Skandaliczny komentarz prezenterki TVP! „Przeciwnicy WOŚP, jesteście zadowoleni?!”

Barbara Kurdej-Szatan / Fot. YouTube
10

Po śmierci Pawła Adamowicza rozpętała się potężna kampania nienawiści przeciwko polskiej prawicy. Ze śmierci prezydenta Gdańska, ugodzonego nożem przez chorego psychicznie bandyty z Trójmiasta, uczyniono prawdziwe paliwo do przemysłu nienawiści wobec milionów Polaków, którym próbuje się przypisać współodpowiedzialność za zabójstwo polityka. Do swoistego „szczucia” na Polaków przyłączyła się polska aktora, a zarazem prezenterka Telewizji Polskiej, Barbara Kurdej-Szatan, znana m.in. z prowadzenia takich programów jak „Kocham Cię Polsko” i „The Voice of Poland”.

PRZECZYTAJ: Niemiecka prasa o zabójstwie Adamowicza: „Zamordowano symboliczną postać demokratycznej liberalnej Polski”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

[Zachowaliśmy pisownię oryginalną – przyp. red.] Szargają mną dziś tak różne emocje – od smutku, przez rozpacz, płacz, niezgodę na to jaki jest świat ( na obojętność, którą spotkałam nawet dziś w pracy, apropos tej tragedii !!! ) – po wściekłość na to co dzieje się w naszym kraju !!!! Wszyscy przeciwnicy WOŚP i co ??? Musiała się stać taka tragedia, musiał zginąć wspaniały, tolerancyjny, uwielbiany przez wszystkich człowiek, aby stało się to, na co czekaliście ????? Naprawdę – jesteście zadowoleni ?!???!? Bo tak wnioskuję po komentarzach, które widzę i w które nie mogę uwierzyć !!! – insynuuje aktorka. Następnie rozczula się nad decyzją „pierwszego filantropa III RP”, który w kryzysowym momencie ucieka z okrętu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jurku !!!! Wiemy, że jesteś rozdarty, zdruzgotany, ale Twoja rezygnacja jest dowodem na to, że zło zaczyna wygrywać … Nie pozwólmy na to !!!! Nie poddawaj się !!!! Kto teraz będzie symbolem walki o dobro, o pomoc – pomimo kłód pod nogi, pomimo wszystko ????

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Szargają mną dziś tak różne emocje – od smutku, przez rozpacz, płacz, niezgodę na to jaki jest świat ( na obojętność, którą spotkałam nawet dziś w pracy, apropos tej tragedii !!! ) – po wściekłość na to co dzieje się w naszym kraju !!!! Wszyscy przeciwnicy WOŚP i co ??? Musiała się stać taka tragedia, musiał zginąć wspaniały, tolerancyjny, uwielbiany przez wszystkich człowiek, aby stało się to, na co czekaliście ????? Naprawdę – jesteście zadowoleni ?!???!? Bo tak wnioskuję po komentarzach, które widzę i w które nie mogę uwierzyć !!! Dlaczego nasz kraj jest tak ogromnie podzielony ???? Nie było tak !!!!!! Jurku !!!! Wiemy, że jesteś rozdarty, zdruzgotany, ale Twoja rezygnacja jest dowodem na to, że zło zaczyna wygrywać … Nie pozwólmy na to !!!! Nie poddawaj się !!!! Kto teraz będzie symbolem walki o dobro, o pomoc – pomimo kłód pod nogi, pomimo wszystko ????? Podejrzewam, że ŚP. Paweł Adamowicz nie chciałby takiego obrotu spraw … Wspierał Ciebie, szerzył dobro, walczmy o to dalej !!!!! Dla Niego, dla nas !!! Dla przyszłości naszego kraju, który przecież wszyscy kochamy !!!!! Spróbujmy tylko zjednoczyć sposób, w jaki kochamy … Polacy ! Idźmy w jedną stronę … szczególnie teraz. Szczególnie w obliczu takiej tragedii. Wczorajsze piękne emocje, które zawsze towarzyszą ludziom chcącym tak licznie bezinteresownie pomóc podczas finału WOŚP, zostały brutalnie zniszczone. Przez chorego człowieka. Nie możemy w to uwierzyć. Nie godzimy się z tym. Nie cofniemy czasu, nie wskrzesimy … Ogromne wyrazy współczucia dla rodziny Pana Prezydenta … Ale możemy spróbować zawalczyć O NAS. W obliczu tak ogromnej tragedii najtrudniej … spróbujmy. Błagam. @adamowiczpawel @j_owsiak #muremzajurkiem #muremzaowsiakiem #stopnienawiści #wielkaorkiestraświątecznejpomocy #Polska #RIP

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

PRZECZYTAJ: Kłamstwo idzie w świat! Lewicowa dziennikarka o zabójcy Adamowicza: „Gangster sympatyzujący ze skrajną prawicą”

Co prawda, w końcowej części komentarza aktorka zaznacza, że Adamowicz zginął z rąk „chorego człowieka”, jednak po nieetycznych insynuacjach niesmak pozostanie. Czy Jacek Kurski będzie miał odwagę i wyciągnie konsekwencje ze skandalicznego wpisu prezenterki telewizji publicznej? Czy skrytykuje pełen insynuacji, skandaliczny wpis swojej pracownicy? A może udowodni po raz kolejny, że posłusznie wykonuje jedynie polecenia środowisk lewicowych, co udowodnił zrywając współpracę z artystką Barbarą Pielą, a redaktora Michała Rachonia wysyłając na przymusowy urlop?

Do Barbary Kurdej-Szatan: Szanowna Pani, w Pani przypadku milczenie jest złotem!

