Prezydent Duda nie ujawni aneksu do raportu z likwidacji WSI

9

– W sprawie aneksu WSI prezydent Andrzej Duda na razie podtrzymuje decyzję śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego, który nie zdecydował się na ujawnienie aneksu – poinformował dziś rzecznik prezydenta Krzysztof Łapiński. Jest to odpowiedź na wniosek szefa Służby Kontrwywiadu Wojskowego Piotra Bączka, który w czerwcu zwrócił się do prezydenta Andrzeja Dudy o przekazanie aneksu. Zdaniem Bączka przepisy wymagają, aby aneks został przekazany SKW, ponieważ “to szef SKW jest dysponentem materiałów do komisji weryfikacyjnej, a także dysponentem wszelkiej dokumentacji, w tym także aneksu”.

Rzecznik prezydenta oświadczył: „To jest decyzja prezydenta. Na razie prezydent podtrzymuje decyzję śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego, który nie zdecydował się na ujawnienie tego aneksu. Natomiast wypadałoby, żeby szef SKW troszeczkę miarkował się w słowach”.

„Gazeta Polska” twierdzi, że według nieoficjalnych informacji w aneksie opisano nieznane wcześniej fakty dotyczące genezy polskiej mafii stworzonej przy udziale służb PRL, a także udokumentowano nielegalny handel bronią, inwigilację mediów i parlamentarzystów, inwigilację Kościoła oraz nieopisywane wcześniej działania wojskowych służb specjalnych w sprawie afery FOZZ.

Źródło: pap

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jarek mówi

  I zawsze będzie to tajne – podstawy na jakich istnieje i powstała IIIRP zawsze będą tajne bo obnażą, iż jest dalszą kontynuacją PRL – w te gorszą wręcz stronę

 2. Zenon mówi

  Co za cymbal z tego POdstawionego Judasza,jakim musi byc turoniem ktory POpiera dalej aby Polska byla niszczona.To jest POprostu Andrzej Du,,pa!!!!!

 3. Wademar mówi

  Aneks nigdy nie będzie ujawniony tak jak nigdy wrak samolotu TU 154 M nie wróci do Polski.

 4. Vini mówi

  AHAHAHAHAHAH ….. bo co tu więcej powiedzieć 🙁

 5. Dariusz mówi

  Poczet szkodników Polski zamiast zmniejszać się, niestety powiększa się.

 6. mariusz mówi

  to bylo pewne,ze tajne sluzby i loze znow wyczaruja polsce kolejnego szczura z kapelusza.mialem jednak nadzieje,ze nie bedzie nim kolejny prezydent.

 7. Moni mówi

  Dokladnie widac POd jakie dyktando duda znowu niewoli Rodakow itd

 8. Jarek mówi

  Niech pan Duda opowie o swoim udziale w obradach izaelskiego parlamentu sanhedrynu które były w naszym kraju i po których został prezydentem. Wszędzie o tym piszą więc niech się wypowie abyśmy wiedzieli czyim jest prezydentem

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Glastrennwände
blumen verschicken Blumenversand
blumen verschicken Blumenversand
Reinigungsservice Reinigungsservice Berlin
küchenrenovierung küchenfronten renovieren küchenfront erneuern