Prezydent Trump podpisał ustawę 447. Rząd RP wmawia Polakom, że nic się nie stało

Donald Trump/ fot. twitter
28

9 maja br. prezydent Trump podpisał ustawę 447 (JUST Act) dotyczącą restytucji mienia ofiar Holokaustu, w tym mienia bezspadkowego. Na mocy tej ustawy amerykański Departament Stanu ma obowiązek monitorować stan realizacji żydowskich roszczeń w państwach, które są sygnatariuszami Deklaracji Terezińskiej. Polska jest jednym z nich. Oznacza to, że Żydzi uzyskali od USA oficjalne wsparcie dla swoich działań mających na celu wyłudzenie od Polski gigantycznej kwoty (mówi się już nawet o 300 miliardach dolarów) pomimo tego, że roszczenia te są bezprawne, a wycena wyssana z palca.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Co na to polskie władze?

„Ta ustawa wcale nie mówi o tym, że mają być jakieś konsekwencje wyciąganeNie mówi o relacjach z innymi państwami, a mówi wyłącznie o tym, że Departament Stanu ma monitorować sytuację i informować Kongres o tym, co się dzieje w tej sprawie i tyle” – powiedział dziś w radiowej Jedynce wiceszef MSZ Piotr Wawrzyk.

„Nie przywiązywałbym do tej ustawy zbytniej wagi, gdyż Polska nie jest w niej wymieniona ani w nazwie, ani w treści” – stwierdził szef MSZ Jacek Czaputowicz jeszcze przed podpisaniem ustawy przez prezydenta Trumpa .

„Póki co, ustawy nawet naszego największego sojusznika nie obowiązują w Polsce” – oświadczył we wtorek szef gabinetu premiera Marek Suski na antenie Polskiego Radia 24.

Jak więc widać, akcja polskich władz polega na wyciszaniu emocji Polaków zaniepokojonych działaniem władz amerykańskich, które przyjęły ustawę legitymizującą żydowskie roszczenia do mienia bezspadkowego oraz łamiącą postanowienia polsko-amerykańskiej umowy indemnizacyjnej z 1960 roku. Polskie władze wmawiają nam, że „nic się nie stało, Polacy, nic się nie stało”. Jeśli „nic się nie stało”, to dlaczego Żydom tak zależało na tej ustawie?

Podpisanie ustawy 447 przez prezydenta Trumpa skomentował Stanisław Michalkiewicz na łamach portalu Polonia Christiana. – 9 maja 2018 roku Polska ostatecznie przegrała II Wojnę Światową. Jak inaczej to nazwać? Ustawa 447 oznacza bowiem, że Polacy będą musieli zapłacić Żydom 300 mld dolarów za to, że w czasie II Wojny Światowej Niemcy ich mordowali. Przez cały okres prac nad ustawą 447 polskie władze i największe ośrodki opiniotwórcze milczały w tej sprawie. Jest to najlepsza ilustracja dziadostwa, w jakie Polska popada – stwierdził Michalkiewicz.

– Państwo polskie powinno zatrudnić najlepszych prawników, przygotować księgi strat dla każdego centymetra kwadratowego naszej Ojczyzny i pokazywać światu, jakie ponieśliśmy straty. Bez tego będziemy skazani na żydowskie krzyki i kolejne roszczenia, do spłacenia których być może już niedługo będą nas wzywać kolejne kraje – mówi w rozmowie z PCh24.pl dr Ewa Kurek.

W tym kontekście warto zwrócić uwagę na artykuł izraelskiego dziennikarza Nadava Eyala opublikowany na portalu ynetnews.com w lutym br. Eyal pisze tam otwartym tekstem: „Izrael musi walczyć przeciwko Polsce w instytucjach Unii Europejskiej. Musi wykorzystywać swoje wpływy w Stanach Zjednoczonych. Setki tysięcy Izraelczyków to dzieci i wnuki polskich obywateli żydowskich, których własność została skradziona przez państwo [polskie – przyp.red] lub ich sąsiadów. Ograniczone i niedorzeczne postanowienia dotyczące zwrotu miały sens, gdy państwo polskie nadal utrzymywało sojusz z Izraelem. Ten sojusz został całkowicie podminowany i nadszedł czas, aby skorzystać z członkostwa Polski w UE, aby wezwać do stworzenia odpowiednich systemów zwrotu mienia”.