Przeczytaj także:

J. Międlar: Do czerwoności rozpalony piec nienawiści

Profesjonalny hejter! Tragedię w Gdańsku wykorzystuje do siania nienawiści [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Mokotów mówi

  Co portal to każdy ma dopowiedzenia coś o tej żydowinie. Przecież to beztalencie holowane przez swoich sruli. Uspokójcie się i olewajcie to.

 2. jan mówi

  Teraz Faszyści zrobią z mordercy chorego psychicznie a niedługo ten chory człowiek popełni samobójstwo jak w sprawcy modu na Olewniku i sprawa zostanie zatarta

 3. Jacek mówi

  Lewacka, tępa dzida. Bo to zła kobieta jest

 4. Tomasz mówi

  Kurski w zasadzie już na wylocie . Oglądanie TVP jak widzę szkodzi zdrowemu osądowi .

 5. antonio mówi

  jej na duzo pozwalają w tv publicznej, ale niech powie w tym kraju cos nie tak na zydów, wyleci zanim skończy zdanie

 6. Robert mówi

  Błagaj CiA i Mossad,a znajdziesz drogę do piekła

 7. kama mówi

  TA CAŁA …KURDEJ? COŚ TAM, COŚ TAM, INTELEKTUALNIE UBOGA CELEBRYTKA , KTÓRA W TVP POWINNA CO NAJWYZEJ BYĆ ÓSMĄ POMOCNICĄ PANI SPRZĄTACZKI, OBRZYGAŁA SIĘ! DAJCIE JEJ, PREZESIE KURSKI, TEJ TOTALNIE NIEPROFESJONALNEJ, JAZGOTLIWEJ I CHARCZĄCO-SKRZECZĄCEJ BABIE PROWADZIĆ JESZCZE INNE WIELKIE GALE ZA NASZE POLAKÓW PIENIĄDZE!!! DAJCIE JEJ, TO JESZCZE BARDZIEJ ROZZUCHWALI SIĘ B Y OPLUWAC TYCH, KTÓRYCH CHLEB JE! CELEBRYTKA O ABSOLUTNIE ŻADNEJ MERYTORYCZNEJ JAKOŚCI, NICZYM OPRÓCZ PROSTACTWA, INFANTYLIZMU, BEZNADZIEJNIE SKRZECZĄCEGO- ZUPEŁNIE NIEMEDIALNEGO, MĘCZĄCEGO OKROPNIE, NIE DO AKCEPTACJI WRĘCZ GŁOSU, NIEWYRÓŻNIAJĄCA SIĘ. PASUJĄCA CO NAJWYZEJ DO NISKIEGO POZIOMU ROZRYWKI W TVN ALE NIGDY NIE DO TVP! PREZESIE KURSKI, ALE KOGO WY MOZECIE PROMOWAC JAK NIE JEDYNIE SWOICH KURDEJ NIEUDACZNIKÓW, TAKIE NICO TA KURDEJ ALE WIDOCZNIE Z POCHODZENIEM WŁASCIWYM!? ZA TO RACHOŃ SIĘ NIE NADAWAŁ CO??? MIĘDZY INNYMI ZA WYWALENIE PANA RACHONIA, PROFESJONALISTY W KAZDYM CALU, CZŁOWIEKA Z POTĘZNĄ WIEDZĄ, ELOKWENTNEGO, PRAWEGO, PiS MOŻE SIĘ BUJAĆ NA DRZEWO W WYBORACH! PREZES KURSKI Z JAKIMS TAM JAROSŁAWEM OLECHOWSKIM WYWALILI PANA RACHONIA, BO TAK KAZAL, O ZGROZO, JAKIS DANIELS, CZY COS TAKIEGO /PATRZ: DANIELS OPLUŁ PLASTUSIE PANI DR BARBARY PIELI ZA …..NO JAK TO ONI ZWYKLE, ZA WYIMAGINOWANY ANTYSEMITYZM! A ZA POL GODZ., PO TYM JAKIMS TAM DANIELSIE, JAKIS TAM OLECHOWSKI Z TVP, GRZMIAŁ W INTERNECIE, ZE PLASTUSIE TO ANTYZMITYZM I NA TO NIE POZWOLI…..EFEKT CAŁKOWITE WYWALENIE NAJLEPSZEGO OD 30 LAT, DZIENNIKARZA Z TVP ORAZ OPLUWANIE PANI DR BARBARY PIELI – NIEZYWKLE UTALENTOWANEJ MEDIALNIE, ARTYSTYCZNIE OSOBY A DO TEGO DR. CHEMII!!! TAK SIĘ SZUMOWINY LEWAKO-LIBERTYNSKIE ROZZUCHWALIŁY, ZE PRZYPISAŁY PANI BARBARZE MILIMETROWY ANTYZMITYZM BO RZEKOMO NA BANKNOTACH WIELKOSCI DWÓCH CM UZYTYCH PRZEZ PANIĄ BARBARĘ , W PLASTUSIACH, BYLA NARYSOWANA……GWIAZDA DAWIDA!!! NIEWIDOCZNA DLA NIKOGO, NAWET DLA PANI BARBARY PIELI!!!!! ….. WIDOCZNA JEDYNIE DLA CELOWO ZAINTERSOWANYCH JAK JAKAS PSEUDO DZIENNIKARKA Z OKOPRESS, JAK DANIELS – KTÓRY NIE WIADOMO SKĄD PRZYLAZŁ, KTÓRY NAWET PO POLSKU NIE MOWI I NIE CZYTA …… , DLA OLECHOWSKIEGO , ITP.ITP.

 8. EEE mówi

  KURDEJ ZAMKNI JUZ TA JAPE Y TRZYMNAJW ZEBACH TELEFON

 9. RON mówi

  Bolerioza jej ostatnie komórki uszkodziła!!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.