Prof. Cenckiewicz nękany pogróżkami: „Jest scenariusz mojego pogrzebu”

Sławomir Cenckiewicz/fot. youtube
9

– Dzisiaj otrzymałem informację, żebym przekazał .@Cenckiewicz żeby uważał na siebie, ze względu na ujawnienie sprawy Pani Ewy Gawor. Zdumiewające – poinformował na Twitterze dziennikarz Polskiego Radia, Rafał Dudkiewicz.

– Potwierdzam: mam w ostatnich 2 tyg. nasilenie pogróżek, również takich w których pada mój adres zamieszkania, jest też scenariusz mojego pogrzebu. Normalny człowiek musi się wystraszyć więc się obawiam, ale z drogi nie zejdę – będą kolejne teksty o Gawor i jej współpracownikach – odpowiedział prof. Sławomir Cenckiewicz.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

12 sierpnia br. Cenckiewicz opublikował na Twitterze informacje i dokumenty, z których wynika, że Ewa Gawor, szefowa Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w stołecznym Ratuszu, która rozwiązała Marsz Powstania Warszawskiego zorganizowany przez narodowców, to podporucznik Milicji Obywatelskiej i funkcjonariusz departamentu PESEL MSW w latach 1979 – 1990. Cenckiewicz udowodnił też, że Gawor skłamała twierdząc, jakoby przez lata pracowała na etacie cywilnym.

Źródło cytatów: twitter

Przeczytaj też:

Poseł Winnicki ujawnia: anarchistyczna lewica przeszkoliła urzędników warszawskiego Ratusza i policję

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Ania mówi

  Przecież są to groźby karalne. Dlaczego nie składa zawiadomienia do prokuratury ?

  1. michu mówi

   Bo tam nie było dekomunizacji, czyli nigdy nie wiadomo jaki rozkaz dostanie niezawisły sąd ;).

 2. michu mówi

  A co on myślał,że ma do czynienia z łagodnymi katolikami? Już go tam ubecy nauczą gdzie się kończy wolność słowa itp ;).

 3. Robert mówi

  Każdy cywil w służbie krajowi,musi drżeć przed systemem przychylnym milicjantowi,a milicja jest Światowa!Wszystkie narody do lamusa chowa i nadzoruje,jak się wielki kołchoz buduje,którego zwykły człowiek nie ruszy,choćby funkcjonariusza złapał za UCHO i szarpał za uszy,nie wzruszy funkcjonariuszy sądu $wiatowego

 4. ? mówi

  Jaka niby porucznik MO – tow. Gawor skończyła Akademię im Dzierżyńskiego w Legionowie – to była szkoła SB, milicjanci „uczyli się” w Szczytnie…

 5. Hammurabi mówi

  Tak, groźby karalne, oczywiście tylko i wyłącznie wówczas, jeśli będą dotyczyły kogoś z opozycji, lub Żyda. O, to wówczas pewnie podniósłby się rejwach i płacz w całej lewackiej Europie.

 6. tom mówi

  kto wreszcie weźmie za pysk ubectwo i wsioków? zlikwidować im spółki i wyp… z gospodarki i polityki

 7. iwo mówi

  Pytanie. Kto w latach 70, jak i obecnych, pełniąc jakąkolwiek naczelną funkcję w strukturach państwowych nie był płatnym tajniakiem SB? Ja takich nie zam!

 8. Pola kowalska mówi

  Gawor agenciara zydowka podpora GRONKOWCA ktorego SZAMBO ZYDOWSKIE pomalu oczyszcza ba zaczna sie byc” porzadnym obywatelem” ODDALA PIENIADZE OKUPANT ZYDOWSKI zaczyna wybielac parchow zydowskich agentow.Faszystowski ratusz przeszkolony przez faszystow do walki o POLSKOSC

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.