Prezydent USA opublikował ranking zakłamanych mediów. Wśród nich Newsweek. Andrzej Duda dziękuje, Tomasz Lis dostaje szału

Po lewej Tomasz Lis, po prawej Donald Trump / Fot. Yooutube
8
SKLEP-WPRAWO.PL

Donald Trump poinformował dzisiaj o przyznaniu nagród dla mediów w kategorii „fake newsów” (nieprawdziwych informacji). Jedna z tych wiadomości dotyczy jego wizyty w naszej ojczyźnie i spotkania z Agatą Dudą-Kornhauser. W sprawie wypowiedział się na Twitterze Andrzej Duda, który podziękował prezydentowi USA oraz Tomasz Lis, który dostał białej gorączki, ponieważ jego tytuł znalazł się w rankingu zakłamanych mediów.

„Prezydent Donald Trump ponownie podkreślił siłę fake newsów. Dziękuję Ci. Musimy nadal walczyć z tym zjawiskiem” – napisał na Twitterze prezydent Andrzej Duda. Przyznał również, że również nasz kraj zmaga się z powielaniem nieprawdziwych informacji przez media. „Wielu europejskich i nawet amerykańskich oficjeli formułuje swoje opinie o Polsce, bazując na nieustającym napływie fałszywych wiadomości” – zaznaczył Duda.

Prezydent USA opublikował na Twitterze link do strony, na której znajduje się ranking mediów przodujących w produkcji nieprawdziwych informacji. Na pierwszym miejscu w rankingu zakłamanych mediów znajduje się New York Times, a zaraz za nim ABC News, CNN, Time, Washington Post czy Newsweek (8. miejsce), który opublikował fałszywy materiał na temat wizyty Trumpa w Polsce i jego spotkania z Pierwszą Damą. Newsweek napisał, że Agata Duda-Kornhauser nie uścisnęła dłoni Donalda Trumpa, a jedynie jego żony Melanii Trump (klik).

Nie długo trzeba było czekać na skowyt redaktora naczelnego polskojęzycznego wydania Newsweeka Tomasza Lisa. „Pan Duda popiera największego kłamcę w amerykańskiej historii, Trumpa, w walce z fake- news.???. Efekty walki PIS fake- news codziennie o 19.30 – napisał Lis”. No cóż, nie pozostaje nam nic innego, jak Tomaszowi Lisowi pogratulować. Nie czujemy się kompetentni, żeby wraz z nim stawać w jednym szeregu do walki o miano zakłamanego medium. My stosujemy zupełnie inne standardy.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Roza mówi

  Lis a TY byles szczepiony p/wsciekliznie?

 2. Robert mówi

  Przyznaję,nie przeczytałem….ale znalazłem info,że znienawidzone przez coś w USRAelu Chiny,pierwszy raz w historii swiata kupiły od usiech wiecej Cadillaców w całym 2017 roku,od samych USraelczyków,wiec o co ta wojna,za co,za ile,za czyje,dlaczego tak nienawidzą w USa bogatego konsumenta żółtego?Bo jak zmieni nazwisko usraelczyk,zawsze bedzie inny niż Chińczyk.

 3. Jan Twardowski mówi

  Lis to śmieć i żadne jego głupie teksty i próby odwrócenia lisa ogonem nie pomogą..

 4. Bolko mówi

  Nie Pan Duda, tylko Prezydent Duda i nie Trump tylko Prezydent Trump, chamie!

  1. Pepek mówi

   Tak jest . Brawo

 5. Riki mówi

  pismaku dla ciebie takiej zwykłej miernoty jak ty to są Pan Prezydent a nie twoi kumple z Newsweek

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.