To jak? Naprawdę nic się nie stało?

Źródło: twitter, pch24.pl, polskieradio.pl, ynetnews.com

Przeczytaj też

Katarzyna TS: Mega hucpa, czyli jak Żydzi wyliczyli gigantyczną kwotę roszczeń wobec Polski

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Adi mówi

  I dla tego powtarzam że noc długich noży nadchodzi ,,teraz parchy będą mieli prawdziwy holokaust na pohybel żydowskim parchom i tym co ich wspierają czyli pisiorom i innym .

  1. pw mówi

   Wkurw…ny Polak jest nie do zatrzymania. Tym razem bedzie No mercy! Walka bedzie nie do ostatniej krwi Polaka ale do ostatniego szubrawca i zdrajcy narodu.

  2. Teresa mówi

   Tak,ty ruszysz na Żyda a na ciebie czołgi amerykańskie które przyjechaly ostatnio

 2. Waldemar mówi

  To się okaże. Pożyjemy zobaczmy dobre serce naszego sojusznika.

  1. Andrzej Józef mówi

   Nie rozumię tych emocji,złości i głupoty.
   Szczegòlnie pani Dr.Ktòra wszystko robi aby zmiejszać odpowiedzialnośc Niemców za || wojnę światowo.
   Główne zdanie.
   POLSKA NIE JEST WYMIENIONA ANI W NAZWIE,ANI W TREŚCI.
   Stare przysłowie mówi trzymaj swoich przyjaciół blisko a nieprzyjaciół jeszcze bliżej.
   Polski Rzod powinien zatrudnic najlepszo firmę prawniczo w USA (wskazane Żydowsko) I oskarzyć Panstwo Niemieckie o 2tryliony dolarów za zniszczenia ||wojny światowej spowodowanej w Polsce . Mnienie Polskie I Żydowskie.
   Po wygranej sprawie sprawie odpalic działkę która się należy Polskim Żydom . Bez złosci
   I nienawisci prawdziwy sprawca tej tragedji został ukarany. Tak naprawdę na tragedię któro so winni NIEMCY nie ma ceny.

 3. Kamil mówi

  Duda pewnie dniami i nomaci modlił się aby Trump podpisał tą ustawę w końcu jest to w interesie żydów także Duda na pewno już jest szczęśliwy.

  1. Clairvoiant mówi

   a szczegolnie jego żydówka..urządzająca państwo Polin swoim pobratymcom.. zobacz na dole strony, które państwa Europy jeszcze nie mają żyda na czele w parlamencie Europejskim: https://corruptico.com/2018/09/30/eu-crypto-jews/

 4. ikss mówi

  Polskji Rząd? zachowuje się jak zona alkoholika. Koch tym mocniej im mocniej dostaje po mordzie.

 5. zołza mówi

  Wszystko było już dawno zaplanowane…musiała pojawić się tylko odpowiednia osoba, jak również data wydaje się być nieprzypadkowa.
  Boże,chroń Polskę!

