Prezydent Duda zakażony koronawirusem. Wizytował budowę szpitala na Stadionie Narodowym, ale prace nie będą przerwane

prezydent Duda w szpitalu na Stadionie Narodowym/ fot. Twitter
6

W sobotę (24.10.2020) rzecznik prasowy prezydenta Błażej Spychalski poinformował, że Andrzej Duda jest zakażony. – Szanowni Państwo, zgodnie z zaleceniami wczoraj Prezydent Andrzej Duda miał wykonany test na obecność koronawirusa. Wynik okazał się pozytywny. Prezydent czuje się dobrze. Jesteśmy w stałym kontakcie z odpowiednimi służbami medycznymi – napisał Spychalski na Twitterze.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Prezydent przebywa w domowej izolacji, czuje się dobrze, można go uznać za przypadek bezobjawowy, tzn. te symptomy są bardzo delikatne, jeśli w ogóle występują – poinformował na antenie radiowej Trójki szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski.

W piątek prezydent Duda wizytował budowę szpitala na Stadionie Narodowym. Towarzyszył mu dr Artur Zaczyński, który koordynuje prace dotyczące przygotowania szpitala.

– Prace na Stadionie Narodowym toczą się nadal, ja też nie przerywam pracy, chyba, że po to, by odbierać telefony dziennikarzy – poinformował dr Zaczyński po informacji, że prezydent jest zakażony. Zapytany, czy udaje się na kwarantannę odparł, że nie ma takiej potrzeby, ponieważ podczas wizyty prezydenta Dudy obaj mieli maseczki i zachowywali dystans.

Źródło informacji: Twitter, Polsat News

Zobacz też:

Katarzyna TS: O pożytkach z wietrzenia pomieszczeń

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Normalny mówi

   To ściema pod publiczkę, nic mu nie jest czuje się dobrze

 1. Repatriant mówi

  teraz będzie nmiał dwa wirusy: żydowski i cowidowy – śmiertelny jest ten 1-szy
  no to 1 żydodama też z korono

 2. wilk mówi

  JESLI KTOS OGLONDAL FILM ZIELONA MILA,TO PREZYDENT DUDA WCIAGNOL WIRUSA DO SWOJEGO ORGANIZMU,ALE TYLKO ELICJE CZYLI SWOIM PISIORSKIM TERRORYSTA I WYTRESOWANEJ PRZEZ NICH LEWICY KTORA STOI MUREM ZA KACZOREM,CHOC NIE OFICIALNJE JEST PRZECIWKO MIM

 3. fajera mówi

  „te symptomy są bardzo delikatne”
  bezgłośnie popierduje…
  i no żesz rukwa ćam, nikt nie idzie na kwarantannę bo mieli szmaty na ryju i zachowywali dystans, wybrańców ludu to nie dotyczy ale robotnicy tam pracujący to cyborgi?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.