukacji seksualnej» Standardów WHO oraz wprowadzając jednoznaczne prawne potępienie dla seksualizacji dzieci, rozumianej jako zachęcanie i promowanie wśród małoletnich podejmowania aktywności seksualnej” – wyjaśnia mec. Jerzy Kwaśniewski, prezes Instytutu Ordo Iuris.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zgodnie z art. 13 ustawy o wykonywaniu inicjatywy ustawodawczej przez obywateli, pierwsze czytanie projektu „Stop pedofilii” musi odbyć się do 17 października 2019 roku. Czy Prawo i Sprawiedliwość odważy się uchwalić zakaz seksualizacji dzieci, czy też projekt trafi do podkomisji, gdzie zostanie zamrożony? Przekonamy się już niedługo.

O tragicznych skutkach homopropagandy i ideologii gender serwowanej dzieciom pod płaszczykiem edukacji seksualnej i antydyskryminacyjnej piszę w mojej książce „Żydzi, gender, multikulti, czyli oszustwo i szajba”. Jakie to skutki? Oprócz obniżenia wieku inicjacji seksualnej mamy do czynienia z fizycznym okaleczaniem dzieci, które pod wpływem propagandy żądają operacji zmiany płci. I ich żądania są spełniane bez diagnozy psychologicznej! W książce znajdziecie też wytyczne WHO, w myśl których należy uczyć masturbacji dzieci w wieku 0-4. Książkę możecie zamówić w sklepie internetowym wPrawo.pl TUTAJ.

Źródło informacji: ordoiuris.pl

Zobacz też:

Katarzyna TS: Wilk w owczej skórze

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Ustawa jest potrzebna i powinna jak najszybciej być uchwalona.

  1. piotr mówi

   A po co rewolucji trans – seksualnej ? Nie – monogamia, seks – anarchia, kazirodztwo i pedofilia ? | wolna-polska.pl

 2. Robert B. mówi

  Jeżeli Jonny Daniels powie: Seksualisasja jest topha, pahtso topha tla fas khojów, to PiS nie uchwali.

 3. Spostrzegawczy mówi

  Sam zakaz bez surowych sankcji karnych np od 3 lat pozbawienia wolności jest pustoslowiem. Dlaczego zabrakło choć takiego symbolicznego straszaka ?!

 4. Hammurabi mówi

  „Czy Prawo i Sprawiedliwość odważy się uchwalić zakaz seksualizacji dzieci, czy też projekt trafi do podkomisji, gdzie zostanie zamrożony”?
  Pierwsze czytanie, drugie, trzecie pełne dyskusji i poprawek mędrków co to wszystko wiedzą lepiej, głosowanie i jeśli rozum posłom dopisze, co samo w sobie byłoby cudem, sejm uchwali i znów senat ze swoimi mędrkami i swoimi trzema groszami później prezydent…
  Po drodze 13 października 2019…
  A temat i gorący i śmierdzący dla marionetek.

 5. marju73 mówi

  Zapewne unia europejsata nie pozwala. Taka będzie (typowa) wymówka pisożydów.

 6. Gniewko z Hajnówki mówi

  Nie odważy się. PiS siedzi głeboko w kieszeni korporacji (bez wskazywania konkretnej nacji), a to one sprzedają nam tę inżynierię społeczną jako produkt.

 7. Greg mówi

  260 tys na 30mln mieszkancow Wstyd 🙁

  1. Anna mówi

   Czyli edukację seksualną pozostawiamy księżom pedofilom. Brawo , tak trzymać.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.