 6. Normalny mówi

  Odpowiedź Polaków na stanowiska tych sfiksowanych lucyferian łącznie ze zbzikowanym Trump-kiem powinna być natychmiastowa i następująca :
  1 Pełna Intronizacja Jezusa Chrystusa Króla Polski , 2 Wprowadzenie penalizacji za antykatolicyzm i antypolonizm oraz likwidacja penalizacji za tzw. antysemityzm, bo jest nadużywana przez Żydów do walki przeciw mówieniu prawdy o nich 3 Anulacja wszelkich długów zaciągniętych przez okupantów byłych i obecnych, 4 Nacjonalizacja dziko sprywatyzowanych, poniżej wartości rynkowych, przedsiębiorstw wraz z gruntami pod nimi a także obcych ośrodków dywersyjno-medialnych, 5 Odszkodowania za zbrodnie na narodzie polskim, za straty materialne i terytorialne od Niemców, Rosjan, Żydów, Ukraińców, Litwinów 6 Wprowadzenie kary śmierci, bez przedawnień, dla zdrajców, malwersantów, morderców, 7 Ścisła współpraca z kresowiakami i „Polonusami”, 8 Efektywne zagospodarowanie polskich bogactw naturalnych, 9 Znaczące obniżenie podatków, 10 Władza, gospodarka, finanse i handel w Polsce dla Polaków

  1. Teresa mówi

   I kto to m zrobić?PIS?Polski kościół przeżarty masonerią?

  2. Constancja mówi

   To akurat jest mozliwe i to jest jedyna droga do naszej wolnosci. A wolnosc kazdy czlowiek moze miec tylko w Bogu.
   Polacy musza sami sie zjednoczyc wokol Boga. Wybrac kaplana, ktory jest bez watpliwosci gleboko wierzacy, bo ktos na czele musi stanac. A potem juz wypelnienie kosciolow, Msze Sw., modlitwy rozancowe (codzienne), procesje z Najswietrzym Sakramentem, ale przede wszystkim przestrzeganie dekalogu – to przyjdzie jako laska udzielona nam z Nieba, bo kazdy rozmodlony czlowiek jesli prosi z glebi serca o przebaczenie i wyprostowanie jego drogi taka laske otrzymuje. Na koniec my jako narod, Polacy odpowiedzialni za nasz kraj doprowadzamy do intronizacji Krola Jezusa Chrystusa. I tu wystarczy nawet 10% spoleczenstwa bo i tak wszystkich nie zdola sie nawrocic, zeby Matka Boska Krolowa Polski interweniowala.
   Jesli Boga odrzucimy, to odrzucimy rowniez nasza ojczyzne, tak jak sie to stalo w zachodnich spoleczenstwach.
   Wybierajcie albo rzady Lucyfera i Eurokolchoz pod zarzadem zydomasonerii, albo Polska pod zarzadem Jezusa Chrystusa. I nie ma innej opcji.

 7. Spostrzegawczy mówi

  Jest to koniec przyjaźni polsko-amerykańskiej. Zresztą była ona jednostronna i całkowicie zwodnicza. Polacy powinni się teraz błyskawicznie organizować w stowarzyszenia, fundacje itp. i dochodzić mienia bezspadkowego w USA po obywatelach polskich różnych narodowości zmarłych bezpotomnie od czasów Kolumba na terenie USA. Odpowiednią ustawę tego typu muszą przegłosować najpierw w trybie natychmiastowym polskie władze. Oj ! zbiorą się z tego pieniądze na przejęcie kilku stanów.

  1. Ada mówi

   Aaa, to sami Amerykanie utworzyli taki przekręt, czy tam precedens – cóż, kij ma dwa końce, nie inaczej.
   Muszą się wziąć za to bezwzględnie, jako rzekłeś „….w trybie natychmiastowym
   polskie władze”. TAK!
   Jak również po kolei, do rozliczenia wszyscy sprawcy bestialstwa wobec Narodu Polskiego oraz za potworne zniszczenia, gruzowisko dokonane na terenie całej Polski!

  1. kpisz sobie facet ! mówi

   musztarda po obiedzie !!! teraz ?! jak sobie jankesi z zydami uchwalili ?!!!

  2. Ania mówi

   Teraz ! Teraz też trzeba przeciwdziałać hochsztaplerom, a nie zniechęcać ludzi do przeciwdziałania ! Petycja Podpisana !!!

  3. Zbulwersowany mówi

   Może chociaż teraz choć kilkaset tysięcy podpisów ?!

