Proizraelska iluminacja w Warszawie w dniu masakry w Strefie Gazy

proizraelska iluminacja w Warszawie/fot. twitter
14
SKLEP-WPRAWO.PL

W dniu, w którym Żydzi dokonali krwawej masakry na Palestyńczykach protestujących przeciw otwarciu ambasady USA w Jerozolimie, władze Warszawy uczciły rocznice powstania Izraela podświetlając na niebiesko-biało Pałac Kultury i Most Śląsko-Dąbrowski. Ambasada Izraela odnotowała ten fakt z wielką satysfakcją.

Krwawe żniwo wczorajszej masakry w Strefie Gazy to 60 zabitych oraz 2700 rannych. Najmłodsza ofiara śmiertelna to 14-latek. Zobaczcie twitterową relację z wczorajszego dnia, którą prowadził coraz bardziej zszokowany dziennikarz Jarosław Kociszewski.

Źródło: twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. aalfa.oomega mówi

  Czas holokaustu=ludobójstwa na bezbronnych Palestyńczykach niedługo się skończy! Za chwilę Pan pokaże 'żmijowe plemię’!

  1. Teresa mówi

   Skończy się czas holokaustu na Palestyńczykach,a zacznie się na Polakach

 2. Marcin mówi

  Straszny naród, bezlitosny i bez jakiejkolwiek moralności! A z drugiej strony właśnie dlatego rządzi Światem i zwycięża a my jesteśmy pionkami!

 3. Waldemar mówi

  Nie długo wszystkie miasta będą miały niebieskie iluminacje.

  1. Ada mówi

   Warto zajrzeć do Maruchy – „Wolne tematy” – m.in. o reakcji Turcji na masakrę izraelską, także inne ciekawe komentarze, a ponadto proszę zwrócić uwagę na komentarz nr 25 (Andzia,pod: warto wiedzieć) – cisza, jak makiem zasiał – od 25 maja unijny zakaz fotografowania……, czyli np. kiedy napadną na mnie złodzieje, to muszę ich prosić o pozwolenie na „fotkę” itd…!!!
   Takim jednym prawnym zakazem ….. „dokona się” bardzo dużo…..złego w wielu obszarach działania człowieka !
   Myślę, że dla pracy dziennikarzy jest to bardzo istotne i z pewnych względów bardzo pilne.

 4. Constancja mówi

  Najpierw lucyferyczny mord, potem iluminaci zrobili iluminacje swietlne na czesc niosacego swiatlo…

 5. Dariusz mówi

  Przecież Warszawą rządzi żydówa parchata!! Ma do pomocy wielki sztab ,,parchów,, zasilających ,,władze,, Warszawy,więc nie ma co się dziwić.To nie Polacy podświetlili pałac i most.Polacy w tej chwili są po stronie narodu palestyńskiego i przeciwko zbrodniczemu,bandyckiemu tworowi,który jak rak wyrósł na ziemiach palestyńskich!

 6. Spostrzegawczy mówi

  Rodowici Warszawiacy wstydzą się za to, co się dzieje w Warszawie. Niestety jest tu prawie w 100 % napływowa ludność z całej Polski, a ostatnio z różnych kontynentów, a i tradycyjnie zatrzęsienie Żydów. Sytuacja z roku na rok nie poprawia się, ale pogarsza. Tylko trochę lepiej jest wokół Warszawy. A czy w Polsce jest inaczej ?!

  1. Kocur mówi

   Dlatego nie rozumiem jak można gloryfikować Powstanie Warszawskie. To co się dzieje w Warszawie, to właśnie pożądany przez inicjatorów efekt tego samobójczego zrywu – masa ludzka z różnych regionów Polski oraz świata bez toższamości, podatna na manipulacje co wykorzystują skrzętnie Żydzi.

 7. goj mówi

  A na urodziny Hitlera nic nie zrobiono. Czemu? Przecież naziści i żydzi to jedno i to samo.

  1. Kocur mówi

   Niestety mylisz się.
   Żydzi są znacznie gorsi.
   Po dojściu Hitlera do władzy, skrajnie antypolski kurs Republiki Weimarskiej został zahamowany, a relacje polsko-niemieckie zaczęły się stabilizować.
   Hitler widział Polskę jako sojusznika w walce z komunizmem.
   Choć trudno nazwać Niemców naszymi przyjaciółmi, to przynajmniej w przypadku stosunków polsko-niemieckich jakaś symetria istnieje.
   Więc w obecnej sytuacji, kiedy widzę płaszczenie się pisu wobec Izraela, określenie „volksdeutsch” uważam za mętne i niejednoznaczne.
   Niestety Beck wrzeszczał „nie oddamy guzika” podczas gdy naprawdę myślał „Niech Polacy robią za kamizelkę kuloodporną na żydowskim ciele”.
   To polityka Sikorskiego, jak i AK zgotowała nam koszmar dzisiejszego dnia. Interesy żydowskie były dla londyńskich elitek ważniejsze niż polskie.

 8. Ink mówi

  Žydzi to faszyści jak biorą przykład z Hitlera

  1. Ada mówi

   Watro jednak sobie przypomnieć, dlaczego Hitler chciał ich się pozbyć?, dlaczego byli zewsząd wypędzani?

 9. julie mówi

  Przeciez ci bandyci znowu okrywaja Nas Narod Polski kalumia . Przeciez ten wystroj to jawne szyderstwo z ludzi ! Palestynczykiw i Nas Polakow. ! Kto do cholery jest prezydentem w Polsce ? ! A dydol jak by nigdy nic wybiera sie na przedluzona najowke ? ! To nie izrael aby sobie tworzyc pomysly bandyckie na ulicach Warszawy ! Gdzie jest rzad ? ! Jak smieliscie zezwolic na tak parszywe zachowanie ! ?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.