Prezydent spotkał się z przedstawicielami protestujących rolników. Mocny komentarz Kołodziejczaka: „Jedyne rozwiązanie to ulica”

spotkanie rolników z prezydentem Dudą/ fot. Twitter/Kancelaria Prezydenta
10

W środę (30.09.2020) odbył się w Warszawie ogólnopolski protest rolników przeciw ustawie „Piątka dla zwierząt”. Po proteście prezydent Andrzej Duda spotkał się w Pałacu Prezydenckim z delegacją komitetu protestacyjnego, który reprezentowali: prezes Związku Polski Przemysł Futrzarski Szczepan Wójcik i lider Agrounii Michał Kołodziejczak. W spotkaniu wziął też udział przewodniczący OPZZRiOR Sławomir Izdebski.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Rezultat spotkania z prezydentem podsumował Michał Kołodziejczak pisząc na Twitterze, że jedyne rozwiązanie to ulica. W podobnym tonie wypowiedział się Szczepan Wójcik podkreślając, że bez ulicznego kryterium się nie obejdzie.

Komentarz po spotkaniu został też opublikowany na stronie Agrounii: Spotkanie z prezydentem nie napawa nadzieją. Jak widać Jarosław Kaczyński nie tylko własnych posłów i opozycje zapędził do rogu ale udało mu się zrobić to samo z prezydentem. Jeśli prezydent nie wykona odważnego, wyrazistego ruchu prezentującego jest stanowisko nie będzie miał jakiejkolwiek przyszłości politycznej. Andrzej Duda zostanie zmielony przez maszynę, którą jest napędzana nienawiścią przez Jarosława Kaczyńskiego i jego popleczników. Kiedy słyszę, że prezydent boi się zawetować ustawę, bo sejm odrzuci jego weto.. (sic!) nawet jeśli tak będzie to co?! Nikt nie przewidzi co może być w sejmie. Żołnierz strzela, Pan Bóg kule nosi!

Spotkanie z prezydentem nie napawa nadzieją. Jak widać Jarosław Kaczyński nie tylko własnych posłów i opozycje zapędził…

Posted by Agrounia on Wednesday, September 30, 2020

Źródło informacji: Twitter, Facebook

Zobacz też:

„Kaczyński matole”. Ogólnopolski protest rolników przeciw ustawie „Piątka dla zwierząt” [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. marju73 mówi

  Na zdjęciu widać Jaruzelskiego który właśnie wrócił ze spotkania z Rockefellerem i promowanego Bolka.

  1. Marju73 mówi

   Przepraszam, coś mi się pomyliło. P….lę bez sensu.

 2. anonim mówi

  Nic nie wskurają bo syjonistyczne łotry zza oceanu wydali lokalnej jaczejce rozkaz zniszenia narodu Polskiego za wszelka cenę, wielofrontowo i w białych rękawiczkach.

 3. Antyparch mówi

  Jajko vel bosak tez wyjdzie na ulice?
  Bardzo mi zalezy na tej informacji,piniewaz musze przygotowac kostke brukowa na powitanie c i o t y.

 4. Republikanin mówi

  A dziwicie się, że władza szykuje drugi lockdown?

  1. Teresa Maria mówi

   To żadna władza, to sprzedawczyki i zdrajcy.

 5. mieciu mówi

  Nie będzie protestów. Juz szykują zółtą / czerwoną strefę w Warszawie żeby do tego nie dopuścić

 6. hens mówi

  Cały ten ‘protest’ jest o kasę. Górnicy przestali ‘protestować’ po jednej rozmowie. Nie podano co dostali; 600+ czy 1600+, a może i więcej.

  Rolnikom nie przeszkadza ani ubój rytualny dla żydów i arabów wykonywany rękoma ‘katolików’, ani GMO w uprawach, byle kasa była pełna.

  A nic łatwiejszego niż pożyczyć kolejne 50 miliardów i zapłacić hodowcom za ich fermy.

  1. Rebih mówi

   Być może tak to się skończy jak z górnikami. Mateusz obieca coś i zamknie im twarze. Wyjątkowo łatwo przychodzi mu wydawanie pieniędzy i składanie obietnic bez pokrycia. Realizować obietnice będzie przecież i tak kto inny.

 7. pazur mówi

  Śpieszmy się jeść mięso póki legalne.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.