 8. Pan Kracy mówi

  „Departament Stanu ma obowiązek monitorować…”
  Co to znaczy „monitorować”? Ano musi zostać powołany w Polsce odpowiedni organ (raczej żydowski niż polski), żeby wyodrębnił stosowny majątek (wart 300 mld $ – bilion zł?), który to organ sprawdzi ową „realizację żydowskich roszczeń”. Jeśli sprawdzi – Polska w podskokach oddaje bądź się ociąga, wtedy zaraportuje rzecz Departamentowi Stanu USA, a ten odpowiednio zareaguje (sankcje gospodarcze, ban dla dyplomatów itp.).

  Tak zrobi nasz Największy Sojusznik, a „nasi” Zasrancen ocierają oplutą gębę, mówią że to deszcz i „Ta ustawa wcale nie mówi o tym, że mają być jakieś konsekwencje wyciągane”. Pewnie liczą przy tym, że Polacy z wdzięczności znowu na nich zagłosują. Znając polskie safandulstwo, mają na co liczyć. Jedyna nadzieja w tym, że jak oddadzą żydom wszystko, to i urny wyborcze i wybory będą odwołane.

 9. goj mówi

  „Znam ucisk twój i ubóstwo, lecz tyś bogaty, i wiem, że bluźnią tobie ci, którzy podają się za Żydów, a nimi nie są, ale są synagogą szatana.”

 10. krzysiek mówi

  cyrk jankesow z zydami !
  Jakies państwo w imieniu innego panstwa chce wyludzc jakies nieprawdopodobne kwoty ?!
  Pisiaki jak nawala w tej sprawie to lepiej nie mówic jak ich Polacy potraktują !!!

 11. aalfa.oomega mówi

  Wojna zapewne wybuchnie w 2021 roku – 7 lat po ostatnim kryzysie finansowym! O najbliższej przyszłości mocarstwa USrael [JUDE chcą tylko od nas wyszlamować kasę, a prawdę mają gdzieś!; w przyszłości: skoro Polin ma być europejskim węzłem logistycznym – to chcą nim (po zawłaszczeniu) zarządzać!; o ich kolonii nad Wisłą: JUDEOpolonii], dżihadzie i 3.wojnie światowej – w książce pt.: ‘2021, Moonwars’ (na: docer.pl)

 12. Claire mówi

  Jeśli Trump jest Żydem niemieckiego pochodzenia, na smyczy Żydów amerykańskich, jeśli nasze ekipy rządzące są złożone w większości z Żydów… jaki mają polskojęzyczni posłowie w tym interes, aby majątek należący do Polaków pozostał nadal w polskich rękach? Żaden. Zacierają tylko ręce i cieszą się, że tak łatwo mogą nas ograbić, bo sami bezmyślnie wybierając Żydów na swoich przedstawicieli, podkładamy głowy pod topór. Jeśli nie nastąpi przebudzenie Polaków, nie będziemy mieć swojej Ojczyzny i będziemy niewolnikami na ziemi polin lub na wygnaniu do końca swoich dni. Nasze dzieci też.

