Profanacja! Defilada z krzyżami ubranymi w koszulki z napisem „Konstytucja” [WIDEO]

defilada konstytucji/ fot. twitter
9

W niedzielę „obrońcy demokracji” zorganizowali w Warszawie przemarsz spod Pałacu Prezydenckiego do Grobu Nieznanego Żołnierza. Uczestnicy „Defilady konstytucji” nieśli drewniane krzyże ubrane w koszulki z napisem „Konstytucja”. Pojawili się też pod pomnikiem ofiar katastrofy smoleńskiej. Po zakończeniu marszu powbijali sprofanowane krzyże w różnych miejscach w Warszawie.

Podczas manifestacji skandowano hasła „Wolność, równość, demokracja”, „Konstytucja” . W defiladzie uczestniczyli zadymiarze zakłócający spotkania kandydata na prezydenta Warszawy Patryka Jakiego. Uczestniczy marszu złożyli wieniec przed Grobem Nieznanego Żołnierza.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przeczytaj też:

Zdewastowano kapliczki upamiętniające Żołnierzy Wyklętych i Polaków pomordowanych na Wschodzie

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zbulwersowany mówi

  KEP powinien natychmiast wezwać wiernych do Krucjaty przeciw barbarzyncom. Parę pustych łbow by wreszcie potoczyło się po ulicach miast i miasteczek i wreszcie może zapanowalaby normalność a i rycerskosc odzyskałoby złoty blask.

 2. Grand Admiral Thrawn mówi

  Mnie już nic nie zdziwi. Zupełny brak poszanowania dla symboli religijnych! Istny debilizm, murzyństwo, dresiarstwo i chamstwo! I to mają być obrońcy wolności i praworządności? !

 3. Ania mówi

  A gdzie są prawnicy, którzy ukończyli uczelnie katolickie. Gdzie są prawnicy, którzy corocznie biorą udział w drogach krzyżowych. Gdzie są organizacje katolickie, które mają w swoich szeregach wyspecjalizowanych prawników. Powinni oni wszyscy niezwłocznie kierować do prokuratur zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa i żądać najwyższych kar przewidzianych prawem a także najwyższych odszkodowań z powództw cywilnych. Jeśli tego nie robią to mają na swych sumieniach grzechy zaniechania. Wierni chętnie by przyłączali się do takich postępowań, a lucyferianie by byli puszczani do więzień w samych skarpetkach. Na co jeszcze czekacie prawnicy katoliccy ? Na Sąd Boży ? Marny wasz los !

  1. michu mówi

   Może boją się ziemskiej potęgi lucyferian?

  2. benedykt mówi

   I tu racja całkowita. Za profanację krzyża czerwone gówna powinny otrzymać b. solidnie odmierzoną (według „zasług”) nagrodę..

 4. Andrzej, zwykły mieszkaniec tego kraju mówi

  A gdzie ta pani od rozwiązywania przemarszów w Warszawie na podstawie koszulek?

 5. #K mówi

  To zwykli tchorze tylko jedna religia im przeszkadza !! Jarmulki zydowskiej by sie bali zalozyc i wyszydzac ponizac albo jakis znakow muzulmanskich

 6. Ania mówi

  Dobrze, dobrze…. niech dalej pokazują co sobą reperezentują! Z każdą ich akcją przybywa ludzi, którzy dostrzegają z kim mają doczynienia.

 7. Marian mówi

  Pytałem tę rudą babę, czy jej Unia pozwoli na rozwój firmy, to sie tłumaczyła, ze ona nigdy ie będzie zatrudniać więcej osób, niz zatrudnia dziś. Swoja drogą, ciekawe jaka to firma, skoro baba biega po ulicach za 150 zł od występu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.