Premiera książki „Powrót do Jedwabnego” w klubie „Park”. Będą zbierane podpisy pod ustawą Stop447

6

W niedzielę wieczorem Wojciech Sumliński ogłosił na Twitterze, że udało się znaleźć salę na poniedziałkową (25.11.2019) premierę książki „Powrót do Jedwabnego”. Spotkanie odbędzie się w warszawskim klubie „Park” przy Al. Niepodległości 196 o godz. 18.00. – Stawmy się tam jutro licznie, by wyrazić sprzeciw przeciw bezprawnemu blokowaniu premiery książki przez środowiska żydowskie. To wciąż Polska – nie Izrael! – pisze Sumliński.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wcześniej informował, że po wymówieniu sali pod wpływem gminy żydowskiej przez Katolickie Centrum Kultury i Dom Pielgrzyma Amicus, naciskom uległo również Centrum Konferencyjne Kopernika. – Kolejna sala ugięła się pod „naciskami”. Centrum Konferencyjne Kopernika. Już na wstępie rozmów umówiliśmy się na ich utajenie – lokalizację premiery chcieliśmy ogłosić dziś wieczorem. Do tego czasu wiedzę na ten temat miały 4 osoby- po obu stronach zaufane. Skąd „oni” wiedzieli? – napisał Sumliński.

Sumliński informuje też, że podczas premiery książki w klucie „Park” będą zbierane podpisy pod obywatelskim projektem ustawy Stop447 penalizującej podejmowanie przez polskie władze jakichkolwiek działań na rzecz realizacji żydowskich roszczeń do mienia bezspadkowego.

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

Izraelski dyplomata pluje na Polaków: „Niemcy nie zbudowaliby obozów bez współpracy polskiego narodu”

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zulu-Tango-Tango mówi

  1] Żydowskie podejście do gojów: „Każdemu Żydowi wolno wykorzystywać kłamstwa i krzywoprzysięstwo, by doprowadzić do ruiny nie-Żyda” – (Babha Kama 113a). „Wszystkie nasze przyrzeczenie, przysięgi obietnice uważajmy za nieważne, nieistniejące. Nasze przysięgi i przyrzeczenie na mają żadnej mocy wiążącej nas” – (Schulchan Aruch, Edit I 36). „Zabronione jest Żydom oszukiwać swoich braci. Odnosi się to tylko do Żydów. Natomiast wolno oszukiwać gojów. Księga mówi: Nie będziesz oszukiwał twojego brata. Ale nie-Żydzi nie są twoimi braćmi. Jak wyżej powiedziano, są gorsi niż psy” (Aruch Choszen, Himiszpat 227).
  2] Radykalny nacjonalista żydowski JarKacz, czyli Żydosław Kalkstein, pewnie w kułak się śmieje z naiwnych gojów – tubylców zamieszkujących kraj POLIN, że w ostatnich wyborach do KneSejmu wybrali wskazanych przez niego szabesgoji i żydów; teraz może sfinalizować plan knuty przez ruchy masońskie (m.in. B’nai B’rith), sabbatajistyczno-syjonistyczne oraz holacaust industry, by żydzi ponownie zasiedlili i objęli we władanie cały New East.
  3] Matthias Muravetsky (przez opozycję zwany Mateuszkiem Kłamczuszkiem) „chlapnął” niedawno, że trudno coś zrobić w kraju, w którym właścicielem większości majątku jest ktoś z zewnątrz. Leonid Bershidsky w Bloombergu wprost napisał, że majątek korporacji w krajach V4 jest od 2/3 do 4/5 [w zależności od regionu i branży] jest w rękach żydowskich.
  4] Właśnie na naszych oczach „okrągłostołowa Rzeczpospolita Przyjaciół” osiągnęła status państwa upadłego (failed state), jak wszędzie, gdzie żydzi amerykańskimi rękoma wprowadzili „demokrację” (Palestyna, Liban, Irak, Syria, Afganistan, Jemen, Libia, Ukraina, itd.). Po ostatniej wizycie prezydenta Izraela (z całą wierchuszką spec-służb-wojskowo-policyjną) tzw. III. RP+ na kolanach przyjęła żydowską propozycję budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego, czyli nowej administracyjnej stolicy POLIN. Pozory funkcjonowania lokalnego państwa zapewne zostaną zachowane, ale gojom wbija się do głów (ostatnio: we Wrocku 11.11.2019), by byli grzeczni, gdyż są skażeni grzechem „antysemityzmu wyssanego z mlekiem matki”, a rządząca Rasa Panów innej pozycji tubylczych gojów niż na kolanach – nie będzie tolerowała.
  • Pytanie (aktualne w świetle ostatnich wydarzeń zwiazanych z publikacją książki „Powrót do Jedwabnego”): stan hańby, poniżenia i upodlenia Narodu Polskiego, porzucenia Prawd Wiary oraz kultury chrześcijańskiej, demograficznego wyniszczenia, ekonomiczno-kolonialnej eksploatacji, osiągnął poziom dotychczas niespotykany, kiedy więc Polacy „obudzą się” i zrzucą we własnym kraju dominację wiarołomnych żydów?!

 2. lol mówi

  Przez jaki jeszcze czas „Pozory funkcjonowania lokalnego państwa (…) zostaną zachowane”?! W Palestynie to trwało około 70 lat, ale w POLIN – wcale nie musi.

 3. Zulu-Tango-Tango mówi

  Tomusiowi [poniekąd, albowiem mam wenę] w odpowiedzi! Zapewne po „paszczowym” stosunku – możesz tylko pisać. Zastanów się szabesgoju: to chyba fajne, że żydzi „robią” promocję książce?! Więcej egzemplarzy się sprzeda i mieszkańcy POLIN (po jej przeczytaniu) może przejrzą na oczy, że skoro jakiś „sierżant” Jojne twierdzi, że nawet 40. mln podpisów NIE wystarczy, by wznowić ekshumacje w Jedwabnem – to znaczy, że żydzi w „tym” kraju rządzą!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.