 13. Piotrx mówi

  Działacz polonijny o ustawie 447: To próba przygotowania gruntu prawnego, żeby wyłudzić od Polski setki miliardów
  https://wpolityce.pl/polityka/393468-nasz-wywiad-dzialacz-polonijny-o-ustawie-447-to-proba-przygotowania-gruntu-prawnego-zeby-wyludzic-od-polski-setki-miliardow
  …..Niektórzy politycy PiS, m.in. wicepremier Jarosław Gowin, który był w ubiegłym tygodniu w USA, uspokaja polską opinię publiczną, że ustawa 447 nic nie znaczy, że to tylko deklaracja. Jak pan to ocenia?
  Jest to błędne rozumowanie. Nie wiem skąd pan Gowin czerpie takie pomysły. Stany Zjednoczone są krajem bardzo praktycznym. W Kongresie nic nie dzieje się przypadkowo. Ustawa S.447 jest konsekwencją długofalowych działań, których celem jest zmuszenie Polski do wypłaty nienależnych odszkodowań amerykańskim i międzynarodowym organizacjom roszczeniowym wspieranym przez Israel. Może nas tu jednak spotkać również coś znacznie gorszego.
  Co?
  Wymuszenie przeprowadzenia tak zwanej „restytucji mienia bezspadkowego”, która jest tak naprawdę próbą wymuszenia przekazania przez Polskę żydowskim organizacjom roszczeniowym znacznej części aktywów należących do narodu i państwa polskiego.
  W latach 60. PRL podpisał umowy indemnizacyjne z USA i państwami zachodnimi, które wypłacały odszkodowania.
  Umów tych było 12. Na mocy traktatu między Stanami Zjednoczonymi i Polską podpisanego w 1960 roku, Polska wypłaciła obywatelom Stanów Zjednoczonych odszkodowania za mienie utracone przez nich w procesie komunistycznej nacjonalizacji. Stany Zjednoczone administrowały ten proces i podpisały z Polską końcową umowę indemnizacyjną. Około 11 tysięcy osób zwróciło się po odszkodowania do specjalnie w tym celu powołanej amerykańskiej komisji. Mniej więcej połowa podań została rozpatrzona pozytywnie. Około 6000 osób otrzymało odszkodowania w wysokości 30 procent wartości utraconych nieruchomości. Połowę podań z różnych powodów odrzucono. Obecnie amerykańskie organizacje roszczeniowe żądają „odszkodowań” równych 100 procent dzisiejszej wartości tychże aktywów, lub też alternatywnie postulują przeprowadzenie pełnej „restytucji” mienia. Wsparcie dla tych idei przez Kongres USA jest oczywistym naruszeniem zapisów traktatu międzynarodowego podpisanego przez Polskę ze Stanami Zjednoczonymi w roku 1960-tym.
  …..
  Czy polska dyplomacja podejmowała działania, żeby uniemożliwić przegłosowanie ustawy?
  Takie działania nie są mi znane. Były szef MSZ-u Witold Waszczykowski powiedział, że wspomagał akcje Polonii. Nie wiem jakie akcje miał na myśli, bo od 12 grudnia 2017, od czasu kiedy ustawa S.447 została przyjęta przez Senat, byłem osobą mocno angażującą się w działania Polonii w tej sprawie, i nigdy, stwierdzam to z całą odpowiedzialnością, żadnego wsparcia ze strony polskiego MSZ-u nie otrzymaliśmy. Edmund Lewandowski, jeden z dyrektorów organizacji Coalition of Polish Americans miał rozmowę w MSZ-cie w Warszawie bodajże 16 grudnia 2017 w czasie której usłyszał, że Polonia nie powinna angażować się w żadne działania w sprawie ustaw S.447 i H.R.1226.
  ……
  W żadnym kraju cywilizacji zachodniej nie obowiązuje prawo pozwalające na zwrot mienia osobom, które nie miały potomków. Wszędzie własność bezpotomna przechodzi na własność Skarbu Państwa.
  Tak jest też w USA. Nie ma więc podstaw, ani potrzeby żeby Polska działała wbrew swoim interesom i niezgodnie z istniejącym prawem. Jeżeli ustawa S.447 stanie się obowiązującym prawem będzie to naruszeniem uniwersalnych norm prawa tak polskiego jak i amerykańskiego. Stworzy to precedens prawny, który uderzy również w Stany Zjednoczone.
  ………
  Czy pojawiają się kwoty odszkodowań, jakie Żydzi chcą uzyskać od Polski?
