Program Jana Śpiewaka dla Warszawy: edukacja seksualna i powrót tęczy na Plac Zbawiciela

Jan Śpiewak/ fot. facebook
7

Jan Śpiewak, kandydat na prezydenta Warszawy wspierany m.in. przez Partię Razem i Zielonych, przedstawił dziś jeden z elementów swojego programu dla stolicy. „Miasto powinno wspierać rozwój i harmonijne współistnienie wszystkich członków i członkiń warszawskiej społeczności. Najwyższy czas, by władze miasta przestały ignorować istnienie i potrzeby jednej z największych grup społecznych – liczącej ok. 200 tysięcy osób społeczności LGBT+. Chcemy, by Warszawa wreszcie stała się przestrzenią tolerancji i akceptacji, przestrzenią wolną od uprzedzeń, stereotypów czy dyskryminacji” – czytamy na Facebookowym profilu Śpiewaka.

Realizacja tych postulatów ma nastąpić poprzez wdrożenie programu „Warszawska Karta LGBT+”. Oto jego założenia: hostel interwencyjny dla osób LGBT+; dodatkowe zajęcia o zdrowiu i edukacji seksualnej dla dzieci i młodzieży; wprowadzenie do szkół instytucji Latarników, czyli osób kontaktowych dla uczniów LGBT+; stworzenie miejskiej instytucji społeczno-kulturalnej dla osób LGBT+; patronat nad Paradą Równości; pełnomocnik ds. społeczności LGBT+; monitoring przestępstw z nienawiści; instytucje i urzędy bezpieczne i życzliwe dla osób LGBT+.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Śpiewak zapowiedział też, że jeśli zostanie prezydentem Warszawy, tęcza wróci na Plac Zbawiciela.

Przeczytaj też:

Lewacki kandydat na prezydenta Warszawy o prawicowym blogerze: „brunatny pomocnik Patryka Jakiego”. Będzie pozew!

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. MSW mówi

  Warszawa jest jeszcze za biedna na pana Janie Śpiewak. Prosze kandydować na prezydenta Hamburga, gdzie geje nie boją się publicznie całować, gdzie architektura cieszy oko a transport miejski jest darmowy do 18 roku życia. Warszawa potrzebuje biznesmena, który odzyska utracone działki i będzie budował wieżowce, siedziby banków i inne biznesy. Wybuduje metro, mosty, infrastrukturę, przedszkola, place zabaw, parki rozrywki, muzea i burdele. Wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki czy Rafał Kazimierz Aleksander Trzaskowski to cyniczni skurw…. śpiewają jak im partia zagra. Ale przynajmniej nie zrobią z warszawskiego urzędu tęczowego pajacykowa.

 2. Spostrzegawczy mówi

  Czy już każdy Żyd jest zboczony lub popiera zboczenia ?!

  1. Grand Admiral Thrawn mówi

   Tylko ten co za moralną podstawę wiary uznaje Talmud. Czyli w rzeczywistości prawie każdy…

 3. Mr. ?? mówi

  Było do przewidzenia że lewak będzie wspierał LGBT, edukacja seksualna później będzie przyzwolenie na gwałty, pedofilie, nekrofilię, kazirodztwo
  akceptacja i tolerancja dla zboczeń dewiacji zgodnie z talmudem

 4. Natyma mówi

  Młody Śpiewak idzie w ślady ojca Pawła Śpiewaka – ideologa UW/PO – młoda gwardia idzie po nowe dusze do sprowadzenia na drogę potępienia.

 5. Hammurabi mówi

  Pan Śpiewak nie zdaje sobie sprawy z tego, że zbyt wcześnie odkrył karty. Zapewne cieniutko z poparciem więc szuka go u zboczeńców i patologii. Mam nadzieję, że Warszawiacy dadzą w końcu solidnego kopa tym, którzy ich miasto okradają i niszczą jego i tak nadwątlony wizerunek.
  A swoją drogą… Zastanawia mnie postawa kibiców Legii. Ludzie, którzy potrafili się zorganizować, podjąć działania i pokazać światu kapitalne oprawy meczów, potrafili uderzyć prawdą pomiędzy oczy (wielki szacun!) teraz siedzą cicho? A co w Waszym honorem? W waszym mieście źle się dzieje. Może już w końcu czas na inną działalność niż ustawki.

 6. Andrzej, zwykły mieszkaniec tego kraju mówi

  Ciekaw jestem, czy także mają w planie monitorować przestępstwa z nienawiści do osób heteroseksualnych oraz Kościoła Rzymsko Katolickiego

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.