Prezydent Wrocławia szkalujący polskich narodowców deklaruje poparcie dla ambasador Izraela

Rafał Dutkiewicz / Fot. YouTube
18

Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz, który fetował komunistycznego mordercę Żołnierzy Wyklętych prof. Zygmunta Baumana, chciał sprowadzać do Wrocławia islamskich nachodźców i szkalował polskich narodowców oraz uczestników Marszu Wielkiej Polski Niepodległej, postanowił wesprzeć ambasador Izraela Annę Azari i naczelnego rabina Polski Michaela Schudricha w antypolskiej hucpie rozpętanej w związku z nowelizacją ustawy o IPN. „Jako wierzący katolik czułem się w obowiązku zadzwonić do Pani Ambasador Izraela w Polsce i Naczelnego Rabina naszego Kraju, żeby powiedzieć im: „Są politycy i ludzie w naszym kraju myślący zupełnie inaczej niż aktualna większość w polskim parlamencie” – napisał Dutkiewicz na twitterze.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

O Rafale Dutkiewiczu wielokrotnie pisaliśmy na naszym portalu. W kontekście wsparcia, jakiego obecnie udzielił Żydom w ich antypolskiej nagonce, warto w tym miejscu przypomnieć  o wątku finansowym. Prezydent Dutkiewicz wspiera Żydów nie tylko słowem, ale i pieniędzmi. I są to pieniądze polskich podatników.

Wrocław przez ostatnie trzy lata nie postawił żadnego mieszkania komunalnego. W latach wcześniejszych za „panowania” Dutkiewicza gmina również nie dokonała nic wielkiego w tym obszarze. Za to każdego roku dokonuje się w księstwie udzielnym Dutkiewicza ok. 700 eksmisji. Mieszkańców, którzy nie mogą opłacić rachunków z różnych przyczyn życiowych, prezydent Dutkiewicz wyrzuca na bruk, ale nie można powiedzieć, że żadnych długów nie umarza. Niektórym umarza. W 2011 roku umorzył Fundacji Bente Kahan, czyli Synagodze pod Białym Bocianem, dług w wysokości 577 tys. zł. Ludzki pan!

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Andrzej mówi

  Czyli oficjalnie zaproponował swoje usługi wrogo nastawionemu do Polski państwu.

 2. Zbulwersowany mówi

  Zdrajca i szmalcownik ! Pierwszy powinien trafić pod Sąd.

 3. Robert B. mówi

  Na Youtube jest nagranie z tej hucpy z tej synagogi. Ten Dutkiewicz trzęsie się tam przed nimi jak galaretka. Albo tak już jego serce go pcha do swoich, albo za wszelką cenę chce, żeby go uznali choć za szabesgoja. Rzygać się chce. Możliwość komentarzy wyłączono. Boją się, skurwysyny, reakcji społeczeństwa. Dobrze wiedzą, że tresura filosemicka nie przyniosła aż takich rezultatów.

 4. Robert mówi

  Poczuł obowiązek szukać zaplecza i poparcia politycznego wśród wyborcy jedynego,który jako pierwszy wybrał się na naród wybrany,przez Boga uwielbiany.

 5. michu mówi

  No ale jakoś prezydentem został. Albo miał lepszy piar niż konkurenci, albo jego ludzie lepiej liczyli głosy 😉

 6. Jarek mówi

  Trzeba zrobić opublikować listę zdrajców narodu i ją aktualizować aby Polacy mogli ich przy wyborach pozbawić publicznych posad. Proponuję inicjatywę ustawodawczą. Zróbmy społeczny projekt ustawy penalizujący zdradę narodu. Czas by tacy osobnicy oglądali świat zza krat o chlebie i wodzie

  1. Karol mówi

   Niestety ale tylko kara główna przyniesie poprawę sytuacji. Aby nie było nieporozumień: kara śmierci musi być przywrócona. Nie tylko dla tego dwużydziana-Polaka ale dla innych jeszcze groźniejszych przypadków.
   Przed przywróceniem kary śmierci albo jednocześnie musi być sądownictwo nie tylko zrepolonizowane ale ale do tego posady obsadzone uczciwymi i mądrymi sędziami.

 7. Son Gohan mówi

  gardzę wrocławiakami to sami folksdojcze, banderowcy i wiadomo kto dlatego takie coś wybierają

 8. Mario mówi

  W samolot i do izraelka niech tam zarządza pustynią

 9. henryk mówi

  Daruj sobie kąśliwe niedorzeczne uwagi – sądząc po nakryciu głowy powinieneś natychmiast wyemigrować do swojego raju.Teraz wiem kto dopuścił do tak katastrofalnego zadłużenia miasto Wrocław – po wyborach nie będziesz się więcej publicznie wysilał ,urząd zniknie.

 10. Barbara mówi

  Dutkiewicz by sie wstydzil jako prezydent stolicy Dolnego Slaska mojej stolicy! Panie Dutkiewicz czas odejść! Już najwyższy czas!

 11. Zdzisław mówi

  Dziś udawanie Żyda jarmułkowego czy Ukraińca we Wrocławiu przestaje się politykom opłacać. Sprawi to ustawa o IPN

 12. kizoo mówi

  Niepotrzebnie obrażasz Wrocławian.Gardzisz Polakami, bo PO wybrali przez dwie kadencje? Tak samo tutaj, sporo, ale nie wszyscy są tutaj durniami.

 13. PNP mówi

  zyd zyda bedzie popieral, nigdy nie wybierac przebierancow na zadne stanowiska w urzedach !!! Glosujmy na Polakow takich co maja Polska Narodowosc !!!!

 14. Radek mówi

  Jedno dobro z tego wyniknie na pewno…. otóż na wierzch wypełza teraz całe plugastwo tej ziemi, ujawnia się i wyje do księżyca choć nic już nie ugra to szuka popleczników przed nieuchronnie zbliżającym sie rozliczeniem i klęską. Nie trzeba nawet ich wydłubywać sami sie ujawniają ku naszej uciesze !!!

 15. Maciej mówi

  Skurwysyn, szkoda że obowiązkowa służba wojskowa już nie istnieje, nie wiemy do kogo strzelać a jest tych psubratów dużo w Naszym Państwie.

 16. Igor mówi

  Rafał Dutkiewicz = to polskojezyczny parszywiec i bezpanstwowiec czyli szamta

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.