  Kwoty te są coraz to wyższe. Kiedyś mówiło się o 50, potem o 65 miliardach dolarów. Teraz nowojorskie grupy roszczeniowe podają już sumę 300 miliardów dolarów. Podejrzewam jednak, że grupy te mają też chyba również inne, bardziej ambitne plany. Ustawa HR 1226 która była procedowana wcześniej w Izbie Reprezentantów, a z której zrezygnowano na rzecz senackiej ustawy S.447, nie mówiła o odszkodowaniach, ale o pełnej restytucji mienia. Nie znam dokładnych statystyk, ale zgaduję, że przed wojną Żydzi byli właścicielami około 20 procent wszystkich polskich nieruchomości. Jeżeli mówi się o restytucji mienia „bezspadkowego i beztestamentowego” to mamy tu do czynienia z ryczałtowymi roszczeniami sięgającymi pułapu 20% wszystkich istniejących w Polsce nieruchomości. 20% wszelkich istniejących aktywów, to jest rzeczywista ewentualna skala zamachu na nas i na naszą państwowość. Nonsensowne i nieprawdziwe opowieści prezydenta Dudy o dwóch narodach od 1000 lat dzielących jedną ziemię legitymizują niestety te bezprawne i wyssane z palca roszczenia. Jasne jest, że ewentualne przekazanie w ręce żydowskich organizacji roszczeniowych 20% wszystkich tytułów własności w kraju wymagałoby czegoś więcej niż tylko prawno-administracyjnego zabiegu przekazania aktywów. Skutkiem tej własnościowej rewolucji byłyby „tektoniczne” w swych skutkach zmiany społeczne i polityczne w kraju. Gdyby plany lobby roszczeniowego zostały wyegzekwowane cała istniejąca struktura własności w Polsce zostałaby nieodwracalnie zburzona, a polska scena społeczno-polityczna została kompletnie i na zawsze przeformatowana.
  Środowiska roszczeniowe są bardzo konsekwentne.
  Podejrzewam, że tam nie planuje się niczego w kategoriach miesiąca czy dwóch, ale dziesięcioleci. Strategiczne, dalekosiężne plany realizowane są metodą małych kroków i z pewnością z pomocą dużej dozy manipulacji, nacisków, szantaży i wymuszeń. Przykład manipulacji? Choćby kwestia niczym rzekomo niezobowiązującej Deklaracji Terezińskiej, która po kilku latach nagle w cudowny sposób urasta i przeistacza się w obowiązujący rzekomo traktat międzynarodowy. Ni stąd, ni zowąd, mamy nagle problem z S. 447. Sprawy posuwają się do przodu mimo że łamią obowiązujące normy i rzeczywiste traktaty międzynarodowe, jak choćby umowę między Stanami Zjednoczonymi i Polską z roku 1960. Widzę już dalsze kroki, których można się spodziewać, jeżeli ustawa S.447 wejdzie w życie.
  Co według pana może się zdarzyć?
  Jeżeli ustawa S. 447 wejdzie w życie, i stanie się prawem będziemy mieli do czynienia z natychmiastową eskalacją nacisków politycznych i ataków medialnych na Polskę. W ciągu 18 miesięcy Departament Stanu USA będzie zobowiązany sporządzić odnośny raport i „zadekretować” czy Polska wywiązuje się ze zobowiązań, które rzekomo przyjęła na siebie podpisując Deklarację Terezińską. Jeszcze raz podkreślam – deklaracja nigdy nie była traktatem międzynarodowym – co nie przeszkadza jak widać niektórym w przypisywaniu jej takiej roli. W polityce międzynarodowej już ta deklaracja niestety taką rolę praktycznie i od dawna odgrywa. Jeżeli raport wykaże, że nie zmieniliśmy wystarczająco naszego krajowego prawodawstwa i naszych procesów administracyjnych na tyle, żeby zaspokoić i usatysfakcjonować życzenia żydowskich organizacji roszczeniowych, to będziemy mogli spodziewać się eskalacji rozmaitych wymierzonych przeciwko nam działań.
  Jakich działań? Co ma pan na myśli?
  Możemy spodziewać się rozmaitych politycznych i finansowych nacisków i szantaży, oraz długotrwałych sankcji ekonomicznych. Nie chcę tu roztaczać przed panem i czytelnikami najbardziej czarnych scenariuszy, ale pamiętam jak nie tak dawno temu rozkręcano konflikty etniczne w Jugosławii. Nie mogę zapomnieć również o jakże bliskim w czasie bombardowaniu Serbii.
  Być może ktoś myślący bardzo perspektywicznie tworzy już taki hipotetyczny scenariusz dla nas oparty na konflikcie polsko-ukraińskim? Nie mówię, że musi się on koniecznie wydarzyć, ale jest on, teoretycznie rzecz ujmując, całkiem możliwy i łatwy do zrealizowania. Musimy myśleć strategicznie i poruszać się w wielu płaszczyznach. Myślę, że należy tworzyć alternatywne plany na każdą okoliczność.
  Mam nadzieję, że Polska w sytuacji egzystencjalnego zagrożenia w jakim się obecnie znajduje jest jeszcze zdolna aby znaleźć siły na skuteczne przeciwdziałanie. Tak naprawdę nie chodzi tu przecież tylko o pieniądze, ale o coś znacznie większego, o przejęcie na tym etapie kontroli nad różnymi procesami decyzyjnymi w Polsce. Zmiany społeczno-gospodarczo-polityczne do których by doszło po realizacji przez Polskę tych absurdalnych roszczeń kompletnie zmieniłyby kształt naszego kraju i odebrałyby nam wpływ na cokolwiek……………

 14. Pola kowalska mówi

  Wybranie morawieckiego nie bylo i nie jest przypadkiem dziwi mnie tylko to ze on nic nowego nie wniusl jego wypowiedzi sa takie same jak na POCZATKU wystarczylo sie wsluchac.To samo z nastepnym gownwm juda Wiec niech nikt nie cisnie nam kitu ze PIS rozni sie od PO rzadow bolka czy kwasniewskiego .Nawet ich guru zUSA zyd sie nie zmienil.Ten napad na Polske byl zaplanowany w latach 68 ale nie wyszlo komuchy zazegnaly.W80latach doszla Solidarnosc i nie zostala zduszona a po tym zydki opanowywaly urzad po urzedzie i mamy po 10latach juz ANTYPOLSKI RZAD ZYDOWSKI,kazdy z prezesow jest zydem nie jest to dziwne .Rozboj w latach 90 na rzecz niemieckich zydow nie niemcow przepychanka gdzie finansowano niemieckich zydow finansowo.Obce kraje wybieraja nam ludzi” Honoru” zydow,Cicha zmowa w LIKWIDACJI NARODU POLSKIEGO to pelne 30lat -GDZIE UZYWANA JEST BRON BIOLOGICZNA Na NARODZIE POLSKIM gdzie farfocle zydowskie OKLAMUJA NAS i dalej DEPULUJA Gdzie zyd robi zamach na nasze ZLOTO i REPERACJE dla ZYDOW POLSKO czy nam sa potrzebni obce nacje do potrzymania gatunku POLSKO OBUDZ SIE to powinien byc najwazniejszy program a to spychane jest na ostatnia pozycje.mmy OBCE NACJE KTORE MAJA BYC ZNISZCZONE jak przyjdzie czas na razie ich potrzebuja A nam wmawiaja ze to FACHOWCY z bangladeszu czy pakistanu Uzbekistanu Hindus OKUPANT ZYDOWKI niszcz nas jak moze najlepiej za nastepne 30lat nie bedzie musial robic bo nikogo nie bedzie PRZYMUSOWE SZCZEPIENIA dla DLA NARODU

 15. Pola kowalska mówi

  Ta zydowka dzicz nazywa to „SUKCESEM” dla zydow zgadzam sie z tym 447 to ANTYPOLSKA USTAWA na prawne odebranie nam REPERACJI ZLOTA I MAJATKU NARODOWEGO POLSKIEGO BOGACTW MINERALNYCH

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.